Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Брюнетка й блондинка дивляться “Формулу 1″. Блондинка запитує:
– А які тут правила?
– Тут хто перший приїде, тому величезний приз.
– Ну ясно, перший їде за призом, а решта куди?..

Google рекомендує
Інші свята

Корпоративна вечірка: коли шеф


 Для керівників компаній корпоративні свята є скоріше проблемою, ніж способом відпочити. Тому багато шефів були б раді проводити подібні заходи як можна рідше. Що потрібно зробити, щоб вечірка не перетворилася для начальника в "свято із сивиною на скронях", а навпаки, принесла користь?Корпоративне свято для шефа - це сама справжня робота, але при цьому він ще повинен робити вигляд, що відпочиває. Але заради чого так напружуватися? Звичайно ж, є заради чого. Корпоративна вечірка - це чудова можливість зарядитися гарним настроєм, згуртувати команду й поспілкуватися співробітникам і керівництву в неформальній атмосфері. Після грамотно спланованого, емоційно насиченого відпочинку підвищується загальна працездатність персоналу. Адже стимулом до роботи є не тільки матеріальна винагорода, але й здорова атмосфера в колективі. А співробітники завжди вдячні керівництву за можливість відпочити, ближче довідатися один одного й, зрештою, добре поїсти.

Ніякі прогресивні тренінги й семінари не взмозі призвести до тих самих результатів, що відмінно проведена корпоративна вечірка. Вкладені в такий захід гроші й зусилля в підсумку виправдовують себе. Але це тільки якщо все пройшло добре. Фахівці з РR дотримуються думки, що неправильно проведений внутрішній захід здатний нашкодити компанії сильніше економічних криз. Тому, щоб корпоративне свято не перетворилося в корпоративні "поминки", потрібно підійти до його організації з усією відповідальністю. А головна відповідальність, як відомо, лежить на керівнику.

Навіть коли глава компанії хронічно зайнятий, ключові рішення із приводу вечірки однаково доводиться приймати саме йому. Внутрікорпоративне свято - найважливіший захід внутрішнього PR, і якщо керівник обмежує свою участь вибором меню, місця проведення й згодою на фінансування - це, щонайменше, безтурботно.

Для початку потрібно визначити, хто в компанії буде займатися пов'язаними із заходом організаційними питаннями. Як правило, це фахівці із внутрішнього PR, представники відділу кадрів або просто ініціативні співробітники. Краще залучити й тих, хто професійно влаштовує торжества (організаторів, ведучих, артистів, світло- і звукотехников) - при великій кількості запрошених без них вже точно не обійтися. Звернутись до фірми з організації свят не є панацеєю: потрібно обов'язково прикласти й свої сили, але залучення фахівців, безумовно, є необхідним.

На жаль, дуже часто складаються ситуації, коли бос вирішує заощадити на і без того витратному заході й доручає складання й ведення святкової програми своїм же співробітникам, повністю відмовляючись від сторонньої допомоги. Якщо мова йде про маленьку фірму, то це, мабуть, виправдано. Але в іншому випадку велика ймовірність провалу заходу, причому винуваті в цьому будуть не доморощені "витівники" (яким було незручно відмовити керівництву), а жадібний шеф. До того ж, не варто чекати, що співробітники після важкого робочого дня будуть із захватом репетирувати "номера" і співати куплети на суспільних початках. Якщо люди відчують, що керівництво просто "скинуло" на них зайві проблеми, то із чистою совістю видадуть халтуру.

З видовищами, начебто, розібралися, тепер із приводу хліба. Шеф повинен пам'ятати, що, як би цинічно це не звучало, їжа і напої є головною запорукою успішного корпоративного свята. Не єдиним, але все-таки головним. Навіть потужна харизма керівника не в силах заглушити голодних "позивних" у шлунках співробітників. Адже всі пам'ятають, що лежить в основі ієрархії потреб по Маслоу...

Свято не для всіх

При плануванні вечірки в середніх і великих компаніях неминуче питання про виділення VIP-зони, що практикується в ряді організацій. Як правило, VIP-зона являє собою відокремлені столики з більш дорогими стравами й напоями - тут топ-менеджмент компанії й почесні гості почувають себе комфортніше, перебуваючи в колі рівних собі.

Більшість фахівців із внутрішнього PR негативно ставиться до такого поділу, що неминуче викликає появу подвійних стандартів. З одного боку, на святі підкреслюється неформальність спілкування, а з іншої, - присутнє відокремлення верхівки, що може просто дратувати співробітників ("Ага, дивіться, який у них там коньячок стоїть!"). Навіть якщо стіл для рядового персоналу буде на висоті, неминуче нездорове порівняння, що здатно неабияк отруїти атмосферу свята. Разом з тим, бажання керівництва відзначити подію "на рівні" можна зрозуміти. Існує досить витончене рішення цієї проблеми, але про це згодом.

Ще одна неприємність, з якої може зіштовхнутися шеф, бажаючи відокремити "VIPів", - конфлікти в топ-менеджменті компанії. Розподіл на привілейовані й не дуже - справа воістину невдячна. Найчастіше ця границя досить умовна, тому образи неминучі. Так, в одній великій петербурзькій компанії влаштували пафосний фуршет. Сидячі місця були тільки за чотирма VIP-столами, де розмістилися президент, генеральний, комерційний директор та інші поважні особи (рішення про те, хто саме буде сидіти за столиками, приймалося шефом і його наближеними кулуарно). Усе було б не так погано, але за цими столами не найшлося місця для фінансового директора й деяких інших керівників. З тих, хто виявився "за бортом", не всі поставилися до такого положення речей філософськи. У результаті протягом двох тижнів після заходу в компанії відбувались склоки. Шеф і його наближені приклали чималі зусилля, щоб хоч якось зупинити конфлікт. У результаті вони не знайшли нічого кращого, чим виставити "крайнім" піарщика, який, ніби-то, не розрахував місця. Коментарі, думаю, зайві.

Репутація у форматі декольте

Керівництво вищезазначеної компанії зробило ще одну помилку: за VIP -столами перебували не тільки представники вищого ешелону й гості, але і їхні чоловіки та жінки. Звичайно, приємно посидіти на святі зі своєю половинкою, але визначення заходу як "внутрікорпоративного" говорить саме за себе. Тим більше, що рядовим співробітникам компанії не дозволили приводити кого-небудь із собою (впускали тільки по запрошеннях).

Не менш важливий момент - форма одягу. Тут багато чого залежить від формату заходу, що проводиться. Якщо мова йде про тематичну вечірку або маскарад, то буде краще, якщо шеф, як і всі інші, буде одягнений у незвичний костюм, що відповідає тематиці свята. У випадку святкування, наприклад, на гірськолижному курорті, доречною може бути й спортивна форма одягу.

Недобре, якщо бос з'являється на святі в підкреслено шикарних речах. Можливо, це зробить враження на когось із топ-менеджерів, але в рядових співробітників це нічого, крім відторгнення, не викличе. Відомі випадки, коли дами з'являлися на святах у надто відвертих вбраннях, шокуючи своїх підлеглих. Бажання показати себе у новому амплуа цілком природно, але погодьтеся, що обговорення глибини декольте й розрізу вечірньої сукні начальниці не повинне бути головною темою розмов в офісі після свята. Внутрікорпоративний захід покликаний скоротити дистанцію між співробітниками, і тут припустимі певні вільності в спілкуванні, але сексуальному підтексту тут точно не місце. З'являтися на святі у звичайному "робочому" костюмі - теж не варіант. Колектив повинен почувати, що захід є не продовженням робочого дня, а святом.

Наступна сторінка (2/2)

Дата публікації: 31.03.2007
Прочитано: 6666 разДодатково на дану тему
Як запакувати подарунокЯк запакувати подарунок
Хрестини в УкраїніХрестини в Україні
Дитяче свято - пригощаймо маленьких гостей в себе вдомаДитяче свято - пригощаймо маленьких гостей в себе вдома
Що таке День Ангела?Що таке День Ангела?
Хрестити можна й дитину, і дорослу людинуХрестити можна й дитину, і дорослу людину
Хеловін – свято не наше?Хеловін – свято не наше?
Зачіска для обличчяЗачіска для обличчя
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Вчора кішку ледь не убив!
- За що?!
- Я сиджу гриби чищу, а вона ні фіга не робить!!!

Реклама
Опитування
Куди б Ви хотіли поїхати у весільну подорож?

на Чорне море
на Середземне море
в екскурсійний тур
в круїз на пароплаві
в екзотичні країни
на горнолижний курортРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 303
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 71 | користувачів сьогодні: 385 | переглянуто сторінок сьогодні: 2937 | всього сторінок переглянуто: 86083535
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.020 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.016 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.