Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Вчитель запитує Вовочку:
- Чому за тебе уроки робить тато?
- У мами часу немає.

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Жіночі хитрощі і як з ними боротися


 Якщо чоловік використовує маніпуляції, щоб зайвий раз відчути свою моральну перевагу, то для багатьох жінок прийому - це вимушена міра. Жінки завжди хочуть отримати від чоловіка більше. Історично склалося, що чоловік - годувальник і здобувач. Сьогодні багато жінок самих в змозі прогодувати себе і сім'ю. І мова йде вже не стільки про бажання отримати від чоловіка грошей (хоча це теж), скільки про емоційні запити - любов і турботу.Втім, тут багато що залежить від батьків і виховання.

По тому, наскільки активно використовуються прийоми, пані можна розділити на три групи:

Інфантильні жінки з розхитаною ще в дитинстві нервовою системою. Вони поводяться, як капризні діти. Хочуть отримати всього і більше, нічого не віддаючи взамен. Такий споживчий підхід, і в цьому випадку якщо жінка вам дорога - її потрібно перевиховувати. Чоловіка переробити складно, а ось жінки здібні до кардинальних змін.

Дівчата, які завдяки установкам своїх мам виросли з переконанням, що по-іншому з чоловіками не можна. Як правило, в них дуже сильно демонстративний початок, вони схильні до істериків. Як з цим боротися? Тут, як в дресируванні: те, що заохочується, то і закріплюється. Якщо вона побачить, що спокійний діалог ефективніший, вона швидко перейде на новий спосіб спілкування. Але вже якщо вона зрозуміє, що їй набагато легко чогось добитися від вас за допомогою маніпуляцій, бережіться.

Психологічно нормальні жінки удаються до прийомів украй рідко. Тільки якщо не бачать іншого способу вплинути на ситуацію.

Втім, є достатня кількість жінок, які взагалі не володіють ніжеперечисленнимі прийомами. Розчарувавшись в ситуації, просто починають «поринати» в роботу, в читання дамських романів або підсаджуються на романтичні комедії. А то навіть у фемінізм, при цьому будучи в душі м'якими, домашніми і дбайливими. Але взагалі фемінізм по-російськи - це не відстоювання рівних прав з чоловіками. Навпаки, це підкреслення своєї слабкості. Але слабкості не рабині і безсловесної істоти, а ніжної жінки, яка просто хоче відчувати себе коханій, бажаній і поважаній. Це, як співається в пісеньці, «туга по сильному плечу».

Рада по суті: є універсальний прийом в боротьбі з жіночими прийомами - фраза «Це твій вибір!».

Умови

Всі ці маніпуляції схожі на відомий прийом «узяти на слабо». Якщо на них ведешся, вони починають використовуватися по будь-якому приводу.

Любиш - доведи!

З боку звучить досить забавно: «Якщо ти мене любиш, витри пил на полиці». Або: «Якщо я тобі дорога, то ти помиєш посуд, даси мені грошей, купиш діамант». Цей прийом перестає бути маніпуляцією, коли жінка говорить про рівнозначні речі, не збираючись нічого отримати від вас. Наприклад: «Якби ти мене любив, ти б не сказав мені цих бридких слів». Розрізняйте такі нюанси.

Спосіб боротьби:

Розставте акценти правильно. Люблять не за щось. Якщо відчуття є, його не треба доводити. Один з аргументів: не можна розмінювати любов на побутові дрібниці.

Чому ти не піклуєшся про дітей?

Щоб добитися більшої уваги або з бажання вплинути на чоловіка, жінки використовують дітей. «Ти не можеш туди піти, тому що у нас діти!», «Ти повинен відмовитися від цього ради наших дітей», «Підеш - дітей не побачиш», «Ти зовсім не піклуєшся про дітей!» і так далі Це одна з найпоширеніших і непривабливіших маніпуляцій. Її використовують, коли більше нічим крити. І діти - останній спосіб подіяти на чоловіка. Якщо при цьому чоловік повністю забезпечує сім'ю, а від нього вимагається ще і повне підпорядкування.

Спосіб боротьби:

Головний ваш посил: «Діти щасливі у щасливих батьків». Розвиток його залежить від ситуації. Якщо ви хочете піти з сім'ї, діти не повинні бути перешкодою. Не потрібно приносити себе в жертву.

Якщо вам доводиться багато працювати і заробляти, поясните своїй дружині, що її прийоми в даному випадку неефективні.

Хочеш сексу? Фіг тобі, поки не...

Небезпечна для жінок маніпуляція - відмова від сексу. Це спроби підштовхнути чоловіка до звершення подвигів ради сексу. У основі може лежати як меркантильність, так і бажання самоствердження.

Спосіб боротьби:

1. Дайте їй почитати цю статтю. І конкретно ці рядки: «Для чоловіка не складає труднощів знайти собі сексуальну партнерку!»

2. Cтаньте холодним, як айсберг в океані. Перестаньте говорити їй компліменти і ніжності. Зазвичай жінки починають самі тулитися у відповідь, щоб повернути минуле розташування.

Обмани

У цьому типі маніпуляцій жінка хитрить і представляє дійсність в спотвореному вигляді.

Я без тебе нічого не можу

Якщо вам не потрібна «залізна леді», то така «слабка жінка» - це, може, і нічого. Але деколи її «слабкість» доходить до абсурду. Вона не може без вас буквально нічого: є, спати, гуляти з дитиною, сходити в магазин. Вона хоче, щоб ви і гроші в будинок приносили, і навколо неї скакали. Або вона може весь час посилатися на хвороби, нездужання. Ви стаєте залежними від її стану і настрою.

Спосіб боротьби:

«Ти знаєш, я не можу, я зайнятий, спробуй зробити це сама». Коли їй нізвідки буде чекати допомоги, вона чудово справиться і навіть потім буде цим гордитися.

Ну це я вчора так думала...

Жінка відмовляється від своїх слів. Сьогодні одне, завтра інше. Виправдання просте: вчора я думала так, а сьогодні думаю по-іншому.

Спосіб боротьби:

У серйозних сімейних переговорах, щоб потім не було несподіванок, єдиний дієвий спосіб - все записати і скріпляти підписами. «Ми домовилися про те-то і том-то і зобов'язуємося це виконувати».

Нічого не знаю і знати не хочу!

Ця маніпуляція часто використовується разом з шантажем. Спочатку жінка наполягає на своєму і не хоче чути аргументів. «Я нічого не знаю, мені все одно, хто там і що говорить». А потім додає: «Але якщо ти цього не зробиш, то я...» Далі все залежить від ступеня жіночої підступності. Тут можуть використовуватися і вищеперелічені маніпуляції сексом і дітьми, аж до «я помру взагалі!». Чоловікові нічого не залишається, як махнути рукою і погодитися.

Спосіб боротьби:

Вона не хоче чути аргументів, значить, не потрібно намагатися її переконати. Залишайтеся при своїй точці зору. А у відповідь на погрози досить натякнути їй на відповідальність за її ж вчинки: «Якщо ти це зробиш, це буде твій власний вибір».

«Силові» прийоми

Прийоми, яким і лом не завжди здатний протистояти.

А-а-а!!!

Істерика із сльозами, саботаж і бойкот - ці методи однієї породи: дитячою. Дитина, коли хоче отримати іграшку, падає на підлогу і кричить. Відмовляється щось виконувати, поки не виконають його бажання, або влаштовує демонстративну мовчанку. Всі ці методи примушують того, на кого вони направлені, робити активні дії із з'ясування причин і виправлення ситуації будь-якими способами.

Спосіб боротьби:

Ігнорувати! Ці прийоми потребують зворотного зв'язку від «глядача». Якщо ж її немає, якщо «глядачеві» глибоко байдуже, що відбувається «на сцені», «актриса» тушується. Всі великі задуми руйнуються, якщо жертва не реагує.

Це тому, що ти...

«Я зрадила тобі тому, що ти не прийшов додому до восьми!» Провину за свої дії жінка перекладає на чоловіка.

Спосіб боротьби:

«Давай розділимо ці дві події: я готовий окремо обговорити, чому я не прийшов до восьми. І окремо - чому ти змінила! З чого почнемо?»

Я найнещасніша жінка в світі!

Вона поводиться як жертва - нещасна, зацькована, така, що говорить про те, що віддала вам всю молодість і так далі Це один з найпоширеніших способів маніпуляцій. Жінки взагалі легко піддаються емоціям і впливу ззовні. Подруг, у яких все здається кращим, кінофільмів, де на кожну принцесу по парі чудових і добрих принців, думкам різних авторитетних пані.

Спосіб боротьби:

Перерахуєте плюси її життя: «У тебе є будинок, чоловік, діти, машина...» Іншими словами, не лад з себе жертву! Грубити не треба, в такому стані їй недовго і до сліз дійти. Просто донесіть думку про те, що у неї все добре. Після цього вона як мінімум зрозуміє, що ні у кого з подруг немає такого чуйного чоловіка.

Автор: Тетяна Огнева

www.mc.com.uaДата публікації: 03.08.2007
Прочитано: 2993 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

– У мене вчора дружина перефарбувалася із брюнетки в блондинку.
– Ну й що?
– Влаштувала ввечері скандал: звідки на подушці чорне волосся ?

Реклама
Опитування
Які тести вас більше цікавлять?

на різну тематику
не цікавлять взагалі
тести на кмітливість
тести для жінок
тести для чоловіків
жартівливі
тести - то марно витрачений часРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 224
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 83 | користувачів сьогодні: 543 | переглянуто сторінок сьогодні: 22706 | всього сторінок переглянуто: 108415266
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.038 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.020 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.