Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Оголошення: "Річковій станції потрібен директор. З усіх питань звертатися до сторожа".

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Нумерологія імені. Частина 1


 А що віщує Вам дата народження?Люди, народжені 1-го числа – дуже творча і винахідлива натура. Вони твердо вірять в свої погляди і володіють величезною силою переконання. Їм не подобаються обмеження і непрошені поради, а також які-небудь втручання в їх справи, тому вони вважають за краще трудитися поодинці, незалежно від інших. У них можуть виявлятися диктаторські замашки.

Ці люди володіють величезною рішучістю і силою волі, проте часом можуть бути упертими і примхливими. Основна емоція - надмірні амбіції, на їх здійснення вони можуть направити всі свої розумові здібності. Емоційне захоплення, як правило, скороминущий, другорядно, майже завжди підпорядковано задоволенню їх амбіцій. Вони вимагають підпорядкування собі, покірності, тому їх шлюб далеко не завжди вдалий.

Ці люди проявляють тверду рішучість і стійкість, не відмовляються від наміченого ними. Якщо це пом'якшено розсудливістю, яка властива їм, то це може привести до прекрасних результатів. У своїй промові можуть бути вельми прямолінійні, часом грубі і жорстокі.

Вони бувають у згоді з тими, хто свідомо підкоряється їм, погоджується залишатися їх тінню, не намагається бути з ними на рівних. Тільки той, хто поважає їх індивідуальність, свободу, може ужитися з ними.

Ці люди завжди видатні, повні твердої рішучості і творчості. Їх особисті якості самого вищого порядку. Але вони зазнають великі труднощі при спілкуванні з іншими людьми. Оточуючі повинні проявляти розуміння до них, тактовність.

З погляду здоров'я, їх слабкі місця - серце, очі, кров'яний тиск.

Люди, народжені 2-го числа - жіночні, ніжні, романтичні. Розумні, творчі люди, володіють художньо-естетичними здібностями, багатою живою уявою. Їх сила швидше в розумі, чим у відчуттях, вони шукають швидше духовного, ніж фізичного задоволення.

Мрійники, м'які і поблажливі за вдачею, часом не вистачає сили і наполегливості для просування по службових сходинках. Шукають духовної спільності з партнерами, вони не можуть бути у фізичній близькості без духовного зв'язку. Шлюб вдалий, якщо він побудований на духовній основі, інакше вони впадають в депресію.

Вони мрійливі, володіють могутнім інтелектом, хорошою уявою, нехитрі і непрактичні. Вони падають духом при протидії і не можуть творити зовні ідеальних для творчості умовах. Їм не вистачає наполегливості і ініціативи для практичного перетворення своїх ідей. Головне для них - оточити себе партнерами тієї ж духовної висоти. Їм милі супутники, з якими можна духовно спілкуватися і збагачуватися. Головна потреба - знайти інтелектуального чоловіка (дружину), який може вселити в них упевненість і підбадьорити їх.

Їм слід навчитися давати правильну оцінку речей (використовуючи свій сильний розум), інакше їх чекають розчарування і невиправдані страждання.

У них можуть бути проблеми з печінкою і травним трактом.

Люди, що народилися 3 числа, амбітні і агресивні. Вони завжди прагнуть піднятися над тими, що оточують, ніколи не погоджуються з підлеглим положенням. Люблять владу, втілюють в життя свої ідеї з колосальною силою і енергією, не терплять ніяких сумнівів і перешкод оточуючих із сторони при реалізації своїх планів. Будучи дисциплінованими, вони цього ж вимагають і від інших, тому з них виходять добросовісні командири. Вони стійки і не здаються без бою, поки не витратять всі сили, здаються дуже неохоче. Володіють великою фізичною силою і витривалістю.

У них мало часу на любов і романтику. У любові вони - мисливці: об’єкт їх захоплення повинен підкорятися їм, він не повинен перевершувати їх. Їх партнер - їх жертва. Найчастіше після фізичного задоволення сексуальних потреб втрачають до партнера інтерес.

Вони не замислюються над наслідками свого лідерства, хоча за вдачею не склочні, проте здатні нажити достатньо багато ворогів нетерпимістю до менш енергійних і слабких. Вони запальні і горді. Не люблять бути зобов'язаними іншим. Ці люди повинні навчитися стримувати свою запальність, нетерпимість. При контролі над своїми негативними рисами вони стають видатними особистостями і досягають успіху.

Їм слід звернути увагу на свої суглоби і шкіру.

Народжені 4-го числа. Основною їх характеристикою є розум і песимізм. Ці люди звичайно роблять блискучу академічну кар'єру. У них хороша спостережливість і сприйнятливість до навчання. Вони надзвичайно ефективні працівники, хоч і без зайвого старання. Роблять будь-яку роботу методично, без метань. Вони не запальні, рідко сваряться. Марнотратні, гроші від них так само швидко йдуть, як і приходять. Нелегко закохуються, але якщо вже закохалися, то на все життя. Вони вірні не по обов'язку, а тому, що їм дуже важко полюбити. Сексуальний апетит середній.

Будучи природженими песимістами, живуть в постійній печалі, що дуже важко переносити оточуючим. Невпевнені в людях. Не дуже вірячи в себе, потребують постійного підбадьорення. Якщо одержують підтримку, то відчувають себе прекрасно, якщо ні, то стають колючими і запальними. Песимізм шкодить їм, оскільки із-за нього часто не досягають великого успіху, упускають хороші можливості, вважаючи наперед, що нічого не вийде.

Вони не уміють економити, під час потреби надзвичайно пригнічені, якщо не можуть знайти кошти.

Партнери, подружжя, друзі повинні підбадьорювати їх, оскільки позбавлені підтримки, вони втрачаються. Всі оточують повинні бути втіленням терпіння і сили. Натомість від таких людей вони можуть одержати бездоганну відданість, прихильність і надійність.

Їм необхідно за всяку ціну подолати відчуття неповноцінності, від якого вони самі страждають (упускаючи можливості, звинувачуючи світ в несправедливості). Найчастіше причина невдач в них самих. Їм потрібно повірити в себе, в свій розум і здібності.

У них можуть бути проблеми з нирками, можуть бути болі в спині і голови.

Люди, що народилися 5 числа, меркантильні: придбання і володіння грошима і справами складають основну мету їх життя. Вони спритні, володіють величезними діловими здібностями, їх грошові справи процвітають: за короткий час вони збирають великі суми. Розумні і винахідливі. Швидко міркують і ухвалюють рішення, цілеспрямовані. Із-за любові до засобів і нетерпіння в з придбанні, можуть порушити закон.

З ними легко ужитися: вони витримані в мові, природжені дипломати. Швидко оправляються від найважчих ударів долі, якщо це не зачіпає те, що вони вважають багатством. Розум, спритність, такт, рішучість, швидкодія у виконанні планів.

Дивною межею їх життя є те, що навіть їх сексуальні ваблення і потреби забарвлені любов'ю до грошей. На жаль, не дивлячись на свій розум, вони повторюють свої ж помилки. Вони непоправні гравці. Це надзвичайно збудливі люди, можуть втратити відчуття міри і потерпіти крах.

Вони не в змозі вести жебрацьке життя, підуть на будь-які крайнощі, лише б придбати багатство. Часто жертви закону. У них дуже проникливий розум, з ними приємно мати справу, якщо вони розумні в своїх меркантильних поглядах.

У них можуть бути проблеми з суглобами, є вірогідність душевного розладу.

http://horoskop.iv-fr.net

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 4559 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Новий українець прокидається з "бодуна":
- Люба, чим би похмелитися?
- Мартіні, віскі, коньяк, шампанське...
- Пивка б...
- Заробляв би як нормальні люди, було б пивко.

Реклама
Опитування
Звідки Ви до нас завітали?

Черкаси та область
Київ та область
Львівська область
Закарпатська область
Донецька область
Сумська область
Харківська область
Інші міста України
США
Канада
РосіяРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2933
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 49 | користувачів сьогодні: 94 | переглянуто сторінок сьогодні: 1513 | всього сторінок переглянуто: 103806365
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.036 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.031 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.