Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Ну, синку, покажи щоденник, що ти сьогодні приніс зі школи?
- Так чого показувати, там всього одна двійка
- Всього одна?
- Не хвилюйся, тато, я завтра ще принесу!

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Кому потрібна пластична хірургія


 Хто з нас хоч би раз в житті не мріяв виправити щось в своїй власній зовнішності? Когось не влаштовує дуже широкий або довгий ніс, комусь не подобаються відкопилені вуха або ж зайва округлість стегон або живота. Так або інакше, але кожна людина думала над питанням: «А не чи відправитися в клініку пластичної хірургії?». Окрім закономірного страху лягати під ніж хірурга нас стримують і багато інших аспектів: страх невдалого результату операції, дорожнеча процедури, якісь аспекти, що сформувалися громадською думкою, незнання, врешті-решт. Звичайно, рішення ухвалює для себе кожен сам, але ми готові поділитися інформацією про пластичну хірургіюКоли не обійтися без пластичної хірургії?

Слово «Пластікос» перекладається з грецького «як створення форми», «відливання форми», звідси стає дуже ясним значення терміну «Пластична хірургія». Пластична хірургія має на меті виправлення природжених або набутих дефектів частин тіла, створенням або відновленням форм.

Пластична хірургія йде своїм корінням в далеке минуле. Так, в стародавній Індії злочинцям відрізували – Жах! – носи, а після пластичні хірурги, як ми їх зараз величаємо, відновлювали ніс зі шкіри щік. Зараз насилу собі можна представити, який був результат такої процедури. Зате сьогодні пластичні хірурги творять дива і здатні як повністю змінити зовнішність людини, так і виправити якісь недоліки її зовнішності.

Розвиток пластичної хірургії йде одночасно по декількох напрямах: зменшення шкоди організму від процедури, досягнення максимального ефекту, можливість провести операцію як можна меншими слідами хірургічного втручання.

Коли ж варто звертатися до хірурга? Ще десять років тому для ухвалення рішення про операцію пацієнту необхідно було обов'язково проконсультуватися з психологом. Зараз же пластична хірургія стала доступнішою і перетворилася на достатньо прибутковий бізнес. На жаль, необхідно відзначити той факт, що прагнення хірурга збагатитися призводить до того, що він забуває про клятву Гіпократа і проводить достатньо небезпечні операції клієнту, який за великим рахунком операції не потребує. Тепер консультація психолога в клініці пластичної хірургії добровільна справа, знову ж таки, на превеликий жаль здорового глузду.

Безперечно, бувають випадки, коли пластична хірургія дійсно здатна буквально змінити життя людини, усунувши якісь природжені серйозні недоліки або ж дефекти, одержані під час нещасних випадків і травм. Тоді хірург здатний практично дати нове життя людині, повернути їй упевненість в собі і відчуття власної гідності. У таких випадках не можна зменшувати значення роботи пластичних хірургів.


Коли пластична операція необгрунтована?

На відміну від вищезазначених випадків, буває так, що людині пластична операція не просто не принесе користь, а навіть строго протипоказана. Це ті випадки, коли якийсь зовнішній недолік перетворюється просто на хворе прагнення людини до його «виправлення». Психологи навіть дали назву такої патологічної зацикленності на фізичному недоліку, причому найчастіше уявної – дисморфофобія.

Саме людям з таким психічним розладом пластичні операції не просто протипоказані, але навіть і заборонені. Адже по суті проблема людини не зовнішня, а внутрішня – багато разів утрирувана проблема стає просто нав'язливою ідеєю.

Особливо схильні до дисморфофобії підлітки. Саме в підлітковому віці людина починає виявляти підвищену цікавість до своєї зовнішності і гостро реагувати на якісь швидкоплинні зауваження в свою адресу. А також ця проблема стосується людей літнього віку. У цьому віці жінки намагаються повернути пружність грудей, позбавитися зморшок, позбавитися целюліту, а чоловіки хочуть повернути свою привабливість, підтягши живіт, відновивши сексуальну функцію організму.

Найжахливіше в даному психічному розладі – що його прояв може привести зовсім до сумних наслідків, коли поведінка людини стає неадекватною і може привести до непоправних наслідків, як, наприклад, до самогубства.
Здавалося б, досвідчений лікар може розпізнати такого «клієнта» найчастіше уявною проблемою і відмовити в операції, але на лікарську етику доводиться розраховувати не завжди.

Також, наприклад, в ситуації із збільшенням (зменшенням) грудей у жінок - в дев'яносто відсотках зі всіх випадків чоловік здатний вплинути на рішення дружини, переконавши її, що саме такою дружина подобається йому найбільше.

Варто повторитися, що в деяких випадках методи пластичної хірургії приносять приголомшливі результати і дійсно позитивним чином впливають на життя людини. Але в деяких випадках варто задуматися над джерелом пристрасного бажання змінити себе. Врешті-решт нескінченно багато випадків, коли пластичні операції оберталися дуже сумно. Мабуть, найяскравішим прикладом в даному питанні є Майкл Джексон – його божевільне бажання змінити свою зовнішність привело до того, що зараз він в свої 47 років має дійсно дуже серйозні проблеми з шкірою.

До речі, проведені статистичні опитування в 41 країні світу показують, що більше 80 % опитаних проти хірургічного втручання в свою зовнішність.
Так усе-таки, чи дана людині зовнішність від Бога або ж Бог теж здійснює помилки, чи варто виправляти ці помилки, або ж навчитися жити в гармонії з своєю зовнішністю – відповіді на ці, деколи, достатньо складні питання, необхідно шукати кожній людині самостійно.

Вибір клініки пластичної хірургії

Якщо ж все-таки ви вирішили, що готові за свою красу піти на такі серйозні жертви, як втручання пластичного хірурга, тоді треба строго пам'ятати наступні моменти:
• Реклама не завжди є відображенням дійсності, тому вибір клініки пластичної хірургії не повинен грунтуватися на «розкрученості» її імені.
• У достатньо хорошій клініці ви одержите всеосяжну консультацію лікарів, зможете проглянути фотографії з результатами операцій, проведених в клініці.
• У «правильній» клініці хірург розповість вам про всі можливі наслідки і ускладнення операції.
• Не варто обмежуватися тільки консультацією лікарів, важливо також дізнатися думку колишніх пацієнтів клініки. У цьому вам зможе допомогти Інтернет, де існує безліч сайтів і форумів необхідної тематики. Рекомендації ваших друзів і знайомих також можуть допомогти ухвалити рішення про вибір клініки.
• Природно, необхідно перевірити, чи має клініка державну ліцензію. Вона, звичайно, не так значно впливає на кінцевий результат, зате здатна захистити ваші інтереси в тому випадку, якщо операція пройде невдало.
• Не останню роль в результаті операції має і настрій самого клієнта – якщо він упевнений в своєму бажанні щось в собі змінити, якщо упевнений в успіху, то такий позитивний настрій впливає на результат хірургічного втручання.
Досить часто люди замислюються над питанням, в якому ж віці вже можна вдаватися до методів пластичної хірургії, а в якому віці ще рано. Однозначної відповіді на це питання не дадуть навіть найкращі фахівці, тому як це питання строго індивідуальне. Звичайно, є основні вікові критерії. За приклад візьмемо пластику носа. Жоден хірург не візьметься робити пластичну операцію носа до досягнення людиною віку 20-22 років – саме в цьому віці закінчується остаточне формування даної частини лиця. Також будь-який хороший хірург повинен попередити дівчину дітородного віку про можливі наслідки операції по збільшенню грудей.
Бажання людини виглядати молодо і підтягнуто цілком з'ясовно, саме воно лежить в основі всезростаючої популярності пластичної хірургії. Звичайно, методи сучасних клінік достатньо високотехнологічні, що пророкуватиме чудовий результат. Проте варто задуматися, яким способом все-таки краще зберегти свою красу і молодість – здорове харчування, регулярні фізичні навантаження, здоровий спосіб життя або ж ніж хірурга.
Не завжди пластична операція має такі шикарні результати, як у випадку із знаменитою Шер. Досить часто виявляється, що бажання мати, скажімо, пухкіші губи і великі очі приводить до такого комічного поєднання, як у Маші Малиновської.
Бажаємо вам завжди виглядати чудово і жити в гармонії з самим собою!


www.ualady.net


Дата публікації: 02.08.2007
Прочитано: 6774 разДодатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Чоловік із дружиною лежать у ліжку. Дружина:
– Тобі добре?
Чоловік (упевненим голосом):
– Мені – добре!
Дружина (задумливо, з жалем):
– Добре тобі!..

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 111 | користувачів сьогодні: 421 | переглянуто сторінок сьогодні: 28770 | всього сторінок переглянуто: 107225542
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.041 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.021 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.