Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Маленька черепашка намагається залізти на пальму, але у неї нічого не виходить. Вона вперто лізе вгору, зривається, дряпає панцир, знову лізе, падає, забиває хвостик, знову лізе вгору, обламує кігтики на лапках, з останніх сил пробує зачепитися зубами за кору, підтягнутися... За цим спостерігає пара мавп:
- Я думаю, - говорить одна, - нам час сказати черепашці, що ми її усиновили.

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Традиційна музика корисна для людства


 «Музика і пісні, які виражають чисту істину, чисту доброту і чисту красу, здатні виправити серце і стримати хвороби, виконуючи роль, яку ліки не можуть замінити».Доктор Лю має як медичну, так і музичну освіту. Він лікує і гіпнотизує своїх пацієнтів музикою і в той же самий час сам складає терапевтичну музику.

В середині 80-х Всесвітня організація охорони здоров'я (ВОЗ) вибрала д-ра Лю і стала його спонсором для навчання в Японії і отримання ступеня кандидата медичних наук. На початку 90-х він провів докторське дослідження і клінічну роботу в медичній школі «Девіс» і медичній школі при Університеті Майямі, США.

Після цього він присвятив себе вивченню теорії меридіанів у китайській медицині, звукових хвиль і музичної терапії, музичної гіпнотичної терапії і психологічної терапії.

 Кристал води під час програвання різдвяної пісні «Тиха ніч». Фото надане I.H.M.

 Експерименти на кристалах води, проведені доктором Масару Емото, директором Міжнародного центру здоров'я, показують, що вода формує красиві з'єднання кристалів після прослуховування такої гармонійної і мирної музики, як різдвяна «Тиха ніч», а коли на неї впливають дратівливою музикою, такою як «важкий метал», утворює потворні і неправильні кристали.

Після десяти років спеціалізованого дослідження і клінічних експериментів доктор Лю став засновником мозково-хвильової терапії - природного ефективного методу, що не вимагає акупунктури і ліків. Метод був сертифікований асоціацією альтернативної медицини і суспільством гіпнотичної медицини в Сполучених Штатах.

Експерименти на кристалах води, проведені доктором Масару Емото, директором Міжнародного центру здоров'я, показують, що вода формує красиві з'єднання кристалів після прослуховування такої гармонійної і мирної музики, як різдвяна «Тиха ніч», а коли на неї впливають дратівливою музикою, такою як «важкий метал», утворює потворні і неправильні кристали.
Традиційна і сучасна музика впливають на людський розум і тіло по-різному

Доктор Лю говорить, що музична терапія належить медицині хвилевих рухів, і що музика, думка і мова - типові хвилеві рухи. Людське життя приходить з енергетичної системи Всесвіту, і коли воно отримує гармонійні хвилі, які знаходяться у відповідності до природи та Всесвіту, розум і тіло позитивно їм відповідають.

Д-р Лю вилікував музикою багатьох пацієнтів. Він працює, щоб з'єднати терапевтичну теорію Інь і Ян і п'ять елементів традиційної китайської музики із спеціальним ефектом сучасної електронної музики, підкреслюючи роль традиційної китайської музики та її вплив на фізичне і моральне здоров'я, духовне життя.

«Численні клінічні випадки в моєму досвіді показують, що традиційна музика творить дива. Вона відкриває канали і проходи в тілі, розширює розум і сприяє зростанню мудрості».

Продовжуючи свої міркування, д-р Лю говорить: «Красивий музичний фрагмент може об'єднати Небеса, Землю і Людину воєдино і очистити духовну сферу людини, так що його тіло природним чином стане здоровим. Насправді, тіло людини і її розум є ідентичними і, щоб лікувати тіло людини, неминуче доводиться спочатку привести в порядок її розум».

Коли ми запитали його про відмінності між класичною і сучасною музикою за своїми ефектами впливу на людський розум і душу, д-р Лю сказав, що різниця очевидна і проста.

Багато світових досліджень припускають, що сучасна музика, така як рок-н-рол і диско, шкодять здоров'ю людей. Молоді люди, які їх часто слухають, частіше гірше вчаться у школі і мають погане здоров'я. Вони також гірше можуть концентруватися, і у них частіше буває депресія. З іншого боку, ті, хто любить класичну музику, зазвичай володіють стійкістю, концентрованим розумом і високим рівнем моральності поведінки.

Доктор Лю говорить, що його музична терапія заснована на вишуканому ритмі традиційної музики і експресивності електронної музики та наповнена енергією, яка виходить від хвилевих рухів, що є дуже ефективним для лікування хвороб.
Ефекти оздоровлення і виховання традиційної музики

Доктор Лю вважає, що хороший виконавець або співак повинні мати тверду основу вдосконалення тіла і виховання своєї природи. Слухати музику і пісні не просто забава; це також і процес вдосконалення своєї природи і підживлення для здоров'я.

Справжній видатний співак може передати своїй аудиторії чудовий світ, приносячи їм натхненні послання і життєвість. Співак, який виконує традиційні пісні повинен бути фізично і духовно здоровий, щоб його пісні могли випромінювати здоров'я.

Д-р Лю також говорить: «Хороший концерт - унікальна фізична терапія і духовний заряд. Мені пощастило подивитися гала-концерти ТБ НДТ, і у мене залишилися такі відчуття. Серед сучасної музики такий вечір класичної музики, дійсно, знайти не просто. Прослуховування хворої музики може тільки пошкодити внутрішні органи людини, тканини і нервову систему. Таким чином, я пропоную нашим читачам навчитися вибирати для своєї розваги здорову музику і пісні».

Традиційна музика з'єднує розум, тіло і дух людини зі Всесвітом

 Випадок лікування д-ра Лю - лікування шкіри обличчя: акне і прищі, які з'являються через порушення ендокринної системи, напругу, стрес від роботи і навчання, а також незбалансоване харчування, були вилікувані музичною терапією, а шкіра стала гладенькою і здоровою внаслідок підвищення циркуляції крові і зниження метаболізму.

Згідно з д-ром Лю, музична терапія може сягати корінням у стародавню божественну культуру. Китайці завжди використовували музику для лікування хвороб, і вони раніше говорили: «Музика - хороші ліки. Музика випереджає медицину».

Китайський ієрогліф, що означає «медицина», походить від ієрогліфа «музика», до якого ще додали частину, що означає «трава». Так і вийшов ієрогліф «медицина». Небесна музика і земна трава - криниця здоров'я для людини.

Традиційна китайська музика, особливо музика імператорського палацу, вимагає балансування інь і ян та гармонії п'яти елементів. Вона заснована на принципі Всесвіту, що п'ять елементів і п'ять нот (китайська традиційна музика записуються п'ятьма нотами - прим. перекладача) відповідають п'яти органам і п'яти емоціям.

Д-р Лю говорить, що найважливіша роль музики полягає в тому, щоб об'єднати розум, тіло і дух людини Всесвіту.

«Послання в музиці виражається в мелодії, ритмі і нотах, але вони більші за це. Вони є тим, що музикант, який удосконалюється, приходить до розуміння, як справжній сенс життя відбивається в мистецтві музики».

Додаючи, д-р Лю сказав: «У цьому сенсі класична китайська музика, насправді, - музика Небес». На його думку, західна класична музика також володіє високою художньою цінністю і може підняти людям рівень духовності. Раніше західна класична музика виконувалася в церквах, щоб вихваляти Бога. Музика була урочистою і милосердною, розуміючою і терпимою. Коли сучасні люди слухають її, вони відчувають благоговіння і відчувають прямий зв'язок з Богом.

«Традиційне вокальне мистецтво повинне стати духовною їжею для всіх в людському суспільстві».

http://www.epochtimes.com.ua/

Дата публікації: 22.10.2007
Прочитано: 4594 разДодатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Мамі з татом закортіло. Посадили Вовочку на віконце. Мама:
- Вовчик, рахуй солдатиків, а ми тобі сестричку купимо і за
кожного солдатика шоколадку купимо.
Вовочка:
- Раз, два... три... чотири, - дивиться, ціла рота солдат йде.
- Ох, мамочка, і дорого вам сестричка обійдеться!

Реклама
Опитування
Звідки Ви до нас завітали?

Черкаси та область
Київ та область
Львівська область
Закарпатська область
Донецька область
Сумська область
Харківська область
Інші міста України
США
Канада
РосіяРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2933
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 83 | користувачів сьогодні: 470 | переглянуто сторінок сьогодні: 13213 | всього сторінок переглянуто: 107536105
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.028 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.014 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.