Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Мати Вовочки - вчителю:
- Мій Вовочка - геній. У нього стільки геніальних ідей, чи не правда?
- Так, особливо коли справа доходить до уроків хімії.

Google рекомендує
Наші поради

33 поради для


 Головне — ніколи не треба забувати про те, що ви жінка.Не треба робити дурощів: їздити дуже поволі, їздити дуже швидко, їздити по зустрічній, забувати про пішоходів, міліціонерів і світлофори, а також про те, що життя прекрасне і розлучатися з ним немає сенсу.

Правило трьох Д: дай дорогу дурню. Ось з цього і треба виходити.

Подивитися у вікно, як там машина, — так само звично, як виглянути вранці в дзеркало.

Машину рекомендується завжди закривати або хоч би не залишати ключі в замку запалення, навіть якщо ви на два кроки відійшли убік з подругою у власному дворі.

Ніжка, взута в туфельку на шпильці, що так радує чоловічий погляд в звичайному, неавтомобільному житті, іноді просто не може втиснути до упору педаль гальма — заважає саме високий каблук. Возіть з собою в автомобіль шоферські тапочки.

Виявляється, що зміна взуття, наприклад з туфель на кросівки, — це вже достатня причина для зміни регулювання сидіння і, відповідно, настройки дзеркал.

Варто взяти до відома, що в світлий час доби за відсутності затемненого скла секс в автомобілі вельми ризикований, навіть якщо ви наївно вважаєте, що вас ніхто не бачить.

А зараз про секс в автомобілі детальніше

Машину слід паркувати під кутом до узбіччя. Це позбавить вас від цікавих поглядів з автомобілів, що проїжджають по зустрічній смузі. Останніх же це убереже від створення на дорозі аварійних ситуацій.

Включення "аварійки" — вчинок, гідний "чайника". У будь-якій іншій ситуації можна стрибати на дорозі, вириваючи волосся, і розмахувати білою ганчіркою з написом "SOS", але ніхто і не подумає зупинитися. Якщо ж причина вашої зупинки "та сама", кількість співчутливих добряків, гальмуючих біля вас і з'ясовуючих, що трапилося і чим допомогти, катастрофічно зростає.

Обов'язково поставте машину на ручне гальмо. Цей нехитрий захід обережності допоможе виключити спробу машини зробити самостійну прогулянку в самий піковий момент.

Не ставте свою машину взимку в гараж. Відкопуючи її на ранок із замету, ви станете злими, рум'яними і красивими. Тільки спочатку длубайте замет пальчиком, щоб знати, чию, власне, машину ви відкопуєте.

На парковці не варто "тикатися носом" в бампер попереду зупиненої машини, особливо якщо це "вісімка" або "дев'ятка". У їхню коробки передач конструктори заклали невелику підлість: першу швидкість легко переплутати із задньою. Якщо ви стоїте метра за півтора, то він, вмикаючи задню швидкість і давши по газах, встигне, можливо, зміркувати, в якому напрямі рухається. Якщо ж ви не залишили йому ці півтора метри.

На трасі швидкість відчувається зовсім не так, як в місті, тому, відмітивши перешкоду на дорозі, відразу починайте пригальмовувати, навіть якщо здається, що вона за межами вашої рідної області.

На трасі рекомендується дозаправлятися, якщо рівень палива дійшов до 1/4 бака.
Коли перед вами, немов "стоп-кадр", маячить вантажівка з причепом, наберіться терпіння. Річ у тому, що якщо такий автопоїзд замислює зробити поворот, він залишає немало місця справа або зліва від себе — залежно від того, в яку сторону повертає. У цей самий момент у вас виникає величезна спокуса влізти якраз між вантажівкою і тротуаром. Повірте, про те, що причіп зміщується до центру повороту, краще дізнатися з порад в журналі.

Запам'ятайте, що слова пісні "Мені зверху видно все — ти так і знай" не розповсюджуються на водіїв вантажних автомобілів. Тому, коли ви перебудовуєтеся прямо перед носом Супермазу, знайте: через лобове скло його водій бачить лише мирне небо. А потім буде разом з вами здивовано роздивлятися ваш "злагоджений" бік і знизувати плечима.

Представте, ви упевнено займаєте крайню ліву смугу. І раптом помічаєте, що вас ззаду наздоганяє учасник дорожнього руху на червоному Ferrari люто мигає вам дальнім світлом — поступися, мовляв, дорогою, комашка. У душі ж, бачивши леді за кермом, не сподівається на це і намагається обійти вас по середній смузі. Ви ж, по відомих тільки вам мотивам, теж вирішуєте швидко і не включаючи поворотника поступитися йому дорогою, перебудувавшись в ту ж злощасну середню смугу. Ось тут-то і відбувається ваша близька зустріч. Перша і остання.

На жаль, ми не можемо порадити вам не їздити в крайньому правому ряду, але попередити зобов'язані: шанс зустрітися саме в цьому ряду з особливою категорією водіїв, що люблять несподівано відкривати двері і, що ще гірше, — виходити з них, різко зростає зі всіма витікаючими з цього наслідками.

Якщо на вашу частку випало нещастя проїздити мимо зупинки якраз в той момент, коли там зупинився один з видів громадського транспорту, — поспішаєте ви чи ні, але швидкість краще зменшити. Ще секунда — і потік пасажирів виплеснеться вам під колеса з своїми сумками і усілякою живністю.

В очікуванні повороту з лівого ряду краще тримати колеса прямо. Адже якщо вам не повезе і якийсь ідіот влетить у ваш автомобіль ззаду, ви, принаймні, не опинитеся на зустрічній смузі, де вас не чекають.

Коли сонце сліпить очі, тримайтеся подалі від машини, що йде попереду: може, в ній водій теж осліпнув. Під'їжджаючи ж до світлофора, пригальмуйте наперед, тому що в сонячну погоду можна запросто не побачити світло його ламп.

Мудрі люди рекомендують не їздити з гори на "нейтралці", а також забути про її наявність в зимовий період року. Загалом, вони абсолютно мають рацію.

Зовсім немудрі люди крім їзди на "нейтралці" ще практикують вимикати не тільки передачу, але і запалення — дуже вже хочеться заощадити бензин. Наслідки залежать від кількості сірої речовини в мозку немудрої людини, що отримала пораду. Річ у тому, що, коли запалення вимкнене, вакуумний підсилювач гальм теж не працює, і машина живе власним життям — котиться собі, котиться, набираючи швидкість. Воднораз, не можемо назвати його прекрасним, економна, але зовсім немудра людина хоче повернути згідно природному вигину шосе. Але кермо, як ви розумієте, защипується. А машина продовжує котитися. Причому швидко...

Терпляче чекаючи прибуття групи підтримки або представників влади на дорозі, відновлюючи епізоди ДТП, постарайтеся утриматися від куріння, оскільки в результаті аварії з бака, можливо, витікає бензин.

Деякі фахівці рекомендують через кожні 50 000 км пробігу автомобіля проводити технічне обслуговування кондиціонера. Воно полягає у видаленні повітря з системи і дозаправці її фреоном.

Сама по собі заправка кондиціонера процес нескладний, але спочатку треба переконатися у відсутності в системі витоків. Перед заправкою у всіх фірмах перевіряють її герметичність: у одних — вакуумом, в інших — тиском. У разі відсутності в деяких фірмах проводять ремонт.

Якщо у вас передньопривідний автомобіль, візьміть за правило постійно стежити, щоб тиск в шинах передніх коліс був однаковим. Падіння тиску в одній з шин відразу погіршує курсову стійкість автомобіля, з'являється відведення, а разом з ним і схильність до зносу передніх коліс. До зниження тиску в шинах задніх коліс автомобіль практично нечутливий.

Запарковуючи смітники, вам і в голову не прийде, що ви кому-небудь заважаєте. В усякому разі їжджених по місту смітників ви дотепер не бачили, зате у вас є шанс побачити розлючених сміттярів під патронатом двірника на порозі своєї квартири якраз в той час, коли починають співати птахи.

Російська народна прикмета стверджує, що пташиний послід на автомобілі — до грошей. Якщо вивчити проблему дещо глибше, то це означає лише те, що вибране вами місце парковки (під яким-небудь дубком або каштаном) — не зовсім вдале. Птахи можуть робити це нескінченно, тоді як гроші — ресурс обмежений. Коротше, дивіться, де паркуєтеся.

У багажнику, крім строго визначених предметів, слід мати деякі дрібниці, радість від наявності яких ви зможете випробувати не тільки в процесі спілкування з нудним даїшником. До таких відносяться: рідина, яку заливають в бачок двірника (мінералка і солодка вода, куплені унаслідок жари, не підходять).

Найшвидший спосіб витерти запітніле лобове скло — протерти його рукою. Він же є найпідступнішим. Через якийсь час на склі знову з'являться запотіння, і так повторюватиметься кожного разу до тих пір, поки ви не візьмете ганчірочку і не протрете скло якісніше. Після цього, напевно, ви більше ніколи не писатимете на запітнілому склі освідчення в коханні і, тим більше, витирати написані кимось до вас руками.

При покупці користовані машини не соромтеся ставити багато питань про, здавалося б, дрібниці, як назва масла, гальмівної рідини, сигналізації і всіляких чудасіях автомобіля. Може стати в нагоді.


ualady.net


Дата публікації: 26.09.2007
Прочитано: 2627 разДодатково на дану тему
Про що потрібно знати, купуючи квартиру в кредитПро що потрібно знати, купуючи квартиру в кредит
Як дарувати квіти і доглядати за букетомЯк дарувати квіти і доглядати за букетом
Яку акустику вибратиЯку акустику вибрати
Як вибрати DVD-програвач?Як вибрати DVD-програвач?
Догляд за джинсамиДогляд за джинсами
Правильний догляд за взуттямПравильний догляд за взуттям
Як вибрати грамотний бізнес-подарунок?Як вибрати грамотний бізнес-подарунок?
Як захистити себе від грози?!Як захистити себе від грози?!
Батьківські турботи до 1 вересняБатьківські турботи до 1 вересня
Пізнавайте природуПізнавайте природу
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

У приймальні відвідувач веде розмову з секретаркою.
- А скільки ви тут отримуєте?
- 120.
- Переходьте працювати до мене. Я із задоволенням платитиму вам 150.
- Дякую. Із задоволенням я тут отримую 200.

Реклама
Опитування
Коли не маєте можливості особисто поздоровити знайомого зі святом, ви поздоровите його:

SMS або MMS
зателефонуєте
E-mail
звичайною поштою
не поздоровите
поздоровите іншим способомРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 295
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 49 | користувачів сьогодні: 496 | переглянуто сторінок сьогодні: 12810 | всього сторінок переглянуто: 105683412
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.039 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.034 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.