Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Любий, коли ми одружимось, я буду ділити з тобою всі твої біди і неприємності.
- У мене немає неприємностей.
- Я ж і кажу - коли ми одружимось...

Google рекомендує
Різдво та Новий рік

Зодіакальний гороскоп на 2008 рік


  Зірки підкажуть, як зробити своє життя максимально насиченим і гармонійним. Керуючись порадами астрологів, ви дізнаєтеся, що буде основним у вашому житті, а що - другорядним, до чого варто докладати зусилля, а що краще довірити примхливій Фортуні.Овни

Овнів чекає продуктивний рік. Доведеться докладати зусилля, наполегливо рухатися вперед, роблячи реальними свої мрії і плани. Події, що відбуваються, дозволять знайти свободу, незалежність і піднятися на новий соціальний ступінь. Рік ідеальний для чіткої установки своїх життєвих пріоритетів. Це відмінний час для початку кар'єри, просування по службі. У вас з'являється великий шанс для зростання і розвитку. Багато впливових людей звернуть на вас увагу, ваше завдання - лише вірно себе представити і показати, чому ви навчилися за минулий рік.

Цей рік може також стати стартовим для великих змін. Якщо ви відчуєте сильне бажання до змінити місце роботи або, взагалі, вид діяльності, то можете це сміло зробити. Найбільш сприятливі місяці в кар'єрі - січень і вересень. Юпітер щедро обдарує в свій рік всі вогняні знаки. Овни, готуйтеся до нових перемог! На вашій вулиці, нарешті, наступить свято. Цей рік буде вдалий навіть для тих представників цього знаку, хто завжди був в тіні. Новий рік порадує товщиною гаманця.

Літом 2008 року вас чекає знайомство з дуже впливовою людиною. Всі контакти будуть перспективні. Якщо ви не сидітимете, склавши руки, то зможете не тільки придбати нових партнерів, але і примножити свої капітали, навіть більш ніж ви намітили. В цілому рік успішний для бізнесу і пройде без особливих фінансових ускладнень.

Овни в 2008 році ніяк не можуть розібратися з своїми прихильностями, з лінією поведінки, з кількістю емоцій, шокуючи своїх коханих неординарними витівками. Тому будьте готові пити валеріану, коли так само поступлять і з вами.

Овни, які живуть в світі палких почуттів переживуть достатньо складний час, коли їх відносини з близькою людиною зміняться, і зовсім не в кращу сторону. Спроби роздмухати затухаючий вогонь ні до чого не приведуть, тому не женіться за вмираючим минулим, а оберніть погляд у майбутнє, і не стримуйте себе марними надіями.

Відносини стабілізуються в другій половині року, ви знайдете шукану гармонію, а в кінці 2008 року, якщо ви все ще вільні, вас можуть чекати багатообіцяючі знайомства.

Стабільні, сімейні Овни почнуть грандіозний ремонт або придбають нове житло.
У 2008 році багатьом Овнам слід уважно віднестися до свого здоров'я. Наступає прекрасний час для профілактичного лікування і обстежень. Якщо будь-яке хронічне захворювання давно вас турбує, то прийшов час звернути на нього увагу і зайнятися його лікуванням. Розташування планет говорить про те, що ви можете повністю позбавитися від найважчих хвороб, але тільки в тому випадку, якщо проявите терпіння, і чітко слідуватимете інструкціям лікаря. Особливу увагу до здоров'я слід проявити в листопаді.

Тілець

У рік Юпітера Тілець очікує везіння. Учені можуть отримати премію, а бізнесмени розширити свої доходи, акторів і письменників чекає слава.

У першому півріччі 2008 року Тельці стоятимуть на висоті, і святкуватимуть одну перемогу за іншою у всіх сферах діяльності. Але в другій половині року вам належить більше замислюватися над фінансовими питаннями новими завданнями, які вдасться вирішити тільки тим, хто працюватиме як бджілка, і не розслаблятися без приводу.

Рік вдалий для практичного використання свого творчого потенціалу. У кар'єрі протягом 2008 року буде відчуватися вплив інших людей. Вам потрібно уважніше відноситися до всіх отримуваних пропозицій і порад, оскільки підвищується небезпека того, що вас спробують обдурити. Об'єктивно оцінювати ситуацію в кар'єрі буде непросто, а якщо вас почнуть осягати невдачі, то шукайте причини в своїй поведінці.

Рік ідеальний для отримання нових знань в будь-якій вибраній вами галузі, хороший час для навчання, відвідин курсів. Ви значно зможете розширити свій кругозір, що обов'язково відіб'ється на вашому світогляді.

Успіх супроводитиме типовим представникам вашого знаку Зодіаку в будь-яких дальніх подорожах і поїздках за кордон. Не виключено розширення зв'язків, появу ділових або особистих знайомств в інших країнах.

Якщо ви планували вступ до університету, або навчання в іншому місті, то кращого року для здійснення подібних намірів не підібрати.

Протягом цього року важливою сферою виявиться і особисте життя. У коханні та близьких відносинах ви вимагатимите, перш за все, стабільності. Якщо ви поки самотні, то очікуєте побудувати міцні і довговічні взаємини, і вам це, ймовірно, вдасться зробити.

Для закоханих пар рік також виявиться вдалим. Ваші відносини хоч і не будуть такими яскравими, як в 2007 році, але при цьому в них додасться більше стабільності і серйозність. Частіше виникатимуть думки про весілля, офіційне оформлення ваших відносин. Тим Тельцям, які вже мають стійкий союз, зірки можуть подарувати збільшення в сімействі. Взагалі, рік вдалий для ваших дітей: як для поліпшення відносин з ними, так і для зачаття і народження дитини.

Дружному подружжю також доведеться звернути увагу на своїх нащадків. Що відбудеться у кожному конкретному випадку, передбачити неможливо, але проблеми дітей можуть виявитися досить серйозними і виллються в засмучення і крупні витрати.

Здоров'я не обіцяє проблем, але будьте уважні в лютому - не перенавантажуйте організм. Більше приділяйте увагу фізичній активності і регулярно проходьте обстеження.

Близнюки

Близнюкам цього року доведеться пристосовуватися до нових обставин. Нові зустрічі і нові знайомства принесуть свої плоди. Прагніть не втрачати контакти з новими друзями або партнерами, вони вам можуть стати в нагоді. Перша половина року - непоганий період, коли багатьом Близнюками випаде шанс збільшити свої доходи.
Проте в другій половині року всі фінансові досягнення можуть бути перекреслені несприятливими подіями.

2008 рік - дуже цікавий час в емоційному плані. Ті, на чиєму горизонті не так давно з'явилися нові знайомі, можуть продовжити відносини, і до липня - серпня вони виллються в щось серйозне.

Осінь - час страждань і любовних хвилювань, коли виникнуть проблеми з житлом і доведеться прикласти максимум зусиль для його придбання. Житлові питання стануть турбувати і сімейних Близнюків, які з різних причин почнуть підшукувати собі новий будинок або нову квартиру.

Тім, хто любить робити покупки в кредит, посміхнеться успіх. Банки й інші кредитні організації цього року будуть до вас вельми прихильні, але віднесіться до такого успіху з розумом - беріть кредит тільки на серйозні і важливі покупки. Багато Близнюків зможуть накопичити трохи грошей. Взагалі, робота з чужими грошима, інвестиції або кредити - вельми вдала сфера для більшості представників вашого зодіакального знаку у 2008 році. Ви усвідомлюєте той факт, що гроші роблять гроші. Рік може виявитися сприятливим для початку власного бізнесу.

Деякі Близнюки в 2008 році будуть відчувати невпевненість у своїх почуттях, у почуттях коханої людини. А робити цього не слід. Намагайтеся хоч би до Нового року владнати всі непорозуміння і не одурюйте свою половинку.

У багатьох відношеннях рік буде вельми стабільним. Поліпшуються відносини в сім'ї: з далекими і близькими родичами. Протягом року ви можете розраховувати на підтримку близьких вам людей, знайти надійний тил в їх особі.

Стежте за здоров'ям і всіляко уникайте нудьги - саме від неї і можуть виявитися всі ваші хвороби. Частіше бувайте в компанії хороших друзів, забезпечте себе позитивними емоціями, і в 2008 році вам нічого не загрожуватиме.

Рак

Перша половина 2008 року - найлегший час, коли всі професійні справи рухатимуться завдяки підтримці спонсорів або партнерів, а також завдяки позикам і кредитам. Ви вмієте залізати в борги, але в 2008 році уникайте цього, а всі минулі кредити повертайте чітко і в строк.

У лютому Раків може очікувати дуже відповідальна і прибуткова робота, на яку слід погоджуватися і проявити при цьому всю свою серйозність і зібраність. В цілому 2008 рік обіцяє бути матеріально приємним.

На роботі і в колективі цей рік буде менш утомливим і приємним. У першій половині року, можливі, оновлення бізнесу, перестановка кадрів, придбання нового офісу або перебудова старого. Багато Раків відкриють свою справу в іншому місті або іншій країні, що завжди відповідально і непросто. Службовець може спробувати себе в сімейному бізнесі, або у його організації відбудуться масштабні зміни, які примусять пристосовуватися до нових обставин.

У плані фінансів дуже нестійка друга половина року, коли можливі крупні втрати, пов'язані з друзями, або складний збіг обставин, що приводить до незапланованих витрат.

Найбільш вдалою сферою у типових представників вашого знаку протягом 2008 року виявиться сфера особистих взаємин. Багатьох Раків цього року може очікувати весілля, або доленосне знайомство, яке може привести до весілля через деякий час. У багатьох сім'ях з'являться діти або внуки.

Друга половина 2008 року принесе багато проблем закоханим. Цілком вірогідні охолонення, образи, і навіть розрив зв'язків. У ряді випадків охолонення зайде надто далеко, щоб щось можна було врятувати. Якщо це так, то краще подумати про інші, перспективні відносини, які принесуть більше задоволення.

Романтичним буде літо - тут і нові знайомства, і таємні пристрасті. До кінця 2008 року чекайте сюрпризів від коханих, як приємних, так і не дуже.

Тонус організму схильний до перепадів, здоров'я може пустувати, необхідно серйозно приділити йому час і звертати увагу не будь-які нездужання. "Боріться" з ними перевіреними способами - розпорядок дня, дозовані фізичні навантаження, гарне харчування.

Лев

Левів чекає виключно плідний рік, відмічений впливом Юпітера. Ділові люди візьмуть на себе керівництво якимсь важливим проектом і зберуть під свої прапори старих друзів. Завдяки цьому і вдасться піднятися на інший професійний рівень і повністю змінити своє життя.

Цей рік - прекрасний час для роботи. Кількість ваших повсякденних обов'язків може значно зрости, але свою роботу ви виконуватимете з великим ентузіазмом і задоволенням. Рік вдалий, щоб знайти роботу собі до душі. Взагалі, зміни в роботі можуть відбутися у багатьох типових представників вашого зодіакального знаку.

Рік вдало підходить для стабілізації своїх доходів і витрат, хороший час для накопичень, здійснення дійсно корисних і серйозних покупок. Протягом року непогано буде створити деяку фінансову базу. Ваші доходи будуть рости поволі, але важливіше цього року забезпечити саме стабільний і постійний приток коштів.
Більшість завдань вирішуватимуться з дивовижною легкістю, а конкуренти або відійдуть убік, або будуть переможені і розбиті. Конфлікти з ними цілком вірогідні в першій половині року, а самими напруженими місяцями виявляться березень, друга половина травня і червня.

"Час збирати каміння" прийде восени - саме тоді багато Левів отримають непоганий прибуток за величезну роботу, виконану у минулому.

Для багатьох Левів, і особливо для жінок, особисте життя в 2008 році виявиться важливішим за роботу і кар'єру. У нестабільних сімейних пар і любовних союзів відносини можуть скластися нерівно. Непорозуміння і стреси не раз примусять подумати про майбутні відносин і, можливо, припинити їх зовсім. Сімейні пари також можуть відчути відчуження один від одного. В цьому випадку слід врахувати, що подібні періоди проходять всі без виключення союзи, просто потрібно набратися терпіння і почекати. Можливо, проблеми виникнуть через те, що близька людина хворітиме або переживатиме не кращі часи, що відіб'ється на атмосфері в сім'ї.
Розташування планет вказує і на те, що вам слід поклопотатися про своє здоров'я. Будь-яке лікування або профілактичні процедури протягом цього року виявляться вельми ефективними. Тому обов'язково заплануйте обстеження у лікаря або, як мінімум, відпочинок в санаторії.

Рік вдалий для позбавлення від шкідливих звичок і дотримання різних дієт. Ви зможете легше скинути зайву вагу завдяки збільшеному самоконтролю. Найбільш вдалими місяцями для профілактики і лікування стануть цього року - січень, квітень і вересень.

Діва

У Діви попереду рік труднощів і обмежень. Всі справи, заплановані на першу половину 2008 року, здійснюватимуться тільки при безпосередній допомозі і фінансовій участі. Проте, підприємцям вдасться розширити свою справу, внести свіжий струмінь, придбати новий офіс і пережити зміну кадрів.

У другому півріччі ситуація зміниться. Той, хто планує співпрацю із зарубіжними колегами і бажає відкрити бізнес в інших містах або країнах, натрапить на численні перешкоди як об'єктивного, так і суб'єктивного характеру. Якщо вам здаватиметься, що їм не буде кінця, пам'ятайте, що астрологи предрікають вам подолання всіх перешкод і досягнення бажаної мети.

Початок 2008 року може посадити вас на фінансову "дієту", але не хвилюйтеся, до весни все налагодиться. Прагніть протягом року відкладати потроху, оскільки впродовж всього періоду раз у раз виникатимуть непередбачені витрати. Також в 2008 році не рекомендується вести справи з приятелями і організовувати корпоративний бізнес, краще все робити поодинці. Також доцільно тримати свої плани в секреті від цікавих вух і очей.

Протягом цього року типових представників вашого знаку Зодіаку очікує багато романтичних знайомств і любовних побачень. Увага з боку протилежної статі помітно збільшиться.

У багатьох сім'ях запанує гармонія і якась стабільність. Сімейні пари більше уваги приділятимуть своїй другій половині. Що ж до тих, хто ще не спіткав свого "щастя", то у другій половині року ви знайдете ту людину, з якою вам буде легко і комфортно.

Для Дів наступає прекрасний рік для народження дітей. Тому сміливо плануйте збільшення свого сімейства. Якщо ж ваші діти вже підросли, то їм буде вкрай важлива ваша підтримка, причому не тільки моральна, але і матеріальна. Якщо вони зрозуміють, що зможуть розраховувати на вашу допомогу, то взаємини з дітьми стануть кращі.

Розташування планет в 2008 році нагадує, що ви можете стати строгішими по відношенню до себе. Ви можете легко позбавитися від шкідливих звичок, але прагніть уникати нав'язливих ідей. Якщо ви вважаєте, що потерпаєте від зайвої ваги, але близьки люди так не вважають, то, повірте, вони не роблять вам комплімент, а говорять чисту правду. Тому, у такому разі, катувати себе дієтами недоцільно, це може негативно відбитися на стані вашого здоров'я.

Терези

Це рік великих справ і час виконання намічених планів. Не бійтеся вступати в переговори, знаходити нових партнерів і опановувати нові сфери діяльності. Цей час починань і нових відкриттів. Деяких чекає підвищення по службі і значна надбавка заробітної плати. Багато представників цього знаку можуть розраховувати на отримання кредиту, спонсорську допомогу, підтримку батьків або близької людини. Можливі і вдалі операції з нерухомістю. Всі справи, пов'язані з документами і початі в 2007 році, будуть успішно завершені.

У фінансовому плані Терезам прагнутимуть чогось грандіозного, проте "пан або пропав" - ось девіз 2008 року. Потрапити в яблучко буде непросто, а дуже просто наробити дурощів і потерпіти фінансовий крах. Зате і виграш у разі перемоги буде значним. Будьте особливо обережні з грошима навесні і на початку осені. Ближче до кінця 2008 року, у Терезів буде чудова можливість додатково підзаробити грошенят.
У особистому житті продовжаться зміни. 2008 рік внесе великі зміни не тільки до професійних справ, але і в особисте життя. Відносини обіцяють бути нерівними - то "розлучення і дівоче прізвище", то зізнання в кохання назавжди. Кохані в 2008 році будуть особливо незговірливі і нетерпимі до змін вашого настрою. Уникайте конфліктів, прагніть не шокувати обранця, інакше розрив дійсно може статися.
Особливо небезпечними в цьому сенсі можуть бути червень і жовтень.

Здоров'я Терезів не повинне підводити, а ось нерви можуть раз у раз здавати. Прагніть тримати емоції при собіі, не піддавайтеся паніці і смутним настроям. Ваш ключ до хорошого самопочуття - усмішка і зневажання усіляких дрібних життєвих негараздів.

Скорпіон

Цей рік для Скорпіонів - час звершень і відкриттів, він вельми сприятливо позначиться на фінансовій сфері діяльності. Ви отримаєте доходи, про які навіть не підозрюєте. Для деяких представників цього знаку можливе придбання нерухомості. Скорпіони, які не пов'язані з бізнесом, теж отримають непередбачені грошові кошти.

Головні підводні камені можливі в квітні і травні. Ближче до літа ваші надзадачі досягнуть космічних висот, а ви при цьому наполегливо вважатимете їх реальними і досяжними. Але, проте, якщо влітку Скорпіонові все ж таки вдасться трохи пригальмувати, восени він отримає свої заслужені дивіденди.

Рік виявиться вельми багатим на спілкування, зав'язування нових зв'язків і знайомств. Ви відмітите, що стали не тільки більше спілкуватися, але і отримувати більше інформації.

Не дивлячись на збільшену кількість контактів, справжніх друзів в новому році ви можете і не знайти. Ваше коло справжніх друзів навіть звузиться, оскільки відношення до дружби стане значно серйознішим. Вам потрібні серйозні однодумці, з якими ви змогли б конструктивно обговорити свої плани, отримати ділову і практичну пораду. А плани цього року у вас будуть.

Що стосується особистих відносин, то цей рік для вас не зовсім стабільний. Складні подружні і особисті відносини переживуть чергову кризу. І якщо в першій половині року будуть зачеплені емоції, гордість і гідність, то в його другій половині мова піде про суто практичні речі. Не виключені бурхливі сперечання з приводу загального майна і житла.

Літо 2008 року також внесе непорозуміння у емоційне життя, раз у раз ви міркуватимите про розрив з колишнім обранцем на користь нового. Не поспішайте - нова прихільність навряд чи запропонує вам вічне кохання, а старе можна втратити безповоротно. Будьте уважні до своїх близьких в кінці 2008 року, це допоможе налагодити відносини, що розхиталися.

А ось людям самотнім і навіть тим, хто розчарований в сімейному житті, можна розраховувати на розвиток нового романа, який напевно закінчиться весілтьними дзвонами.

Здоров'я обіцяє не підводити, особливо, якщо ви допоможете йому, дотримуючись режиму сну і відпочинку, і вживаючи тільки свіжі натуральні продукти. Ведіть спокійний і розмірений спосіб життя, уникаючи зайвих стресів і екстремальних струсів.

Стрілець

Для Стрільців цього року будуть важливі дві абсолютно протилежні тенденції. Нові напрями в справах успішно розвиватимуться, але плоди вони принесуть не відразу, а тільки до кінця року. Для багатьох Стрільців складними виявляться справи, пов'язані з паперами або документами, але якщо докласти зусилля, то все працюватиме на вашу користь. Щоб уникнути конфліктних ситуацій, наберіться терпіння - це дозволить з успіхом подолати всі підводні камені і вийти переможцем з будь-яких ситуацій.

Рік вдалий і для кар'єри. Особливо сприятливим він буде для тих Стрільців, які працюють в державних установах. Таких представників Стрільців може чекати підвищення. Всі ваші зусилля будуть відмічені, проте не чекайте миттєвої реакції керівництва. Вам доведеться багато працювати, щоб заслужити високу оцінку, але за свої зусилля ви будете обов'язково винагороджені. Уникайте будь-яких інтриг в кар'єрі, тільки прозорість, ясність і чесність. Брехня або нечесна гра будуть розкрита, і можуть привести до неприємностей.

З грошима особливих проблем не передбачається. Рік в основному стабільний. Можливі крупні витрати. Вони самим природним чином пов'язані з відпочинком, справами домашніми і сімейними. Проте і доходи будуть пристойні, і грошові справи досягнуть постійного балансу.

Особисте життя Стрільців ознаменується переосмисленням свого відношення до коханих і реалістичнішого погляду на їх якості. Безрозсудні і завищені вимоги приведуть до розриву відносин, але якщо зимово-весняний "марафон" буде пройдений без втрат, то до кінця весни готуйтеся дзвонити у весільні дзвони. Або ж просто знайдете справжнього друга серця.

Проблем із здоров'ям не передбачається, проте намагайтеся бути менш емоційним - нервова система не пробачить вам постійних потрясінь, що може вилитися в нездужання.

Козерог

Для вас 2008 рік виявиться вдалим дуже в багатьох сферах діяльності. Зв'язано це, перш за все, з тим, що у вас з'явиться сильне бажання до власного розвитку і вдосконалення.

Оптимістичний настрій не покидатиме вас практично протягом всього року, що допоможе запам'ятати 2008 рік як вельми приємний.

Цього року ви побачите, що мрії збуваються, і казка стає бувальщиною. Фантастичний успіх в справах, успіх в грошах...

Проте будьте готові попрацювати над собою. У цьому-то і полягатиме секрет ваших перемог. Зважте на початку року всі свої "плюси" і "мінуси", можливості, навики, імідж. Секретом вашого успіху будуть також теплі взаємини з вашим оточенням.

У квітні-травні буде невелика криза у фінансовій сфері діяльності, пов'язана із затримкою зарплати або непередбаченими витратами, гроші діставатимуться важкою працею. Але в червні положення помітно покращає, і решта частини року пройде так, як ви намітили. У другій половині року багато представників цього знаку отримають вагомий прибуток від свого підприємства.

У плані кохання цей рік також благополучний. Відносини з близькою людиною стануть стійкішими і стабільнішими. Можливі сумісна поїздка, зустрічі із старими друзями і добрими знайомими. Самотніх чекає зустріч, знайомство, союз, який може виявитися довговічним. На це можна розраховувати в лютому, травні, червні і вересні. Якщо нічого такого не плануєте, готуйтеся без тями закохуватися і захоплюватися.

Ваше здоров'я не постраждає, якщо ви не будете виснажувати себе постійними дієтами і фізкультурою - у всьому потрібно знати міру. Їжте вітаміни. Бережіться також нервових перевантажень, зайві хвилювання вам ні до чого.

Водолій

Цього року вам слід трохи відійти в тінь, вести діяльність непомітно для оточення, намагатися не дуже виділятися з натовпу. Основні події відбуватимуться у вашому внутрішньому світі. Ви частіше замислюватиметеся про душу, і хоча відчуття самоти деколи обтяжуватиме вас, галасливі компанії вам також доведуться не до душі, оскільки в тиші і спокої ви відчуватимете себе комфортніше в психологічному плані.

Цього року частіше прагніть відвідувати храм, саме в релігії ви можете знайти відповіді на деякі свої питання. А ось від різних сект і їх представників треба триматися на значній відстані - ви зараз стаєте більш схильними до стороннього впливу і можете з цієї причини потрапити в неприємні ситуації і історії.

Доходи Водоліїв в 2008 році не обіцяють бути стабільними. Тому готуйтеся збільшити службове завзяття, щоб не відчувати провалів в матеріальній сфері. Кінець 2008 року надасть можливість непогано заробити і поверне душевну рівновагу.

Перша половина року - прекрасний час для відновлення і розвитку любовних стосунків. Можливі зустрічі з коханими людьми, що живають в далеких країнах, сумісні поїздки, задоволення і розваги.

А в другій половині року Водолії стануть шукати вихід з складної і, можливо, тупикової ситуації. Вплив Юпітера зробить їх сміливішими, рішучішими і самостійнішими, що відіб'ється на особистих відносинах.

Люди самотні можуть розраховувати на доленосну зустріч в лютому, червні або другій половині серпня. У цей рік не слід відноситися до сексуальних контактів дуже легко, інакше обставини просто примусять вас стати серйозніше. Щоб уникнути негативних подій, прагніть міцних і постійних відносин, а в інтимні контакти вступайте з перевіреними людьми, яких ви достатньо дізналися, і можете їм довіряти.

Бережіть здоров'я. Дотримуйтеся розпорядку дня, висипайтеся, уникайте перевантажень, перейдіть на дієту, ходіть в спортзал, гуляйте на свіжому повітрі - і хвороби обійдуть вас стороною. Навесні можливе загострення хронічних захворювань, будьте пильні і запасайтеся вітамінами. Кінець 2008 року принесе бадьорий настрій і хороше здоров'я.

Риби

Цей рік принесе вам нові захоплення. Багато Риб зацікавляться астрологією, гороскопами, а також комп'ютерами або програмуванням. Будь-які з цих захоплень розширять не тільки вашу ерудицію, але і круг однодумців. Спілкування з друзями пожвавішає. Розташування планет дає вам доволі багато часу для зміни оточення.
Ділова активність більшості представників цього знаку знаходитиметься в 2008 році на найвищому рівні. Отримають продовження сприятливі тенденції, початок яких відбувся у минулму році. Початі в цей період справи розвиватимуться і приноситимуть непогані плоди. З'явиться шанс збільшити свої доходи і піднятися на інший економічний ступінь.

У 2008 році у типових представників вашого зодіакального знаку з'явиться маса нових планів і ідей. Креатівні ідеї з'являтимуться у вас значно частіше, і що головне, на деяких з них можна непогано заробити. Саме тому використовуйте цей рік для створення планів на майбутнє, а вже в подальші роки здійснюватимете задумане.
А ось в особистих відносинах, на відміну від дружніх контактів, спостерігатиметься зворотний процес. Тут ви не схильні до змін. Бажання стабільності у відносинах приведе Риб до питань створення сім'ї.

Придбання нового будинку або квартири полегшить життя стабільному подружжю. Тим, чиї відносини залишають бажати кращого, належить пройти один з найскладніших періодів життя, який триватиме не менше двох років. У цей період деякі зв'язки будуть переглянуті, і з обтяжливими відносинами, які вичерпали себе, буде покінчено. Можливо, нове кохання, яке з'явилося в недавньому минулому у Риби, примусить повністю змінити важ життєвий устрій.

http://ostriv.in.ua

Дата публікації: 13.12.2007
Прочитано: 5513 разДодатково на дану тему
Скільки в році Нових років?Скільки в році Нових років?
Корпоративная новогодняя вечеринкаКорпоративная новогодняя вечеринка
Ёлка-ёлочкаЁлка-ёлочка
2007 год для знаков Зодиака2007 год для знаков Зодиака
Год СвиньиГод Свиньи
Рождественские гаданияРождественские гадания
Рождественские традици разных странРождественские традици разных стран
Как оригинально вручить подарокКак оригинально вручить подарок
Выбираем подаркиВыбираем подарки
Подарки знакам зодиакаПодарки знакам зодиака
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Син питає у матері:
- Скажи, правда, що нас годує Бог?
- Звичайно, любий.
- А дітей приносить лелека?
- Ну, так.
- І подарунки роздає Дід Мороз?
- Звичайно.
- Тоді я не розумію, для чого ми тримаємо батька?

Реклама
Опитування
Звідки Ви до нас завітали?

Черкаси та область
Київ та область
Львівська область
Закарпатська область
Донецька область
Сумська область
Харківська область
Інші міста України
США
Канада
РосіяРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2933
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 44 | користувачів сьогодні: 292 | переглянуто сторінок сьогодні: 16095 | всього сторінок переглянуто: 103796668
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.038 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.032 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.