Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Довго не був удома. У тарганів почалися голодні запаморочення.

Google рекомендує
Таємне та невідоме

Пятниця 13. Чергова вигадка людства чи нерозгадана таємниця чисел


 Будь-яка цивілізація стародавності, як тільки досягала визначеного рівня розвитку культури, неодмінно створювала свій календар. Справа в тім, що календарі у своїй глибинній суті відбивають не тільки відлік перебігу часу, але і несуть у собі визначену інформацію про циклічність енергетичних сил у Всесвіті. Так само ще у давні часи в календарях вираховувалися щасливі й нещасливі дні. Нерідко про настання фатальних днів заздалегідь попереджали пророки і віщуни. Такими днями дуже часто були п'ятниці, які збігалися з 13-м числом місяця.З давніх часів п'ятниця в різних християнських країнах світу вважається днем украй нещасливим. Це тому, що майже дві тисячі років тому саме в п'ятницю на Голгофі розіпнули Спасителя за гріхи людства. Але в оцінці п'ятниці як нещасливого дня з християнами у значній мірі солідарні і мусульмани. У переважній більшості країн, населення яких сповідує іслам, у цей день не прийнято вести ніяких справ, торгувати, вирушати у подорожі і т.д. Винятком є лише дозвіл продавати по п'ятницях у збройних крамницях російський автомат Калашникова!

Відома британська фірма Ллойда, яка вже сотні років страхує кораблі надає такі дані: протягом століть фіксуються всі аварії і катастрофи, що трапилися з різними кораблями в будь-яких морях і океанах, найчастіше нещастя відбуваються саме по п'ятницях!

Що ж до числа 13, то з ним пов'язані найстрашніші народні повір'я.

Число "13" називають чортовою дюжиною і вважають, що воно приносить тільки нещастя. У Європі 13 сприймається як диявольське, відьомське число, пов'язане з магічним квадратом. Близькому Сході, у Китаї та інших країнах неприязнь до цього числа була викликана страхом вторгнення у замкнуту астрологічну систему, що складалася із 12-ти знаків Зодіаку. У Китаї цю цифру використовували саме у місячному календарі, в якому рік тривав 354 дні, через певну кількість років необхідно було доповнювати 13-й, високосний, місяць, який вважався нещасливим.

Розсудливий-марновірний Захід давно відмовився від використання номера "тринадцять" на вулицях великих міст під цим номером немає будинків, поверхів, квартир, цю цифру "пропускають" при нумерації крісел у салонах авіалайнерів, автобусів і місць у глядацьких залах, вагонах потягів, не кажучи вже про те, щоб давати жахливий номер, що приносить нещастя, лікарняним палатам у клініках.

При поєднанні цих двох факторів, отримуємо "п'ятницю 13-го" - вкрай нещасливий день.

При наріканні на марновірство статисти-аномалісти наводять такі цифри:

Німецький клуб автолюбителів приблизно два роки тому опублікував власні дані багаторічного обліку автодорожніх подій. В кожну "чорну п'ятницю" кількість дорожньо-транспортних випадків зростає майже на 60 відсотків!

У "Британському медичному журналі", не раз відзначалося: по п'ятницях, а особливо 13-го числа, хірурги намагаються не призначати планових операцій, оскільки знають - ризик невдачі зростає в цей день удвічі!

Якщо поцікавитися думкою поліцейських, то вони точно скажуть, що в "чорні п'ятниці" число кримінальних діянь зростає втричі. У такі дні значно збільшується і число самогубств, а також авіакатастроф.

Цей день став фатальним для деяких широко відомих особистостей, що залишили слід в історії. Наприклад, саме в п'ятницю 13-го був арештований і присуджений до тюремного ув'язнення колись всемогутній "господар Чикаго", відомий американський гангстер Аль Капоне, який встиг підкупити весь чиновницький апарат міста і штату. Але... чомусь щось десь у нього "не зійшлося" саме в ту "чорну п'ятницю"!

У "чорну п'ятницю" 13 вересня 1966 року в знаменитому місті азарту Лас-Вегасе був убитий популярний музикант і композитор Тупак Шакур, який до того зміг щасливо уникнути декількох серйозних замахів.

Та не можна однозначно говорити про фаталізм збігу п'ятниці з 13-м числом. От, наприклад, король Франції Людовік XIII вважав цей збіг щасливим. Він навіть одружився в п'ятницю 13-го з Анною Австрійською, якій на той час виповнилося тринадцять років.

Є випадки щасливих "чорних п'ятниць" і в сучасному світі, як то... У штаті Філадельфія купка дуже заможних людей твердо вирішили показати, що вони дуже далекі від будь-яких забобонів і марновірств, а тому завжди готові відважно кинути виклик "чорним п'ятницям" і іншим символам нещастя. Домовившись, вони об'єдналися у клуб, що з іронією назвали "П'ятниця-13". Збір членів цього елітного клуба призначається тільки по "чорних п'ятницях". Тоді влаштовується розкішний обід, а після нього члени клуба з захватом роблять різні нерозсудливості: вони вщент розбивають великі дзеркала, проходять під сходами, пригорщами розсипають сіль, розкривають у кімнатах парасолі, випускають із кліток чорних котів і роблять тому подібні "шаленості". Поки немає ніяких зведень, що когось із членів клуба чи їх близьких наздогнали нещастя.

Спокушають долю і по цю сторону океану - у французькому місті Тулузі, де 13 лікарів організували свій клуб, засідання якого регулярно проходять 13-го числа кожного місяця й обов'язково в кімнаті № 13 місцевого готелю. Члени клуба щиро шкодують, що ніяк не можуть додати до 12 місяців року ще один, щоб цілком присвятити його своїм зборам і святам.

Що ж, може нещасні випадки у п'ятницю-13-го і справді лише збіг обставин і нічого страшного вона не несе, як кажуть китайці, не варто смикати тигра за вуса! І сподіватися на щасливий випадок.

666: мітка звіра чи...

666 - "число звіра", дотепер не дає тлумачам Біблії спокою. Його таємниця залишається однією з головних загадок Священного Писання. НАПРИКІНЦІ ХХ століття навколо "числа звіра" розгорілися нежартівливі пристрасті, пов'язані з появою штрихкодів і розмовами про майбутню масовій ідентифікації населення.
Допитливі тлумачі знаходять число 666 скрізь - на застібках і ґудзиках, на взутті, на кредитних картках, у номерах нових комп'ютерів і в банківських кодах. Правда, розкривати таємницю самого числа береться небагато.

Крокуючий по планеті глобалізм, на думку деяких християн, несе в собі погрозу тотального контролю над суспільством, що і пророкував Іоанн Богослов у своєму Одкровенні. Мовляв, кожному буде привласнений персональний номер, занесений у центральний комп'ютер, а мікрочип із цим номером і всією інформацією про людину буде імплантовуватись під шкіру ще в дитячому віці. Оптимальні місця для уживляння пластинок вчені установили. Це чоло і права рука - нібито там температура тіла міняється швидше всього, що необхідно для підзарядки мікросхем. І віруючі посилаються на 13-ю главу Одкровення, де сказано: "И він зробить те, що усім - малим і великим, багатим і жебраком, вільним і рабам - покладене буде накреслення на праву руку їх чи на чоло їх, і що нікому не можна буде ні купувати, ні продавати, крім того, хто має це накреслення, чи ім'я звіра, чи число імені його". Олії у вогонь підлило повідомлення зі США: декілька років тому корпорація ІBM створила наймогутніший комп'ютер і назвала його "Звір". Пророкування починає збуватися?

Якщо ж подивитися на "число звіра" під арифметичним кутом, то можна побачити цікаві речі. НАПРИКЛАД, помічено, що 666 дорівнює сумі перших 36 чисел (36, можливо, через те, що саме в цьому віці у людини приборкуються пристрасті і знаходиться розум). Інше спостереження: якщо взяти квадрати перших семи простих чисел (2, 3, 5, 7, 11, 13, 17) і скласти їх, то вийде знову ж 666. А зведення в квадрат з часів засновника нумерологии Пифагора вважалося магічною операцією (число береться стільки разів, скільки воно саме собі вказує, - у цьому і складається таїнство). Існує гіпотеза, що 666 означає недосконалість на відміну від числа 777, що є троєкратним символом гармонії. Тлумачень безліч, але найчастіше за межами аналізу залишаються деталі, на які треба б звернути увагу в першу чергу. Скажімо, задуматися, як було записано "число звіра" в оригіналі, тобто в грецькому першоджерелі. Це для нас, які користуються арабськими цифрами, три шістки несуть у собі деяке містичне зачарування. Але коли писалося Одкровення, числа "виглядали" інакше. Чи така дрібничка: чому Іоанн Богослов називає 666 "числом звіра" і одразу "числом людським"? А РОЗУМІТИ це в першому наближенні треба буквально: число людське - це число людей, спокушених звіром. Тільки число опосередковане, виражене як частина цілого. 666 - це дві третини від 1000, простіше говорячи - 66,6%. Тобто , "щоб опанувати світом, зло повинне перебороти рубіж впливу в 66,6%", - затверджує кандидат технічних наук Андрій Осипов (Скурлягин). Сфера його наукових інтересів - стійкість так званих бінарних систем. Простіше говорячи, систем взаємодії двох протилежностей У філософії і богослов'ї бінарних систем вистачає. Добро - зло, Бог - сатана, порядок - хаос... На це і звернув увагу при читанні Одкровення Андрій Осипов (Скурлягин): "Тлумачі забувають, що головна тема Апокаліпсиса - непримиренна боротьба добра і зла, причому вже в крайній формі, у стані війни. На 90% текст складається з опису "воєнних дій". Логічно шукати розгадку числа 666 у зв'язку з боротьбою протилежностей, тобто в рамках бінарної системи, яка є стійкою тільки усередині діапазону від 1/3 до 2/3. Тобто від 33,3% до 66,6%. Інакше різко зростає її нестійкість, губиться керування. Без примусового втручання система приречена на розпад.

З ПОГЛЯДУ ж православ'я саме по собі число 666 нічого не значить, крім власне числа. Воно спокійно вживається на своєму місці. Наприклад, у Біблії є 666-я сторінка. Апостол Іоанн і в думках не мав виступати проти цього числа, він просто вказав ознаку, по якому з появою Антихриста можна буде упевнитися, що це він. Скажімо, перевести його ім'я в число 666 за допомогою нумерації букв і їхнього додавання. Але, думаю, ім'я звіра невипадково виражається трьома шістками. Бог протягом шести днів створив Всесвіт, а на сьомий почив від усіх справ Своїх. Звідси в людей установлений семиденний тиждень. Якщо забрати день відпочинку, залишається робота, робота і робота. От у цьому змісті число 6 означає позбавлення спокою. А в потроєному виді - позбавлення вічного спокою. Православ'я стверджує, що великої таємниці числа 666 немає. Антихрист поставить на своїй діяльності такий знак саме тому, що так сказано в Одкровенні. Хоча б просто в порядку цинізму, щоб його пізнали. Як то, наприклад, доларові банкноти мають ширину 66,6 мм. Можна було б вибрати будь-як інший розмір - але вибрали той, котрий має біблійну аналогію. Утім, три шістки можуть здаватися цікавими тому, хто нічого не знає про Новий Завіт і Одкровення Іоанна Богослова. Просто в Старому Завіті число 666 з'являється як вершина земної могутності: саме стільки талантів золота збирав самий могутній ізраїльський цар Соломон зі скорених сусідів. Число 666 для тих, хто залишився у світі Старого Завіту, - щось начебто підкови над дверима, просто талісман, у зміст якого вони особливо не вдумуються.
http://www.faraon.kiev.ua/

Дата публікації: 13.07.2007
Прочитано: 8203 разДодатково на дану тему
Летючий голландець та інші загадкові видінняЛетючий голландець та інші загадкові видіння
Велика Китайська Стіна або шлях до Бермудського трикутника...через 30-ту паралельВелика Китайська Стіна або шлях до Бермудського трикутника...через 30-ту паралель
Про що мовчать велетні острова Пасхи?Про що мовчать велетні острова Пасхи?
Скарабей. Таємниці ЄгиптуСкарабей. Таємниці Єгипту
СтоунхенджСтоунхендж
У чому подвійна сила дзеркала?У чому подвійна сила дзеркала?
Великий Зміїний НасипВеликий Зміїний Насип
Магічний рушникМагічний рушник
Витончені духи природиВитончені духи природи
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Містер Браун, який мешкає в Нью-Йорку на фешенебельній П'ятій авеню, випадково отримав листа, адресованого його однофамільцю з Шостої авеню. Там було написано: "Сер, якщо упродовж трьох днів ви не надішлете нам за вказаною адресою 10 тисяч доларів, ми викрадемо і вб'ємо вашу дружину". Містер Браун відповів: "Сер, я не той Браун, що мешкає на Шостій авеню, але ваша пропозиція мене зацікавила".

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочуРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2861
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 97 | користувачів сьогодні: 536 | переглянуто сторінок сьогодні: 15326 | всього сторінок переглянуто: 107538218
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.028 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.014 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.