Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Зустрічаються два грузини:
- Гіві, я чув, ти купив літак?
- Так, купив. Це дуже зручно.
- І скільки він коштує?
- П'ять мільйонів!
- Вах! Які гроші! Це ж цілий місяць працювати треба!

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Знаки Зодіаку: який ви квітникар?


 Любителі кімнатних квітів часто скаржаться, що деякі рослини не ростуть в їх будинку, навіть найкращий догляд за ними не допомагає повернути рослинам силу і гарний зовнішній вигляд. Буває і так, що рослини уражені якоюсь хворобою, яку не вдається перемогти навіть найефективнішими засобами. Існує декілька причин цьому, одна з яких поміщена в особливостях характерів людей різних знаків Зодіаку.Як правило, народжені під знаком Скорпіона скаржаться, що на вирощуваних ними рослинах постійно живуть комахи-паразити; Тельці часто бувають, незадоволені дуже повільним ростом своїх рослин, а близнюки ніяк не можуть добитися від своїх зелених улюбленців квітів або плодів. Досвід спілкування з квітникарями показує, що люди одного знаку Зодіаку стикаються з дуже схожими проблемами рослин. Певні особливості наших характерів і енергія нашого знаку Зодіаку якраз і створюють сприятливі умови для паразитів, що вражають наші рослини (незалежно від їх знаку Зодіаку), сприяють дуже бурхливому або сповільненому росту рослин, допомагають або заважають рослинам зацвісти і дати плоди. Кожен може стати хорошим квітникарем, але для цього корисно знати про найбільш вірогідні проблеми, які можуть виникнути з вашими зеленими вихованцями, і про секрети квітникарства вашого знаку Зодіаку.

Овни-квітникарі можуть зіткнутися з проблемою надмірно швидкого висихання грунту, в якому ростуть їх квіти, і як наслідок, - засихання рослин. Хоча вогняна стихія включає три знаки, Овен з них найгарячіший. Його гаряча натура, внутрішній жар і імпульсивність поглинають вологу з рослин, за якими він доглядає. Для здорового життя вашим рослинам потрібен рясніший полив, це рекомендують довідники.

Квітникарі-Тельці повинні пам'ятати про відчуття міри, доглядаючи за своїми зеленими вихованцями. Телець - знак економний, і його рослини можуть страждати із-за надлишку добрив, надмірного поливу або освітлення. Рослини, за якими доглядає Телець, підкоряючись закону економії, будуть навіть кращі себе почувати при браку живильних речовин, тому немає сенсу балувати їх різними добривами. Удобряючи і поливаючи рослини, завжди слідуйте інструкції, не підвищуйте дози добрив, краще навпаки трохи знижуйте їх, не удобряйте квіти в зимовий період, а влітку захищайте від надлишку сонячного світла.

Рослини, за якими доглядають Близнюки, можуть дуже швидко рости, причому, витягуючись не тільки вгору, але і в сторони. Це пов'язано з тим, що Близнюки - знак руху і комунікації. Цей знак відповідає і за обмін речовин. Швидкий ріст квітів - благо для любителів кімнатних рослин, але інтенсивність росту прискорює обмін речовин, і часта підгодівля стає необхідною. Якщо ви не хочете бачити, як, витягуючись, ваші рослини гинуть від виснаження, почастіше підгодовуйте їх різноманітними живильними речовинами. Близнюки - знак повітряної стихії, який найбільшою мірою відображає її суть, і рослини, за якими доглядають близнюки, краще за себе, відчувають в кімнаті з свіжим повітрям. Часта підгодівля різноманітними живильними речовинами і чисте повітря - ось два секрети успіху Близнюків-квітникарів.

Нерідко квітникарі-Раки скаржаться, що їх рослини раптово гинуть в розквіті сил. Рак - знак водної стихії, і, як правило, причиною хвороби або загибелі рослин, за якими залицяється Рак, є перезволоження грунту або дуже, вологе повітря. Часто зелені вихованці Раків-квітникарів страждають від "чорної ніжки" і гнилизни коріння - захворювань, викликаних перезволоженням грунту. Не заливайте свої рослини, особливо в зимовий період, давайте землі в горщиках підсохнути, тоді проблем з рослинами буде набагато менше.

Рослини, за якими доглядає Лев, потребують підвищеного освітлення. Левом управляє Сонце, що робить його знаком світла і любові. Ваші рослини будуть чудово себе відчувати, якщо ви допоможете їм насолоджуватися світлом, помістивши в світле місце кімнати, влаштувавши, для них штучне підсвічування. Відомо, що рослини краще себе почувають, якщо людина, що доглядає за ними, не формально підходить до питань квітникарства, а розмовляє з рослинами. Але найбільшу користь від розмов з рослинами одержить саме Лев. Народившись під знаком любові, Лев-квітникар повинен показати рослинам свою любов і справою, і словом.

Діва є знаком земного служіння, що робить необхідним для Дів-квітникарів ретельний догляд за рослинами. Щоб рослини, які вирощує Діва, добре себе відчували, слід оточити їх турботою, служити їм. Для Діви не існує універсальної поради, слідуючи якій вона побачить своїх зелених вихованців сильними і красивими. Її рослини повинні відчувати, що про них піклуються. Регулярно поливайте, підгодовуйте свої рослини, стирайте з їх листя пил, не примушуйте рослини тужити в дуже тісних горщиках, обрізайте сухе листя, підв'язуйте в'юнкі стебла, будьте нянькою для своїх рослин, і тоді вони не хворітимуть.

Квітникарям-Терези, охочим бачити свої рослини сильними і здоровими, корисно знати, що для процвітання їх рослинам потрібні не стільки добрива, скільки красивий горщик і регулярний догляд за зовнішнім виглядом. Терези - знак естет, знак прагнення до гармонії, і які б рослини не вирощувала людина, що народилася під цим знаком, вони будуть здоровими, якщо їх листочки завжди будуть вимитими, а гілочки акуратно підстриженими. Звичайно, поливати і удобряти кімнатні рослини необхідно, але Терези виростять здоровий сад дякуючи не стільки добривам, скільки контролю за естетичним виглядом рослин. Почастіше повертайте горщик з рослиною, щоб стебло не "сутулилося", не згиналося, тягнучись до світла, видаляйте усохле листя і квітки, які псують зовнішній вигляд, підрізайте пишні рослини, надаючи кроні красиву форму.

Скорпіони, любителі кімнатних рослин; нерідко обурюються із-за нашестя на їх садок різних комах-шкідників. Така вже природа Скорпіона, що притягає до нього небезпечних, хвороботворних паразитів. Скорпіон - єдиний знак, спочатку наділений отрутою. Не обов'язково представники цього знаку володіють неприємним, отруйним характером, але в них поміщена потенційно отруйна енергія. Скорпіонам-квітникарям можна порадити активніше використовувати засоби боротьби з шкідниками, в профілактичних цілях обприскувати рослини інсектицидами, додавати в грунт деревну золу, щоб відлякувати шкідників, що підбираються до їх кольорів.

Якщо ви народилися під знаком Стрільця і хочете виростити садок з кімнатних кольорів, не ставте свої рослини далеко від вікна. Стрілець постійно прагне удалину, і рослини, що опинилися під опікою представника цього знаку, будуть вельми цілеспрямованими, сильно витягуючись навіть взимку, в період найменшої активності. Стрілець - знак вогненної стихії, і незалежно від того, до якого знаку належать рослини, за якими він доглядає, вони будуть протягом всього року потребувати світла і тепла. Чим далі від джерела світла опиняться ваші рослини, тим наполегливіше і стрімкіше вони тягнутимуть свої гілочки до вікна. Це може виснажити рослини, тому ставте їх біля вікна або влаштовуйте штучне освітлення.

Козеріг - представник земної стихії, але його земля кристалізувалася і стала скелею, тому основні проблеми з вирощуванням кімнатних рослин Козерогом будуть пов'язані з недостатньою рихлістю грунту. Ваші рослини, незалежно від їх знаку Зодіаку, можуть хворіти або погано рости із-за зайвого ущільнення грунту. Секрет успіху Козерога-квітникаря - в рихлій землі: додайте в горщики з кольорами пісок і торф для рихлості, робіть хороший дренаж і почастіше спушуйте верхній шар землі в горщику.

Водолій-квітникар повинен більш розраховувати на "диво" на "легку руку", чим на добрива і проходження рекомендаціям ботаніків. Водолій - знак несподіванок, тому неможливо передбачити, з якими проблемами він зіткнеться, вирощуючи кімнатні рослини. Йому завжди потрібно бути напоготові, адже його рослини можуть захворіти несподівано. Проте повітряна стихія цього знаку дає невелику підказку: будь-які рослини, що вирощуються водолієм, бояться протягів, холодний протяг при високій температурі в кімнаті може бути згубним для них.

Риби - останній знак в Зодіакальному крузі, знак мудрості, натхненності, божественності. Будь-які рослини, які представники цього знаку візьмуться вирощувати, будуть чутливі до духовного рівня свого добродійника. Риби найбільш далекі від суєти матеріального світу, тому у Людей-Риб кімнатні рослини можуть дуже довго жити без добрив і майже без поливу. Для них потрібніше їжа духовна. Для процвітання домашнього садка освятіть свої рослини в церкві або самі зробіть над ними обряд освячення з читанням молитви; поливайте їх святою водою, і не думайте про суєтне, коли будете з ними спілкуватися.

Колективне квітникарство. Скільки людей доглядають за кімнатною рослиною, стільки і енергетичних потоків, таких же різних, як самі люди, спрямовується на ці рослини. Щоб добитися добрих результатів при вирощуванні кольорів спільно, потрібно поєднувати секрети успіху в квітникарстві тих знаків Зодіаку, під якими народилися ці люди. Проте секрети успіху деяких знаків взаємовиключають один одного, як у випадку з Тельцем і Близнюками, і якщо за рослиною доглядають одночасно Телець і Близнюки, важко виростити сильну рослину.

Досвідчені квітникарі знають, що кімнатні рослини звикають до свого господаря, до певного спілкування і відходу. Залишившись на якийсь час під опікою іншої людини, рослини легко можуть захворіти або загинути. Це пов'язано з тим, що, одержавши нового покровителя, рослини впадають в шоковий стан від нових енергій, що раптово обрушилися на них, і від недоліку звичних енергій і звичного спілкування.

Кімнатні рослини можуть лікувати наші душі і тіла, гармонізувати стан атмосфери в будинках, але багато в чому ми самі, своїм відношенням до рослин допомагаємо їм покращувати наше життя. Тому, щоб виростити сильну рослину, здатну позбавляти нас поганого настрою, хвороб і забрудненості простору, потрібно самому за нею доглядати.
http://www.lady.if.ua

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 8184 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Стефко! - кричить сусідка. - Ти чим своїх свиней годуєш?
- А тобі шо до того?
- Та я також хочу так схуднути!...

Реклама
Опитування
Де ви плануєте провести літню відпустку?

В Турції
В Египті
В Криму
В санаторіях України
В своєму місті
В мене не буде відпусткиРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 194
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 56 | користувачів сьогодні: 543 | переглянуто сторінок сьогодні: 10435 | всього сторінок переглянуто: 105656235
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.047 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.040 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.