Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Пане фельдфебель! Обіду вистачить тільки на півроти.
- Відмінно, значить пообідаємо після атаки - якраз на всіх вистачить.

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Жертви, яких вимагає краса


 Краса починається зі здоров’я. Однак бувають випадки, коли зі здоров’ям усе в порядку, але недоліки зовнішності заважають насолоджуватися життям. Тоді на допомогу жінкам (і чоловікам) приходять косметологія та естетична хірургія.Косметологічні методи вирішення естетичних проблем застосовуються для виправлення недоліків без хірургічного втручання. Естетична хірургія включає в себе виправлення вроджених і набутих недоліків за допомогою операцій.


Якщо ви вирішили скористатися послугами косметологічної клініки або, тим паче, естетичної хірургії, варто пам’ятати правило: “Довіряй, але перевіряй”. Сліпа віра в рекламні публікації може призвести до невиправних наслідків. Передусім слід розібратися, що саме не влаштовує вас у зовнішності, і яким чином це можна виправити.

Золоті нитки

Метод армування обличчя золотими нитками призначений для укріплення його контурів, боротьби з дрібними зморшками, профілактики обвисання шкіри та появи нових зморшок. Цей метод з’явився порівняно недавно, і його ефективність викликає суперечки серед лікарів-косметологів. Суть його проста: під шкіру вводяться золоті нитки разом із полігликолевою ниткою, яка розсмоктується протягом 2 місяців.

Золоті нитки прокладаються по контурах зморшок, глибоких складок або перехрещуються в різних напрямах, щоб скоректувати великі ділянки з дрібними зморшками. Золотими нитками можна армувати будь-які ділянки шкіри на тілі. Вже через місяць навколо вживленої нитки починає утворюватися колаген. Зміни відбуваються поступово: перші помітні на 4 – 6 тиждень після операції. Вважається, що ефект зберігається протягом 10 – 12 років, однак це ще не доведено вітчизняними клінічними дослідженнями, адже в нашій країні схожі операції почали робити недавно.

Процедура армування обличчя золотими нитками триває близько 30 – 40 хв. із місцевою анестезією. Точки уколів фіксуються пов’язкою на 12 – 24 год. Протягом 5 – 6 днів вони обробляються антисептичними засобами. Півроку після процедури забороняється користуватися косметикою з ліпосомами. У людей з тонкою, чутливою шкірою в місцях уколів можуть утворюватися гематоми.

Ця операція є швидше профілактичною процедурою. Якщо шкіра в'яла та обвисла, необхідно робити пластичну операцію.

Ліфтинг (підтяжка)

Ліфтинг – це косметична операція, націлена на ліквідацію зморшок і надлишків шкіри, утворених у результаті вікових змін.

Ліфтинг скронь дозволяє розгладити “гусячі лапки”, підняти кінчики брів і зробити мигдалевидні очі. Надріз довжиною 3 см роблять під волоссям на скронях. Кругова підтяжка дозволяє натягнути глибинні і поверхневі тканини шкіри на кістковій основі навколо очей, а також послабити м’язи лоба і міжбрівні м’язи, що відповідають за появу горизонтальних та вертикальних зморшок у цій ділянці. Також можна зменшити надбрівні дуги, що занадто виступають вперед. Розріз розташовується під волоссям і пролягає від одного вуха до іншого, тому він абсолютно непомітний.

Ліфтинг шиї – досить складна операція, тому що хірургічне втручання в цій частині може призвести до пошкодження нервів та судин. Шов роблять позаду вуха. Перед операцією, якщо в пацієнта є зайва вага, хірург проводить ліпосакцію. Перш ніж натягнути шкіру, лікар обов’язково натягує шкірну мускулатуру, інакше може змінитися лінія росту волосся. Ліфтинг лоба повертає обличчю спокійний та розслаблений вигляд, ліквідовує надлишок шкіри верхньої повіки, що іноді допомагає відмовитися від проведення пластики повік. Ця процедура дає дуже хороші результати особливо при одночасному проведенні з ліфтингом шиї та щік. Ліфтинг щік дозволяє позбавитися відвислих щік, розгладжує носо-губні складки. Шов починається біля нижньої частини вуха, проходить всередині нього, потім піднімається на скроні під волосся. Ефект після проведення успішної операції такого типу зберігається протягом 8 – 10 років.

Ін’єкції краси

Ін’єкції лікувальних препаратів використовуються в сучасній косметології для найрізноманітніших цілей. Насамперед, для боротьби з проявами вікових змін і профілактики обвислості шкіри та появи зморшок. Окрім того, уведення під шкіру певних речовин допомагає подолати целюліт, розтяжки та деякі інші косметичні дефекти.

Усі ін’єкційні матеріали можна поділити на натуральні (на основі природних матеріалів) та штучні (на основі синтетичних полімерів). Натуральні матеріали з часом розсмоктуються, а штучні полімери залишаються в організмі назавжди.

Колаген – це речовина, що є одним із складників людської шкіри. Нестача колагену особливо помітна на обличчі, ліктях та колінах. Використання колагенових ін’єкцій дозволяє надати шкірі пружності та міцності, тому препарати на основі колагену є незамінними при корекції вікових змін. Найчастіше в косметичних клініках користуються препаратами зідерм І, зідерм ІІ і зіпласт виробництва США. Зідерм І вводиться в тонкі зморшки кутиків очей і “гусячих лапок”. Зідерм ІІ застосовується для корекції носо-губних складок. Зіпласт вирівнює глибокі зморшки і сліди від вугрів. Також допомагає він і при корекції форми губ. Тривалість косметичного ефекту – 6 – 8 місяців. Процедура займає близько 1 години. Результат помітний відразу. Недоліками колагенових ін’єкцій є висока алергенність та нетривалий ефект.

Ботокс – це токсин ботулізму. Введення цього препарату в мімічні м’язи обличчя призводить до розслаблення цих м’язів, згладжування зморшок на ділянці лоба, перенісся та “гусячих лапок”. Людина не здатна більше ні прищурюватися, ні супити брови, ні здивовано їх піднімати. Звичайно, лікар намагається зберегти міміку брів, щоб обличчя не перетворилося на застиглу маску. Атрофія м’язів не відбувається, тому що зберігається кровопостачання. Також можна знизити надмірне потовиділення, якщо ввести ботокс в скупчення виходів потових залоз.

Процедура болісна, а ефект зберігається протягом 3 – 4 місяців. Для досягнення стійкого результату лікарі рекомендують зробити 3 – 4 ін’єкції з інтервалами 4 – 8 місяців. Через 2 – 3 роки шкіра буде гладенькою протягом року. Якщо ж продовжувати застосування ботоксу й далі, то назавжди. Недоліком цього типу препаратів є болісне відновлення та високий ступінь ризику для здоров'я, адже це все ж таки дуже сильний токсин.

Існує ряд протипоказань для таких ін'єкцій: підвищена чутливість до токсину, гемофілія, місцеві запальні процеси, ін’єкції силікону, проведені раніше, прийом антибіотиків із групи аміноглікозидів. Також внаслідок проведення невдалої операції можливі страшні ускладнення: порушення симетрії обличчя, опущення верхньої повіки тощо.

Рестилайн – це ін’єкційний препарат на основі гіалуронової кислоти, що є компонентом з’єднувальних тканин людини. Ця речовина вирівнює зморшки і складки на обличчі, дистрофічні рубці після вугрових висипів. За допомогою рестилайна можна змінити форму та збільшити об’єм губ. Гіалуронова кислота зазвичай сприймається організмом добре, рідко викликає алергічні реакції. Через рік введений препарат розсмоктується, перетворюючись на воду та вуглекислий газ. Процедура триває півгодини. Протягом 2 годин після ін’єкції спостерігається біль, почервоніння та легкий набряк. Ефект зберігається від 6 до 10 місяців. Протипоказаннями є індивідуальна чутливість до препарату, а при корекції губ – герпес.

Формакрил та інтерфал – це поліакриламідні гелі, що виробляються в Україні та Росії. Вони нетоксичні, не розсмоктуються, не викликають алергічних реакцій, легко віддають та вбирають воду, тобто активно включаються в обмінні процеси. Використовуються при травмах обличчя, замінюючи протезування певних ділянок. Також ін’єкції цих гелів застосовуються для збільшення грудей та нарощування “м’язів” на внутрішній поверхні ніг. Недоліком поліакриламідних гелів є їхня висока вологочутливість. Пацієнтки з поліакриламідними грудьми і тонкою шкірою без жирової тканини скаржаться, що в сауні та в жарку погоду їхні груди “всихають”.

Мезотерапія – цей вид ін’єкцій краси являє собою численне внутрішнє введення активних речовин натурального походження і вітамінів для живлення клітин. Поверхнево введений препарат розсмоктується значно повільніше, ніж при підшкірному чи внутрішньом’язовому введенні. Спектр застосування мезотерапії досить широкий: усунення в’ялості й обвислості шкіри, зморшок і складок, лікування вугрових висипів, целюліту і розтяжок, спалення жирових відкладень і досить швидке схуднення. Спостерігається, також, покращення загального фізичного та емоційного стану.

Лікування досить ефективне і не дуже болісне. Після проведення інтенсивного курсу (приблизно 6 – 8 процедур) протягом року кілька разів робиться профілактичне обколювання. Процедура не має вікових обмежень і серйозних протипоказань. Єдине, про що варто пам’ятати, що основа препарату має жовчогінну дію. Результати мезотерапії залежать від способу життя, який веде жінка після інтенсивного курсу. Збалансоване харчування і фізична активність продовжують строк дії цієї процедури на довгі роки.

Ліпомоделювання

Ліпомоделювання – це операція зі зменшення або збільшення жирового прошарку в різних ділянках людського тіла.

Ліпосакція – видалення зайвого жиру оперативними методами. За допомогою цієї операції видаляються надлишки жиру з живота і талії, бокової і задньої поверхонь стегон, сідниць, верхньої частини спини, внутрішніх і задніх частин рук.

Вакуумна ліпосакція – відсмоктування жиру за допомогою вакуумного насоса через спеціальні трубочки. Перед операцією іноді проводиться серія ін’єкцій спеціального розчину в жирову тканину, що розм’якшує жир і забезпечує його легке виведення.

Ультразвукова ліпосакція проводиться за допомогою низькочастотного ультразвукового імпульсу та спеціальних подвійних трубочок. Першою подається спеціальний розчин, а через другу відсмоктується розріджений жир. Цей метод дозволяє відсмоктувати жир з важкодоступних при вакуумній ліпосакції місць, наприклад з внутрішньої поверхні стегна. Небезпечним є термічний ефект, що виникає при цьому виді ліпосакції. За недостатньої кваліфікації хірурга і застарілому обладнанні це може призвести до опіків.

Високочастотна електроліпосакція проводиться за допомогою електроструму різної частоти. Під впливом струму в жировій тканині підвищується температура і жир перетворюється на рідину. Його відсмоктують за допомогою двох голок. Електричний струм активізує механізм природного спалення жиру, і після операції людина худне. Цей метод практично не залишає слідів на шкірі і на сьогодні є найбезпечнішим методом ліпосакції.

Збільшення кількості жиру за допомогою ін’єкцій можливе на литках, сідницях і руках. Також можна використовувати жирові ін’єкції для обличчя. Ефект від жирових ін’єкцій триває недовго, та вони є абсолютно нешкідливі, якщо вводиться власний жир.

Звісно, можливості косметології та естетичної хірургії не обмежуються згаданими методами. У будь-якій косметологічній клініці можна дізнатися про новітні технології та отримати більш детальну інформацію і консультацію першокласних спеціалістів. Лише перед тим, як лягати під ніж хірурга, добре подумайте: чи виправдовує ваше шалене прагнення краси той ризик, якому ви піддаєте не лише свою зовнішність, а й здоров’я?

Коментар спеціаліста:

Ольга Шуляр, косметолог: “До нашого салону краси часто приходять люди зі скаргами на свою зовнішність. Як правило, це жінки, які незадоволені формою губів чи очей, станом шкіри обличчя або шиї. Причому всі пацієнтки не готові до тих радикальних змін, які пропонує сучасна пластична хірургія. Тому ми обмежуємося застосуванням суто косметичних методів покращення зовнішнього вигляду. Оздоровчий масаж, глибоке очищення обличчя, живильні маски з рослинних компонентів, правильно підібрана косметика – і клієнтки забувають про всі свої проблеми, набувають впевненості у собі, перетворюються на справжніх королев”.

Вадим Тетьоркін, тренер з плавання: “Думаю, що ліпосакція, ін’єкції колагенових волокон, лазерне видалення зайвого жиру – усе це справжні дурниці. Природу неможливо обдурити. Тому людина, котра хоче бути у відмінній фізичній формі, насамперед повинна дбати про ведення здорового способу життя, раціонально харчуватися і неодмінно займатися спортом. Тільки тоді в організмі починають спрацьовувати механізми саморегуляції, що забезпечують гармонію і красу людського тіла”.


Оксана Шапконюк
http://www.lady-m.com.ua

Дата публікації: 08.05.2008
Прочитано: 3457 разДодатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Лежать студенти в кімнаті, їсти хочуть - страшно. Один з них занюхавши повітря каже:
- Хлопці! Шашликом пахне!
Інший не повертаючись:
- А ти муху з цигарки зжени.

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалерРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1669
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 60 | користувачів сьогодні: 401 | переглянуто сторінок сьогодні: 9141 | всього сторінок переглянуто: 107516164
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.048 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.024 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.