Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Лікарю, я хочу порадитися. Моя дочка палить і палить... палить і палить...
- А скільки їй років?
- П'ять. Але я, звичайно, цю справу регулюю як можу. Кашу не з'їла - сигарети не одержить. Косу сама заплела - додаткову даю. Але все таки по пачці в день йде. Ось я і задумалася, лікарю, - чи не шкідливо це?
- Так дурниці! Я, наприклад, з двох років палю - і нічого. І взагалі - хто у наш час не палить?
- Так-то воно так, але в її положенні...

Google рекомендує
Секрети материнства

В.о. мами (як вибрати няню)


 Вибрати няню - дуже і дуже нелегке завдання. І, все ж таки, іноді іншого виходу немає…Медсестра до грудничка

Якщо ви шукайте надійну людину, щоб довірити їй немовляти (тим більше – новонародженого), у цьому випадку вам знадобиться няня-медсестра. Така людина не упустить ніякої дрібниці в стані вашої крихти. Малятко буде доглянуте, чисте, і нагодоване вчасно. Це не так уже й небагато, враховуючи, як складно доглядати новонародженого, і яка кількість несподіванок підстерігає на цьому шляху молоду маму. Якщо ви годуєте дитину грудьми, така няня допоможе вам і у випадку, якщо у вас виникнуть такі поширені зараз проблеми з лактацією.

Няня для немовляти не може бути запрошена на цілий день при повному навантаженні, так само, як майже неможливо мамі справлятися з немовлям одній, без допомоги. Якщо ви хочете бути впевнені, що людина, якій ви довірили дитину, нічого не упустить, запрошуйте няню всього на 6-7 годин. Якщо у вас немає можливості замінити її, тоді вам знадобиться не одна, а дві няні на перших порах. Врахуйте, що «перший час» тягнеться по-різному у різних дітей. У одному випадку це 3 місяці, у іншому – півроку і більше.

Няню-медсестру краще всього запросити через агентство, яке візьме з вас 50% від її першої зарплатні. Важлива позитивна якість няні, знайденої через агентство: усі співробітники такого агентства мають при собі медичні книжки.

Годувальниця

Годувальниця годує вашу дитину грудьми. Навіть якщо вона не приходить до вас на кожне годування, а живе у вас, врахуйте, що вона все одно не може повноцінно виконувати обов'язки няні: годуюча жінка потребує регулярного відпочинку, який включає не тільки нічний сон. Тому годуюча жінка повинна мати можливість займатися собою, нормально і регулярно харчуватися і відволікатися. Якщо ви вирішили удатися до допомоги годувальниці, і при цьому самі не маєте можливості займатися з дитиною вдень, вам доведеться підшукати ще і няню.

Ясно, що годувальниця повинна мати достатню кількість молока. Бажано, щоб вона завжди була в межах досяжності тому, що у різних дітей різна потреба в молоці, а також кожна дитина встановлює свій індивідуальний графік годування, який може бути вельми химерний. Украй важливо, щоб малюк (принаймні, – перші 6 місяців свого життя) мав можливість отримувати груди так часто, як він цього захоче.

Важливий емоційний контакт годуючої жінки і немовляти. Якщо у вас є можливість вибирати, віддайте перевагу тій жінці, яка отримує задоволення від свого «обов'язку», робить це легко, балакуча і добре відчуває вашу дитину. Чим старшою стає дитина, тим важливіше спілкування в процесі годування. Стосовно кількості молока запам'ятайте одне просте правило: якщо дитина спокійна, – вона сита.

Наявність мед-книжки для годувальниці - обов'язкова умова.

Пеппі Довга Панчоха

Багато молодих мам вважають за краще запрошувати як нянь дуже молодих дівчат. Як правило, не поступивши цього року в інститут, дівча шукає роботу з таким розрахунком, щоб ще залишався час на підготовку до нових іспитів.

Тут ми можемо побачити своєрідну композицію переваг і недоліків такого варіанту. Дівчинка, що сама ще зовсім недавно була дитиною, беззаперечно дотримуватиметься всіх ваших вимог. Крім того, будучи «родом з дитинства», вона легко і із задоволенням складе вашому малюкові прекрасну компанію в будь-яких рухомих іграх, і сміятиметься ще голосніше, ніж він. Важлива якість юних нянь - здатність дати вашому малюкові «емоційний резонанс», а це дуже цінно. Психологи давно відмітили, що діти, що ростуть серед молодих людей, розвиваються швидше, ніж ті, що сидять з бабусями, дідусями і немолодими нянями.

Інша важлива якість наший Пеппі – швидка реакція і здатність миттєво засвоювати нові вимоги, які пред'являє до неї життя: ви можете бути абсолютно спокійні, знаючи, що їжу вона розігріватиме в мікрохвильовці правильно, пляшки стерилізувати в стерилізаторі, білизну кине в пральну машину, а не в посудомийну, і при цьому вірно вибере програму, а також - з легкістю розбереться з вашою охоронною сигналізацією. І будьте упевнені: вона вчасно опиниться біля столу, щоб точним і спритним рухом вихопити з руки карапуза вилку з димлячоюся котлетою.

Наша Пеппі не має своїх дітей, тому перед тим, як довірити їй карапуза, потрудіться пояснити деякі очевидні на ваш погляд речі, які самі собою розуміються для жінки постарше. Наприклад, скажіть, що за годину до сну дитини необхідно перемкнутися на тихі ігри. Що малятку шкідливо, коли в кімнаті день безперервно бубонить телевізор. Що необхідно бути дуже уважною, коли малюк їсть: діти не завжди уміють добре жувати, і необхідно стежити, щоб дитина не запихала їжу в рот великими шматками. Що якщо крихта не говорить, потрібно регулярно пропонувати їй не тільки їсти, але і пити, а також постійно стежити за тим чи не холодно (жарко) карапузові на прогулянці. Окремо відмітьте (можна – неодноразово), що маленькі діти не мають ніякого уявлення про мікроби, і можуть покласти в рот усе, що завгодно, не бентежачись ні кольором, ні запахом, ні смаком. Що навіть якщо дитина спить, з будинку йти не можна, зокрема - за морозивом в сусідній кіоск, тому, що всі діти іноді прокидаються завчасно. Окремо відзначте, що запрошувати шкільних приятелів в гості, мабуть, не обов'язково.

На жаль, юні няні іноді бувають занадто інфантильні. Здатність йти на компроміс приходить до нас з віком, і може опинитися, що ваша юна леді в цей вік ще не вступила. Іноді ситуація набуває і зовсім абсурдний оборот: наприклад, юна няня виявляється образлива, і цілий день не розмовляє з дитиною тому, що «образилась» на неї. Вибираючи як няню молоду дівчину, віддавайте перевагу тій, яка вже вийшла з дитсадівського віку, інакше замість одного у вас опиниться вже двоє дітей.

Найважливіше правило. Багато недосвідчених молодих нянь недооцінюють важливих речей. Тому вимагайте, щоб після кожного робочого дня новоспечена нянька детально звітувала про події за день. Якщо малюк забився (на прогулянці або удома), і навіть не заплакав, хай дівчина не забуде повідомити вас про це.

Аріна Родіонівна

Для свого часу няня Олександра Сергійовича, напевно, була ідеалом. І головним її достоїнством було, звичайно, не знання російського фольклору, а безмежна любов до вихованця. Якість, яку важко переоцінити.

Зараз такі няні все ще залишаються в ціні, і «отримати» її можна тільки по знайомству. Швидше за все, їй більше 50-ти років, і у неї є декілька своїх дітей і внуки, що підросли, які вже не потребують нагляду. Вона обожнює дітей і щиро відчуває їх потреби. Вона готова пекти вашому чаду печиво, яке він любить, хоч щодня, і, можливо, іноді навіть погоджується побути для нього конячкою. Діти обожнюють таких нянь, і останні затримуються в сім'ї надовго, перетворюючись на її повноправного члена. Малюки, як правило, звуть їх бабусями. Можливо, «бабусі» навіть трохи балують вихованців. Така няня твердо знає: головне, щоб малюкові було з нею так само добре, як з мамою.

Головні її недоліки обумовлені віком. Можливо, вона глуха і у неї повільна реакція, тому нянька такого типу – ідеальний вибір для дитини після 3 років. Однорічний карапуз для неї - дуже серйозне випробування. Ви ніколи не будете спокійні, залишивши їх удвох тому, що знаєте: синок завів звичку потихеньку включати плиту, дуже вправно підіймається з дивана на підвіконня, а також – блискавично дістає з середини обіднього столу чашки з гарячим чаєм, а в суп запускає руку по лікоть.

Няня цього типу - дуже відповідальна людина, але консервативна через вік і склад особистості. Вона відмітить, що у дитини температура, в наступну хвилину після того, як температура піднялася, вона перша повідомить вас, що малюк обзавівся новим зубом або що у нього злегка закладений ніс. Проте вам доведеться докласти додаткові зусилля, щоб «бабуся» почала користуватися стерилізатором для пляшок або змащувала б карапузові ясна гелем для прорізування зубів. Можливо, вона навіть боїться підгузників.

Мері Поппінс

Якщо ваш малюк вже підріс, і йому «стукнуло» 4-6 років, ви, можливо, захочете запросити до нього гувернантку. Швидше за все, це буде чудово вихована і добре освічена жінка, кандидатуру якої вам запропонувало відповідне агентство. Гувернантка обійдеться вам в 300-400 доларів. Вона може навчати дитину читанню, письму або іноземній мові, а не просто проводити з ним час, наповнений базіканням, прогулянками по осінньому лісу або, чого доброго, буйними іграми.

У цьому випадку необхідно врахувати наступну обставину. Будь-яка, навіть найчудовіша няня - всього лише сурогат рідної мами, тому найпильніша увага при відборі кандидатур слід приділити емоційно-особовим якостям претенденток. Для того ж, щоб добре учити, гувернантка вашого малюка повинна зберігати певну дистанцію, інакше заняття з чадом перетворяться на сміх і розвагу. Поєднувати ці дві якості одна людина ніяк не зможе. Крім того, якщо гувернантка і знає, яким ножем їдять рибу, вона напевно не вміє запускати змія або грати в хованки. І вже звичайно, вона не опуститься до того, щоб тьопати разом з юним розбійником по калюжах або ліпити сніговика. Якщо дитина весь день проводитиме з гувернанткою, ви повинні поклопотатися про те, щоб компенсувати йому недолік емоційного тепла. Для карапуза 4-6 років це набагато важливіше, ніж хороші манери.

Переконайтеся, що ваша Мері Поппінс достатньо відповідальна і надійна, бо гувернантки дуже часто бувають «не від миру сього». Вони розповідатимуть малятку що-небудь про раннє італійське відродження, не відмітивши, що у крихти на прогулянці промокли ноги. У випадку якщо малюк простигнув, мадам не здогадається зміряти температуру і укласти його в ліжко, напоївши гарячим молоком. Утім, швидше за все, вона подзвонить вам і розгублено запитає, що ж їй робити. У разі серйознішої події (наприклад, дитина впала з гори і ударилася головою), вона, швидше за все, буде абсолютно паралізована. Вам варто заздалегідь забезпечити її різноманітними інструкціями на всі можливі випадки життя, нехай навіть і маловірогідні.

Філософія вибору няні

Вибираючи няню для малюка, який ще не вміє говорити, віддайте перевагу людині, яка близька вам по духу або, простіше кажучи, подобається особисто вам. Якщо карапузові вже більше двох років, неодмінно попросіть його взяти участь в цьому виборі. Не залишайте дитини з людиною, яку карапуз не злюбив. Важлива якість хорошої няні, яку також неможливо фальсифікувати, як неможливо приховати її відсутність – це любов до вашої дитини. Це зовсім не обов'язково повинно означати, що вона обожнює всіх дітей. Цілком достатньо, щоб вона полюбила саме вашого.

Думаю, ви не хочете, щоб на вашу дитину підвищували голос, спілкувалися б з ним за допомогою ультиматумів, або ставили його в кут. Важлива якість, якою повинна володіти хороша няня, – здатність йти на компроміс, добиваючись свого. Найкращі няні на світі – дипломати, але вони завжди жахливо зайняті і їх послуги напевно дуже дорого стоять, тому нам вічно доводиться шукати когось іще. Проте, варто пам'ятати про ідеал, шукаючи йому заміну. Крім того, хороша няня повинна бути чесною. Набагато краще, якщо, прийшовши додому, ви почуєте від неї: «Сьогодні Максим впав і розбив коліно», чим, якщо ви запитаєте її: «Звідки цей синяк?», а у відповідь почуєте: «Так він був».

Як правило, хороша няня має своїх дітей і навіть - онуків. Це жінка, яка любить будинок і вміє готувати. Вона обожнює грати з дітьми, забуваючи про свій вік. Вона володіє відчуттям гумору і любить посміятися. Вона эмоційна та має добре серце. Але вона не настільки ідеальна, щоб її зовсім неможливо було знайти.

***

Запросивши до дитини няню, ви повинні пам'ятати одну важливу річ. Будь-яка, навіть найчудовіша няня – всього лише сурогат рідної мами. Тому той час, який ви продовжуєте проводити разом з дитиною, ви повинні використовувати максимально. Збережіть якісь ритуали, які допоможуть малюкові тримати з вами зв'язок. Неодмінно дзвоніть йому вдень. І, як би ви не були зайняті, завжди старайтеся самі піднімати його ранком з ліжка і годувати сніданком, а увечері – укладати спати, розповідати казку і говорити йому «На добраніч».

Автор: Поліна Гавердовська
http://gaverdovskaya.ru/

Дата публікації: 26.06.2008
Прочитано: 2973 разДодатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
Готуємося до пологівГотуємося до пологів
У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Заходить мужик в зоологічний магазин, перелякано озирається і питає:
У вас крокодили в продажу є?
Продавець: є.
-А ось такі є? (показує руками приблизно 1 м)
Продавець: є.
- А ось такі? (показує руками приблизно 0.5 м)
Продавець: є.
- А такі? (показує руками приблизно 10 cм)
Продавець: є.
- А такі? (показує руками приблизно 1 cм)
Продавець: є. Берете?
- Ні. Не можу, все одно страшно!

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2435
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 52 | користувачів сьогодні: 280 | переглянуто сторінок сьогодні: 14942 | всього сторінок переглянуто: 99902506
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.037 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.031 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.