Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Жебрак звертається до перехожого:
- Подайте щось авторові книги "Тисяча способів розбагатіти".
- Ви автор такої книги? -дивується перехожий. - Як так вийшло? Чому ж ви на вулиці?
- Це якраз один із тисячі способів! - відповідає жебрак.

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Гадання на картах


 З тієї миті, як людина відчула час, задумалася про те, що відбувається навколо, вона мріє хоч ненадовго, одним оком, заглянути в майбутнє. Наші предки розкладали листя і трави, варили каву, вбивали дів і все лише заради безцінного знання, який буде урожай і чи варто видавати дочку тому прекрасному хлопцю з сусіднього племені.І в двадцять першому столітті є способи відкрити завісу часу і дізнатися все те, що цікаво. Хтось закривається в лазні і дивиться через два дзеркала у пошуках свого судженого, хтось розглядає доріжки кавової гущі на стінках чашки, хтось підкидає монети, малюючи риски в маленькому блокноті, а хтось відкриває книжку на першій сторінці, що попалася, і читає прогноз. Одні лише карти можуть сказати правду новачку, налякати любителя і допомогти професіоналу. Про те, як з ними познайомитися, знайти тридцять шість друзів і перевірити свої сумніви, в цій статті.

Якими бувають карти?

Пам'ятаєте фільми, в яких ворожка викладає на стіл декілька карт, і, дивлячись на дивовижні малюнки, розповідає спочатку всю таємницю, потім справжню ситуацію, і в кінці говорить про рішення проблеми, мало не до найдрібніших подробиць. Так от, це карти ТАРО (наголос, як на перший, так і на другий склад). Їх історія так само загадкова, як їх трактування. Прийнято рахувати Єгипет їх батьківщиною, а Європу – місцем їх реалізації. Колода включає 22 молодших карти і 56 старших.

Кожна з них має своє значення і свою силу. Це не просто забарвлений картон, але предмети, що мають свою історію, здатні творити як добро, так і зло. У руках новачка карти ТАРО – небезпечна зброя (причому не важливо, з якою метою ви узяли їх в руки). І, якщо ви в цій справі першокласник, рекомендуємо вам почати з двох видів карт:

1. Звичайні гральні карти, бажано пластикові (виключно для зручності) і майже обов'язково – абсолютно нові. Про них ми детально розповімо далі. І рівно 36 карт!

2. Спеціальний набір гадальних карт. Ними можна користуватися так само, як і звичайними. Ніякими особливими властивостями вони не володіють. Інша справа, що вони мають як пряме, так і оборотне значення, а кожна картинка – свій опис.

Отже, не потрібно знати збочених способів гадань, щоб ухвалити рішення з того або іншого питання. Стандартний набір включає докладну інструкцію і декілька рекомендацій до дії.

Як гадати ТАРО?

Ви вирішили, що гадання на картах ТАРО саме для вас? Ви не вірите через звичайні карти, і хочете спробувати щось серйозніше? Ви упевнені, що тільки карти ТАРО скажуть правду? У будь-якому випадку, ми готові вам допомогти.

По-перше, цей вид карт працює як оракул. Це означає, що він не передбачає завтрашній день до дрібниць від наявності кондуктора в автобусі до настрою боса, але натякне на збереження багатства і збільшення позитивної енергії.

 По-друге, звертаємо вашу увагу на необхідність творчості. Якщо ви ворожите по книзі змін китайськими монетами, ви просто зобов'язані робити все «ЧИ» за правилами. Але якщо у ваших руках колода карт, сміливо проявляйте себе, віддавайтеся своїм потаєним бажанням, дозвольте рукам рухатися довільно.

Розклади карт Таро

Розклад перший: одне питання, три відповіді.

Беріть в руки колоду. Знімайте мізинцем правої руки до серця. Зосередьтесь на питанні, одночасно мішаючи карти. Як тільки питання сформульоване, викладаєте на стіл (підлогу, полицю або будь-яку іншу плоску поверхню) будь-які три карти.

Перед вами три значення. Три картинки. Перша – ваша минула ситуація, так би мовити результат всіх бід. Друга – ваша проблема. Третя – шлях до рішення. Розклад краще не повторювати в один день, щоб уникнути неточностей.

Розклад другий: знання минулого дає розуміння сьогодення і провіщання майбутнього.

Повторюєте перший розклад до моменту визначення питання. Вибираєте три будь-які карти (зрозуміло, що спочатку ви їх не бачите), кладете їх на середину, ще три – як би над першими, три зліва від перших, три праворуч від перших і три ближче до вас. У вас вийшов такий невеликий хрестик. Те, що ближче до вас, є ваше минуле. Права і ліва сторона – ваше сьогодення. Середина – суть проблеми, точніше дві карти з трьох – суть і рішення проблеми, а центральна карта позначає вас в цій самій проблемі, так би мовити, вашу роль. Три карти, що залишилися, розповідять про те, що відбудеться.

Ще безліч розкладів можна знайти в спеціалізованих книгах, та і в інструкції до самих карт багато цікавого написано. А поки перейдемо до другого виду гадань.

Гадання на гральних картах

Як зробити гральні карти гадальними? Деякі вважають, що нові карти можна використовувати як гадальні без особливих попередніх процедур, досить провести звичайну перевірку (про це трохи пізніше). Багатьом цікавіше і приємно гадати на старих дідових, а тоді просто необхідно дещо зробити. Потрібно посадити «нецілованого» на колоду. Коли він встане, візьміть карти своїми руками і на час гадання, не довіряйте їх нікому, для того і спосіб зняття «мізинцем».

 Наступна дія – перевірка. Мішаєте карти, ставите питання: «Карти брешуть?». Знімаєте перші дві карти. Якщо випадають дві однакові масті (дві бубни, дві чирви, два списи або дві хрести), дивіться на колір: червоний – точно брешуть, чорний – правду говорять. Якщо масті різні, тут вже не важливий колір. Просто відкладіть ці дві карти і беріть наступні, не змішуючи. Якщо три рази за колоду карти говорять, що брешуть – відкладете гадання.

Щоб направити ваш творчий настрій в правильне русло, ми розповімо вам про декілька розкладів, а далі все залежить лише від ваших відчуттів.

Розклади гральних карт

Розклад перший: «так і ні».

Продовжуючи, ставте питання, що цікавлять вас, на які можна відповісти «так і ні». Принцип відповідей той же. Питати можна нескінченно, але дві карти різної масті означають «не відповіді». В цьому випадку питання потрібно відкласти.

Розклад другий: правда життя.

Спочатку потрібно правильно вибрати свою карту.

Незаміжня дівчина – бубнова пані.

Заміжня – чирвова пані.

Мати – пані хрести.

Бабуся – пані списів.

Неодружений хлопець – бубновий валет.

Одружений – чирвовий валет.

Батько – валета хрести.

Дідусь – валет списів.

Перемішуєте колоду. Шукаєте свою карту. Знову тасуєте. Дістаєте будь-які дві карти і кладете одну під вашу карту, іншу на вашу карту. Знімаєте. Діліть колоду на 4 рівних частини. Кладете їх зліва як би у вертикальний стовпчик. З першої колоди верхню карту кладете практично над вашою картою (як майбутнє в ТАРО), з другої – зліва від вас, з третьої – справа, з четвертої – ближче до вас. З першої колоди знову беремо карту і кладемо в лівий верхній кут, потім з наступної – в правий верхній, з третьої – в лівий нижній і з четвертої – в правий нижній.

Ті карти, які лежать в «хресті» означають ваші думки (найдальші карти від вас), ваші майбутні дії (зліва від вашої карти), рекомендовані вам дії (праворуч від вашої карти) і ваш шлях (найближчі до вас карти). Вся решта карт означає наслідки від того або іншого розкладу, а карти поряд з вашою картою говорять, що у вас на серці і під серцем.

Значення карт:

Шестірка – до дороги,

Сім і вісім – до розмов,

Дев'ять і десять – до грошей,

Картинки – див. вище,

Туз – виконання бажань.

Всю решту розкладів можна знайти в спеціалізованій літературі, в Інтернеті і просто дізнатися від друзів, але головне – інтуїція і творчий настрій.

Не забувайте, що гадання на картах і християнство – речі несумісні. Але найважливіше те, що ми самі визначаємо нашу долю і всі прогнози лише один з мільйонів варіацій, який ми можемо змінити, навіть якщо саме вона і випаде.


http://ualady.net


Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 43044 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Таблиця Менделєєва спочатку наснилася Пушкіну, але він геть нічого не зрозумів.

Реклама
Опитування
Звідки Ви дізнались про наш сайт

знайшов(-ла) ссилку на іншому сайті
знайшов(-ла) пошуковцем
друзі, знайомі підказалиРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 135
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 50 | користувачів сьогодні: 421 | переглянуто сторінок сьогодні: 21330 | всього сторінок переглянуто: 108885610
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.036 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.018 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.