Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

В магазині:
- Пробачте, ви не повернули мені решту..
- Пробачаю.

Google рекомендує
Різдво та Новий рік

Рік щура варто зустрічати у чомусь старому


 Новий рік – це час виконання найпотаємніших бажань, пора чудес і передчуття змін. Для когось він означає новий етап у житті, для інших навпаки – повернення до традицій. Одні вірять у гороскопи, а для когось – це лише красива казка.Іван Круп’як, астролог, космопсихолог:

- Зустрічаючи 2008 рік, варто поставити на стіл свічки. Вони можуть бути жовтими, золотистими або срібними. В оздобленні кімнат і столу повинні бути речі з дерева: дерев’яний посуд, тарелі, ложки. Буде дуже добре, якщо в оздобленні дому використаєте раритетні речі, отримані у спадок, - cтару скатертину, підсвічник, ложки, виделки чи ялинкову іграшку.

У кожній казці є натяк. Раптом він підкаже, що у вашій долі другорядне, а чому варто надати особливу увагу, які місяці і дні року будуть найвдалішими. Ось тільки чекати лише позитивних прогнозів таки не варто, застерігає тернопільський космопсихолог Іван Круп’як.

- Що варто насамперед робити людям, які готуються до нового етапу у житті?

— Щур – символ нашого глибокого коріння, пам’яті. До того ж цього року він перебуває під знаком “землі”. Тому варто повернутися до національних традицій, вдягати вишиванки, причому не лише у свята. Проте его - “Я і тільки я” - має відійти. Ми є гості на цій землі. Через якийсь час інші тут ходитимуть, інші керуватимуть, інші любитимуть. Треба думати про вічне, а не тимчасове. Нам бракує спілкування, ми весь час кудись біжимо. Але не час минає, а ми минаємо. І скільки б грошей не заробив, із собою їх не забереш... Треба міняти своє ставлення до всього сущого на Землі, тоді ми спільно зможемо змінити долю і своєї держави, і планети загалом.

- Які особливості 2008 року?

- Це рік несе із собою зовсім нове мислення, переоцінку цінностей. Тому у світі може настати велика економічна криза, адже Щур з’їдає все, особливо папери, тобто гроші. До того ж цей символ буде захищеним, адже нас очікує рік жовтого земляного Щура. Непоганим рік буде для тих, хто народився у рік Вола. Дракони теж добре почуватимуться, а Свині в другій половині року купатимуться в золоті. Коза буде добре жити. Скруту врешті подужає Змія. Голосніше закукурікає Півень. Щаститиме Мавпі, але дуже багато труднощів і випробувавнь матиме Кінь. Решту ж знаків Щур не особливо “покусає” і не надто обдарує.

Що готує Щур кожному з нас?

Овен - На початку року вам слід бути особливо обережними. У конфліктних ситуаціях краще шукати компромісу. Протягом усієї весни доведеться приділяти увагу домашнім турботам, проявляючи свої лідерські якості. Труднощі у справах врешті завершаться восени. Єдиними проблемами кінця року можуть стати проблеми із колегами по роботі та коханою людиною. Все вдасться залагодити ближче до кінця року.

Телець - Сила Землі буде вам допомагати протягом всього року. Це подарує відчуття свободи й упевненості в собі, щоб добитися намічених цілей. При досить незначних зусиллях ви досягатимете будь-яких благ і цілей, але пам’ятайте: легко прийшло - легко піде. Варто остерігатися попадання під вплив нових людей, пам’ятайте, що єдиним вашим другом є ви самі. Проте не забувайте, що варто розвивати ділові зв’язки.

Близнюки - Краще бути надзвичайно обережними у вчинках і діях, оскільки цей рік - своєрідний “відкат” назад у минуле, на досягнуті раніше рубежі. Пам’ятайте, що вам у всьому знадобиться чіткий і продуманий план. Будьте собі на думці, бо гороскоп для вас несе безліч заборон і обмежень, особливо на початку року. В чому ви можете бути впевненими, то у сімейному щасті або в любові, принаймні на початку червня.

Рак - Актуальними для вас весь рік будуть співпраця, взаємостосунки в колективі, ділові союзи, а також прихована загроза у вигляді ворогів і супротивників. Друзі, родичі і знайомі вимагатимуть додаткової уваги, і ви з готовністю прийдете їм на допомогу. Кінець весни і все літо - період вашого тріумфу. Восени, ймовірно, вам захочеться повністю закритися від зовнішнього світу в своєму панцирі. Проте кінець року змусить діяти активніше.

Лев – Цей рік сприятиме проявам творчого начала. На роботі полегшення не очікуйте, проте це зробить вас незалежними в думці і твердими в ухваленні самостійних рішень. Фінансовий успіх не примусить себе довго чекати, якщо ви здатні об’єктивно оцінювати реальність власних планів. Літо - період найбільшого сприяння зірок. Вересень змусить вас похвилюватися, бо, ймовірно, у цей час відбуватимуться якісь публічні виступи.

Діва - Перші чотири місяці вам варто працювати, не покладаючи рук. На початку травня з’являться перші ознаки поліпшення ситуації, успіх вас супроводжуватиме до середини вересня. Тоді на вас проллється золотий дощ, адже курчат восени рахують. Ваші професійні стосунки і ділові зв’язки розвинуться настільки, що до кінця року Діви можуть подумувати про розширення своєї справи або відкриття нового проекту.

Терези - Ви все ще на коні, а тому очікуйте успіху в справах. Початок весни додасть упевненості і відчуття непереможності. Незважаючи на дрібні труднощі, можете просунутися у кар'єрі. Із приходом літа перебіг справ сповільниться, дозволяючи насолодитися плодами перемог. Із новими силами візьметеся за роботу восени. Більшість кар'єрних устремлінь, амбіцій і планів вдасться втілити до кінця року.

Скорпіон - Із самого початку року одержите подвійну підтримку планетарних сил. Ви доб’єтеся розвитку нових контактів і сфери впливу. Тому без тривалих міркувань і роздумів спрямовуйте всі сили на активні і реальні дії. Восени ви одержите могутню підтримку в питаннях духовності, ймовірно, ви голосно заявите про себе. А ближче до кінця року ще й стабілізуєте своє фінансове становище, загоїте душевні рани.

Стрілець - На самому початку року зможете досягти неймовірних успіхів і втілити найграндіозніші плани. Для вас це найсприятливіший період. Саме в цей час слід добре обдумати, чого ви бажаєте, бо від цього залежатиме підсумок року. Отож доведеться багато працювати. Восени прогрес сповільниться, а тому слід озирнутися, переглянути плани. Проте оптимізм прокладе сприятливий шлях до самого закінчення року.

Козеріг – Ви витягли щасливий квиток. Можете врешті досягти висот, яких, можливо, добивалися багато років. Адже починається період оновлення, який не завадить роботі і втіленню планів. Зустрінете як шанувальників вашого таланту, так і заздрісників, які не стануть для вас перешкодою. У кінці року постане питання, як бути далі, адже навіть найсміливіші бажання – виконані? Осмислення цього триватиме довго.

Водолій – Ви відчуєте прихід нової ери найемоційніше. Початок року - час перегляду свого становища у суспільстві. Із приходом весни перейматиметеся особистим. Проте часу на туманні роздуми у вас небагато, в період з серпня по кінець листопада доведеться проявити індивідуалізм і ще раз перевірити плани фінансового характеру. Кінець року для вас - лише початок нового періоду досягнення неймовірних успіхів.

Риби – Цей рік стане початком нової життєвої сторінки, роком усвідомлення свого місця під сонцем. У точності криється для вас запорука успіху. Ця риса невластива вашому знаку, отож її варто виховати у собі. Весна - період успіху в справах і кар’єрі. Творчі здібності зростуть у жовтні. У цілому цей рік стане роком змін і розширення впливу доти, поки ви плавно у кінці року не перейдете в тиху гавань успіху.

У рік якого звіра ви народилися?

Щур (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)
Бик (1949, 1961, 1973, 1985, 1997)
Тигр (1950, 1962, 1974, 1986, 1998)
Кіт, заєць (1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999)
Дракон (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000)
Змія (1941, 1953, 1966, 1977, 1989, 2001)
Кінь (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002)
Коза (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003)
Мавпа (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004)
Півень (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005)
Собака (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006)
Свиня (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)


http://20minut.ua

Дата публікації: 26.12.2007
Прочитано: 3388 разДодатково на дану тему
Скільки в році Нових років?Скільки в році Нових років?
Корпоративная новогодняя вечеринкаКорпоративная новогодняя вечеринка
Ёлка-ёлочкаЁлка-ёлочка
2007 год для знаков Зодиака2007 год для знаков Зодиака
Год СвиньиГод Свиньи
Рождественские гаданияРождественские гадания
Рождественские традици разных странРождественские традици разных стран
Как оригинально вручить подарокКак оригинально вручить подарок
Выбираем подаркиВыбираем подарки
Подарки знакам зодиакаПодарки знакам зодиака
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

П'яний чоловік повертається пізно додому. Відчиняє двері, перед ним стоїть дружина, у руці сковорідка...
Чоловік:
- Іди лягай спати, я не голодний.

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаковоРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 160 | користувачів сьогодні: 177 | переглянуто сторінок сьогодні: 655 | всього сторінок переглянуто: 107947134
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.029 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.015 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.