Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Сидять в туалеті два студенти і розмовляють:
- Сашко, ти екзамен здав?
- Та ні. Декан, як бик вперся і не хоче ставити.
Раптом з третьої кабінки:
- І не здаси!

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Подарунки для тещі


 Більшість чоловіків рано чи пізно одружуються. І після шлюбу на обрії долі неминуче з'являється теща. Ні для кого не секрет, що теща - натура вельми непроста. І завоювати її прихильність нелегко. Але, щоб зберегти злагоду в родині, з тещею варто підтримувати добрі стосунки. Для цього потрібно багато чого, у тому числі й подарунки. Будь-які загальні рекомендації тут недоречні, оскільки тещі бувають різних типів, а кожний з них потребує індивідуального підходу. Розглянемо деякі з них.1. Дама, чудова в усіх відношеннях. Теща відносно молода, недавно вчетверте вийшла заміж. Вимагає, щоб онуки називали її на ім'я, регулярно відвідує косметичний салон і займається шейпінгом. Кожні півроку фарбує волосся в інший колір.
Найкращі подарунки: квіти (не обов'язково дорогі, але неодмінно шикарні), набір дорогої косметики, витончені жіночі Дрібнички, книги, присвячені системі фізичних вправ, багато компліментів (можна у формі відвертих лестощів); якщо теща щаслива в шлюбі, можливе обережне «освідчення в коханні» - «Якби я не зустрів вашу доньку...»

2. Ділова жінка. Теща багато й ефективно працює, не терпить порожніх балачок, рідко коли у вихідні відвідує модні вернісажі. Давно розлучена, особисте життя — за потребою, але в основному на нього бракує часу. Забуває як звати зятя. Коли бачить онука, щиро вигукує: «Як же ти виріс, хлопчику мій! Боже, як летить часі».

Найкращі подарунки: квіти (одна біла троянда), дорогі парфуми (попередньо з'ясувати в дружини, які саме теща любить), книги з сучасного мистецтва, а також біографії і мемуари великих жінок. Можна подарувати акції свого підприємства, свою книгу з авторським написом або ще щось, що доводить вашу приналежність до ділових людей.

3. Домогосподарка. Основні заняття тещі - протирання пилу, миття підлог, розкладання серветочок і приготування їжі. Вона по три години базікає по телефону з приятельками, їздить через усе місто на ринок, де «все дешевше», і дивиться всі без винятку мексиканські серіали. Коли в серіалах губиться або знаходиться чергова дитина, нишком витирає сльозу. Доньку свою любить, але невпинно навчає її вести хатнє господарство. Коли бачить онучку; гірко морщиться: "Як же ти схудла, рідна! Напевно, вони тебе знову зовсім не годували!».

Найкращі подарунки: набір шоколадних цукерок (грильяж чи трюфелі, якщо вона не віддає перевагу іншим ласощам), будь-яка побутова техніка, усе, що прикрашає або спрощує побут: гарний віник, набір каструль або підставок під гарячий посуд, фільтр для води і т.д.; літературний виклад серіалів чи добірка любовних романів.

Найкращі компліменти: «Ви перетворюєте життя навколо себе у вічне свято!», «Ви готуєте найкраще за всіх!».

4. Пролетарка. Теща все життя пропрацювала на заводі. Була в цеховому профкомі, має десять грамот і три свідоцтва з раціоналізаторства. Ненавидить демократів: вважає, що вони розвалили країну. На всіх виборах урочисто голосує за представників комуністичної партії. Обожнює дивитися старі радянські фільми і розповідати онукам про «щасливе життя», коли проїзд у метро коштував п'ять копійок, житло держава видавала безплатно, а в профкомі давали путівки до Криму і Сочі за тридцять відсотків вартості.

Найкращі подарунки: гроші, оскільки тещиної пенсії на життя не вистачає. Аби не образити, можна давати гроші цільовим призначенням. Приміром: «Це вам на лікування зубів», «Це - щоб телевізор купити». Але обов'язково додавати: «Утім, вирішуйте самі, що потрібніше». Можна подарувати путівку до санаторію або якогось затишного будинку відпочинку (уникати модних курортів та інших місць скупчення «нових українців», оскільки там у тещі обов'язково трапиться вилив жовчі й весь відпочинок буде зіпсований). Якщо є відеомагнітофон, то гарним подарунком буде добірка радянської кінокласики.

Наймиліші для неї слова: «У нашому минулому, безсумнівно, було багато гарного і забувати його не можна!», «Ми дуже цінуємо вас як сильну і цільну особистість!».

5. Тітонька з провінції. Усе своє життя теща прожила в невеличкому провінційному містечку, її викликали, щоб_вихову-вала онуків. Мегаполіс її лякає і навіть дратує. Вона постійно все плутає, губиться, із тугою говорить: «А от у нас в Урюпінську...» ціни видаються їй неймовірно високими, люди на вулицях і в транспорті - грубими і метушливими, онуки - розбещеними та невихованими.

Найкращі подарунки: особистий телевізор або відеомагнітофон (у тещину кімнату); хороший радіоприймач (у провінції люди дотепер часто слухають радіо); кухонний комбайн; шерстяний або полотняний костюм неяскравого забарвлення (уточнити в дружини розміри); гарний набір кухонного посуду.

Наймиліші слова: «Ми розуміємо, що вам нелегко тут, але все буде добре», «Ви так нас виручаєте».

6. Сільська бабуся. Теща - сільська жителька. Має будинок, господарство, город, худобу. Навесні працює по 12 годин на добу. На літо до неї привозять онуків. Восени везуть назад усе, що заготовлено, соління, маринади тощо. Що відбувається в селі взимку, ніхто напевне не знає. Теща на цю тему вельми не говорить, та й узагалі характер має суворий, норовливий. І діти, і онуки її люблять, але побоюються.

Найкращі подарунки: приїзд зятя із родиною до села на оранку або косовицю, гроші на хазяйство чи ремонт, шерстяна кофта, пухова хустка або шаля, новий телевізор або радіоприймач; подарунки, що засвідчують пошану до неї: гарний кухонний посуд, картина (найкраще - копія когось із «передвижників»), порцелянова статуетка і т.д. Ні в якому разі не даруйте квіти. У відповідь ризикуєте почути: «Бач, гроші на що тринькає. У мене під парканом кращі ростуть!» Якщо теща приїхала до міста погостювати, краще повести її до якогось великого магазину і дати змогу самій вибрати потрібний у господарстві подарунок. Можна сказати в межах якої суми. Сільські жителі таку практичність дуже добре розуміють і поціновують. Усі міські люди здаються їм злегка (або досить) легковажними. Отож у наведеній ситуації тещу приємно здивує розсудливість зятя.

Найкращі компліменти: «Що б ми без вас улітку робили, а взимку їли! Що не кажи, а у вас у селі справжня благодать!».

7. Мрійниця. Теща - представник творчої професії чи уявляє себе такою. Улюблене дозвілля: «втікати» на концерт або на виставку. Має коло таких, як сама, знайомих і приятельок. З презирством відгукується про «натовп», але потай почитує Бушкова і Мариніну. Декларує примат духовного життя над матеріальним. Як правило, розлучена.

Найкращі подарунки: модне фірмове вбрання, подарункове видання Далі, Ніцше або Шопенгауера (байдуже кого - теща ніколи не зізнається, що не прочитала ані сторінки, а ви підтвердите свою репутацію «культурної людини»), контрамарка все одно куди (аби престижно), екзотичний сувенір із далекої країни.

Найкращий комплімент: «Ви навдивовижу тонка людина».

8. Навернена. У результаті життєвих випробувань або з іншої причини теща (у минулому атеїстка, як більшість) знайшла щиру Віру в Бога. Усе на світі міряє рамками своєї конфесії Прагне охрестити онуків і залучити їх до церковного життя. Проповідує з будь-якого приводу і зовсім без приводу. Найкращі подарунки: гроші на паломництво до святих місць, вервиця, гарна хустка неяскравого забарвлення, «Житія святих», ікона. Найкращі побажання: намагайтеся обійтися без них, поки не пройде «синдром неофіта», абсолютно все може бути витлумачено не на вашу користь.

http://www.ukrlife.org

Дата публікації: 22.06.2007
Прочитано: 2645 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Петрович, ти куди це на тракторі їдеш?
- У солярій.
- А навіщо?
- За соляркою.

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаковоРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 59 | користувачів сьогодні: 381 | переглянуто сторінок сьогодні: 17195 | всього сторінок переглянуто: 95539091
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.026 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.021 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.