Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Вовочка грозить матері:
- Ах так, ти не хочеш купити мені шоколадних цукерок?! Добре, тоді я тебе при всіх буду називати бабусею!

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Ура, ми одружилися! Поради на “медовий” рік


 У відносинах з своїми чисельними родичами поступай як знаєш: по голосу крові, за порадою мами, за власним розсудом. Ви - ті “яблука”, які недалеко від сімейного дерева впали. Ти пам'ятаєш про “свій статут” і “колоду в своєму оці”, але, опинившись в круговерті споріднених зв'язків чоловіка, намагаєшся і тут розкласти все по поличках. А це, можливо, єдиний випадок, коли не варто діяти за принципом “поличок”. У перший рік заміжжя живи в тій хатині, яка скраю.Напередодні весілля ти стала об'єктом пильної уваги чужих людей, які через якийсь час, дуже складний і, як правило, конфліктний, можливо, будуть тобі близькими. Поки ти проходиш своєрідний випробувальний термін на звання “наша”, постарайся слідувати порадам з “не”. Не приймай рекомендацій на “медовий” рік як жарт, хоча вони написані з гумором і іронією. Прочитай їх будь-якій заміжній жінці і почуєш, що три-п'ять ситуацій, викладених в порадах, - випадки з її сімейного життя.

* Не радій передчасно, що у вас окрема квартира і тобі вдасться уникнути конфліктів з родичами чоловіка.

* Не сподівайся, що після весілля більше ніколи не матимеш щастя зустрітися зі всіма членами його сім'ї.

* Не фантазуй про спокійне життя тільки тому, що батько чоловіка - сирота, у його матері один брат, а твій чоловік - єдина дитина.

* Не руйнуй сімейні традиції, виражаючи свій подив, коли чоловік почне смажити пиріжки або крохмалити білизну. Можливо, в їх роду цим завжди займаються тільки чоловіки.

* Не дивуйся, якщо в перші дні спільного життя чоловік попередить: подзвонить тітка по лінії матері, скажи, що купили меблі (вона порадіє); подзвонить тітка по лінії батька - не говори про це (у неї підніметься тиск).
Не роби поспішних висновків, що одна добра жінка завжди тільки і радітиме за вас, а друга, нещасна, на жаль, страждає гіпертонією.

* Не намагайся зрозуміти тонкості кровних відносин. Вчора чоловік говорив, що двоюрідна сестра переспала зі всіма його друзями, а сьогодні на її весіллі він щиро, із сльозами на очах побажає обранцеві сестри щастя з такою скромною і вірною жінкою.

* Не порівнюй членів своєї сім'ї не на користь родичів чоловіка. Нешкідлива фраза про те, що твоя тітка-пенсіонерка подарувала вам телевізор, а його дядько-банкір - серветку під нього, може послужити приводом довічного конфлікту.

* Не обговорюй з чоловіком недоліки своїх родичів. Коли-небудь обов'язково почуєш, що ти така ж легковажна, як твій дядько-багатоженець.

* Не засмучуй чоловіка тим, що не вмієш логічно мислити.
Він постійно говорить, що його двоюрідний брат щодня п'є протягом року.
Якщо ти передаси чоловікові, що дзвонив його брат-алкоголік, то отримаєш урок жорсткої чоловічої логіки.

* Не критикуй політиків, письменників, художників, акторів у присутності родичів чоловіка. Твоя оцінка президента США може розв'язати бійку в сім'ї дядька із-за політичних розбіжностей з дружиною з приводу війни в Іраку.

* Не втручайся в конфліктну ситуацію родичів. За годину після бійки вони пробачать один одному образи, обнімуться і разом поплачуть, а ти назавжди залишишся ворогом.

* Не кидайся перша на допомогу до самотнього і хворого родича чоловіка. Після його одужання хтось скаже, що ти зробила це в корисливих цілях, через спадок.

* Не довіряй жіночі секрети родичкам чоловіка. Пригадай, що і твоя кузина страждає хронічним невмінням берегти таємниці.

* Не став питання комусь з сім'ї чоловіка, чому він не підтримує відношення з своїм братом. Інакше ти протягом декількох годин будеш вимушена співчутливо слухати, як цей брат після смерті бабусі вселився в її квартиру і т.д. Але це ще не все. Кожен вечір по телефону тобі доведеться дізнаватися, як розвиваються події далі.

* Не зачіпай “хворі місця” когось з родичів.

* Не давай у борг родичам чоловіка. У їх сім'ї це може розцінюватися як додаткове джерело доходу або безвідплатна допомога ближньому.

* Не бери в борг, навіть невелику суму, наприклад, на будівництво дачі. Двоюрідний брат чоловіка подумає, що став її співвласником і на все літо з'явиться туди з тещею, дружиною і дітьми.

* Не запрошуй родичів чоловіка погостювати у вас тиждень. Його прабабуся через місяць зрозуміє, що краще жити з вами, чим в однокімнатній квартирі з багатодітною сім'єю сина.

* Не заважай родичам чоловіка одружуватися, розлучатися, сваритися, миритися, ділитися, мінятися - все одно не перешкодиш. Можеш одного разу дізнатися, що тільки через тебе племінниця чоловіка залишилася старою дівою.

* Не провокуй чоловіка, запрошуючи на обід всіх своїх родичів з сім'ями: цілком можливо, що на вечерю до вас прийде компанія значно більша попередньої.

* Не радься з родичами чоловіка, які ліки прийняти у разі легкого нездужання. Дуже скоро ти дізнаєшся, що твій чоловік одружувався на хворій жінці.

* Не забувай хвалити і обдаровувати солодощами всіх дітей сім'ї, навіть якщо один в цій чверті двієчник, друга розлила твої улюблені духи, третій вчиться на п'ятому курсі інституту другий рік.

* Не погоджуйся посидіти годинку з дитиною когось з родичів чоловіка. Через деякий час ваша квартира може перетворитися на цілодобовий дитячий садок.

* Не признавайся нікому, що умієш щось робити або добре знаєш. До майбутньої зими тобі доведеться зв'язати сім шапочок, одинадцять пар шкарпеточок або переводити інструкції, статті, підручники з англійської мови.

* Не прагни обійняти неосяжне, коли посилаєш поздоровлення або робиш подарунки до св’ята всім членам сім'ї чоловіка. Обов'язково знайдеться онучатий племінник дідуся чоловіка, якого ти обійшла своєю увагою.

* Не показуй подарунки чоловіка його родичам. Коли-небудь в його адресу прозвучить докір, що єдиній рідній тітці він подарував нісенітницю, а якійсь дружині - колготки.

* Не обходь своєю увагою улюбленну собаку когось з членів сім'ї. Оціни достоїнства породи, відзнач її перевагу над іншими, хоча тільки що представник цієї породи розбив антикварну вазу, даровану тобі прабабусею.

* Не дзвони родичам чоловіка, не знаючи їх розпорядку життя. Вранці його тітка медитує, вдень її чоловік укладає спати внуків, вечорами вони дивляться телесеріали.

* Не повідомляй свій службовий номер телефону членам сім'ї чоловіка. Іноді колеги передаватимуть, що дзвонила якась кума своячки дідуся і просила відвідати її.

* Не спокушайся характеристиками родичів чоловіка в твою адресу. Сьогодні тебе назвуть дбайливою господинею, товариською жінкою, а завтра - жаднюгою, базікою.

* Не переоцінюй теплі відчуття родичів чоловіка. Якщо на голову твоєї тримісячної дитини падатиме величезна кришталева ваза, то коли її зловлять, свекор, дідусь малюка, скаже: “Слава богу, адже могла розбитися”. (Реальний, як і багато інших, випадок з мого життя).

* Не заздри дружині свого брата: та прийшла не в якусь дивну сімейку, а в будинок твоїх батьків. Вона і в суспільстві вашого “святого сімейства” зіткнеться з тими ж проблемами, що і ти.

Коли, через декілька років у вашій сім'ї опиниться вже твоя невістка, то без цих розпоряджень і доданих в усній формі тобою вона не зможе і дня прожити.

Джерело: bt-lady.com.ua

Переклад http://buket.ck.ua

Дата публікації: 03.07.2007
Прочитано: 2753 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Бомж знаходить глечик, відкриває його, а там джин:
- Загадуй бажання!
Той загадує:
- Хочу матии 5-ти поверхову віллу з видом на море, з двома басейнами, вертолітним майданчиком і т.д.
Джин:
- Ти що, здурів? Подивись, у чому я сам живу!

Реклама
Опитування
Який монтаж фільмів вам потрібен?

Якісний, дорогий
Простий, дешевий
Сам(а) змонтую
Ніякий, лише зйомкаРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 76
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 44 | користувачів сьогодні: 465 | переглянуто сторінок сьогодні: 11301 | всього сторінок переглянуто: 105681903
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.038 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.033 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.