Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Генерал, обходячи шеренгу призовників на інспекторській перевірці у частині, зупиняється навпроти новобранця і, залишившись, мабуть, задоволеним зовнішнім виглядом солдата, по-дружньому плескає його по плечу та запитує:
— Як справи, синку? На це новобранець, сяючи, як нова копійка:
— Добре, батьку, що ти нарешті з'явився. Мама шукає тебе вже багато років.

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Шлюб-мрія чи реальність


 Ось він. Прийшов. І нікуди від нього не сховатись, не втекти.”Цей вік”. Вік, коли вже потрібно щось вирішувати. Будувати своє сімейне життя. Кругом весільна метушня. Твої подруги, знайомі одна за одною одягають білі сукні, замовляють лімузини( а хто щось скромніше) і зі стандартними широкими усмішками вступають у шлюб. Потім довго розповідають як пройшло їхнє весілля, демонструють фотографії і хизуються обручками. А ті, хто не встиг пізнати велику таїну шлюбу з захопленими вигуками , але з ноткою заздрості в очах слухають цю маячню.Найпоширеніший вік для заміжжя 20-25 років. Саме в цей час в молодої жінки, дівчини формується закладене на протязі тисячоліть почуття материнства. З`являється прагнення до стабільності, врівноваженості життя на противагу безвідповідальності і легковажності старшого підліткового віку. Та не тільки фізіологія і психологія грають свої ролі. Соціальний фактор, а саме колективний інстинкт виступає тією рушійною силою, яка керує потенційними дружинами. Всі виходять - і мені пора! Чому б не оформити свої відносини з Петею, Колею, Васею. Скільки можна зустрічатися, розходитися, відпочивати один від одного... І виходять. Не тому що хочуть, а тому що треба. Треба щось змінити. Одружитися. Та нічого не змінюється . Звичайно з`являються нові проблеми більшість з яких пов’язані з веденням домогосподарства. Але для тих, хто до цього жив разом і тут все залишається на своїх місцях.

Головне для дівчини вдало вийти заміж. Цей стереотип склався в народі вже давно. Основна функція жіночого роду-репродуктивна. А для більш гарного Ії забезпечення необхідна певна матеріальна база ,яку організовує чоловік. З цього випливає, що жінка може себе реалізувати себе лише в сфері виховання дітей і домашнього господарства.. Але це несправедливо. Жінці як і будь-якій людині притаманні прагнення до самоствердження, підкорення певних висот, самовдосконалення. Звичайно, кожний вибирає сам свою дорогу. І не можна однозначно стверджувати, де краще: на кухні з купою дітей чи за робочим столом. Жінка - вольова істота. Вона сама вибирає що для неї комфортніше, де вона відчуває себе щасливою. Ніщо крім фізичного і психічного насилля не може примусити Ії йти проти своєї волі. Звичайно, необхідно усвідомлювати всю відповідальність і бути готовим до будь - яких наслідків. На те ми й дорослі люди, що здатні самі приймають рішення і нести за них відповідальність.

Звичайно фізіологія - велика річ. Рано чи пізно будь-якій жінці захочеться створити сім`ю народити дітей, а це потребує немало часу і зусиль. Та без коханої людини жінка взагалі не може існувати. На те ми й називаємося слабкою статтю не тому що слабкі внутрішньо(і це доведено багатьма науковими дослідженнями), а тому що більш за чоловіків потребуємо ласки і тепла. Жінка з давніх давен була берегинею сімейного вогнища, тому більший процент жінок залишаються вірними у шлюбі. А в сильної статті все по іншому. Чоловік сам по собі все-таки самець, та не всім вистачає мужності визнати це. І рано чи пізно кожна жінка дізнається про цю таємницю. Оскільки це закономірність. Хтось створив нас такими. Чоловіків такими, жінок іншими. Ми пізнаємо один одного в процесі життя, пристосовуємось, бо не маємо вибору. Як альтернатива є ще одностатеві шлюби, але на мою думку все, що суперечить природі гине, оскільки не пристосоване до її умов. І в основному справа не у штампі в паспорті, а в тому щоб поряд з тобою була кохана людина, справжній друг і розуміючий порадник. І все це в одній особі. Не просто, але можливо. Люди самі формують свою поведінку, будуючи свої стосунки. Вже проживаючи разом, маючи взаємні права і обов’язки, вони вважаються сім’єю. І це не просто слова, а слова нашого законодавця. (ст3 Сімейного кодексу).Шлюб більш серйозніший інститут. Це сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану, який породжує більше прав і обов’язків, а головне можливість захистити їх юрисдикційними способами захисту. Хоча іноді допомагає і сковорідка

Ось чому на мою думку зараз більшість цивільний шлюбів, а реєстрація потрібна лише для узаконення майбутніх дітей, або вирішення конкретних юридичних питань. Але головна проблема не в тому. Вона була і залишається незмінною. Де знайти того, хто б відповідав твоїм вимогам? Не обов’язково суперзабезпеченого, але перспективного хлопця, з яким би можна було прожити життя або хоча б більшу його частину. Всі чомусь думають що ”дівчатам зараз потрібні тільки гроші”. По-перше, хто їх не любить, а по - друге, не гроші потрібні, а увага. Не думаю, щоб дівчина вимагала від коханого хлопця більше, ніж він може потенційно їй дати . Тим більше, що вона знає, що на даний момент це неможливо. А якщо й вимагає, то просто не любить і підшуковує інший, зручніший варіант. Це суб’єктивна думка. Хоча б дуже цікаво було почути інші. Може хтось напише це у своїй статті.

Нажаль суспільство змінилося. Змінилися і цінності. Виховання чоловічої половини людства щодо ставлення до жінок майже відсутнє. Зникло старе добре правило добиватися коханої дівчини, „сама прийде, хлопців і так мало” Сумно... Всі бояться втратити своє достоїнство, показатися смішним, жалюгідним, а іноді просто лінуються щось зробити. Навіщо, якщо сама в руки припливе геть виснажена від безвиході.

Та дівчатам теж дістанеться від мене. Не кращим чином вони компрометують статус прекрасної половини людства. Найбільш кричущими проблемами є жіноче куріння, відсутність догляду за собою, алкоголізм. Не для кого не секрет, що жіночий організм в більш вразливий до токсичної дії алкоголю, який здійснює руйнівний вплив на жіночі статеві залози і може призвести до зникнення овуляції. Перепрошую сильна половина, але хто ще не знає що це таке, загляніть у медичний довідник. Якщо звичайно плануєте колись стати батьком. Статистика говорить що від 30 до 60 процентів жінок, які періодично вживають алкоголь мають значні сексуальні проблеми. Чоловіки до речі теж. А сім`ю колись захочеться усім. І фраза „хто не курить і не п’є, той здоровим і помре” в даному випадку не дуже актуальна. Помре, то помре. Всі колись там будемо. Але проблема у тому що залишиться: здорові діти чи зелені чоловічки.

Щодо догляду за собою, то краса – чудова річ, але не усім так щастить. Елементарні правила гігієни, техніки макіяжу , догляду за обличчям, тілом та волоссям необхідно знати усім дівчатам. Прикро, що зараз денний макіяж плутають з вечірнім, гламур з одяглася „у все найкраще відразу”, зникло почуття стилю...А чоловікам завжди не байдуже, який вигляд має його супутниця або потенційна партнерка. Про шкоду куріння для жінок я взагалі мовчу.

Прикро, що у коридорах лікарень зараз можна зустріти все більше і більше молоді. Іноді здається, що в людей похилого віку проблем зі здоров`ям значно менше. Можливо дехто і не задумується про викладені мною проблеми. Але це прямо стосується створення шлюбу, оскільки я погоджуюсь з тією думкою, що він потрібен лише заради дітей. Здорових дітей.

http://212.26.159.27/

Дата публікації: 05.09.2007
Прочитано: 2266 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

– Коли англійські судді почали носити чорний одяг?
– Вони їх одягнули як жалобу по королеві Вікторії.
– Але чому вони їх носять дотепер?
– Так вона ж усе ще мертва!

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочуРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2861
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 64 | користувачів сьогодні: 476 | переглянуто сторінок сьогодні: 9048 | всього сторінок переглянуто: 109042880
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.040 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.021 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.