Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Наступний! Хворий! Hу як ви зайшли? Ви хворий, чи думаєте, що ми тут жарти жартуємо? Вийдіть і зайдіть, як годиться - ноги зігнуті, рука на животі, з рота енергійний стогін!

Google рекомендує
Різдво та Новий рік

Як не нудьгувати в Новорічну ніч


 На порозі – Новий рік! Незалежно від того, де ви зустрічаєте його – в компанії друзів, вдома, на роботі – сценарій свята необхідний.Хороший і цікавий сценарій - запорука хорошого і веселого свята. Звичайно, ви можете просто посидіти за столом: випити і закусити, дехто навіть потанцювати, але що тоді відрізнятиме Новий рік від звиклих посиденьок після роботи, або від нудного дня народження?! Включіть фантазію і побачите, що шляхів вирішення цієї проблеми безліч. Вся Ваша вечірка може бути єдиним театралізованим дійством, за участю кількох персонажів – гномів, інопланетян, чи героїв улюблених фільмів. Можна влаштувати бал-маскарад і подивитися, хто в якому костюмі прийде на свято, а потім ще і влаштувати конкурс на кращий костюм.

Коли вибиратимете сценарій, то дуже важливо враховувати вік тих, для кого він влаштовується. Для свята, на якому присутні виключно дорослі, є сенс написати сценарій з легким еротичним відтінком і такими ж конкурсами. Для дитячого свята, відповідно, підійдуть сценарії-казки. В цьому випадку, щоб діти не були тільки глядачами і не занудьгували в процесі свята, необхідно залучати їх до вистави, щоб вони самі були її акторами. Якщо скласти правильний сценарій нового року і постаратися дотриматись мудрих порад, то можна бути впевненим в тому, що свято вийде веселим, цікавим, на обличчях учасників сяятимуть усмішки і ніхто не залишиться байдужим. Сценарій свята повинен містити в собі "родзинку" і, природно, не повинен повторюватися.

Отже, святково прикрасьте зал. Сніжинки, серпантин під стелею, свічки на столах. Новорічне панно і композиції із ялинкових гілочок на столах створять відповідний настрій і наповнять серця присутніх відчуттям свята. Оформіть стінгазету, яка відображає головні радісні події року, який минає, приготовте маленькі сюрпризи кожному учаснику свята. Нехай зазвучать новорічні тости, привітання, адресовані всім і кожному особисто. А перерви між гулянням можна заповнити не тільки танцями, хоровим співом, але і конкурсами, забавами, веселими розіграшами.

Ігри, конкурси, розіграші…

Парі

1. Укладемо парі, що не переступиш через олівець. Я покладу його на підлогу, а ти не переступиш!!! Як виграти парі? Поклади олівець на підлогу навзнаки до стіни.

2. Укладемо парі, що ти мене не зрушиш з місця, навіть якщо ми стоятимемо на одній газеті напроти один одного. Рішення: газета кладеться на поріг дверей так, щоб закривши двері, ти опинився з того боку, куди двері не відкриваються.

3. Укладемо парі, що я підстрибну вище за холодильник. Підстрибуєте на 10 см і говорите, що підстрибнули вище, оскільки холодильник взагалі підстрибнути не може.

Хто кого передує

Посередині столу кладуть надувну кульку. Оголошується конкурс, а сенс його такий: двом учасникам зав'язуються очі, і вони сідають за стіл. Їм пропонується позмагатися в передуванні цієї кульки. Акуратно прибирають кульку і на її місце ставлять тарілку з мукою. Коли вони починають дути з силою на цю тарілку, то приходять в подив, а коли їм розв'язують очі, вони приходять в невимовний захват.

Краще всього мати при собі напоготові фотоапарати.

Танець з повітряними кулями

Приготуйте наперед декілька повітряних кульок і роздайте їх парам, які візьмуть участь в конкурсі. Танцюючі повинні розмістити кулі між собою і танцювати, не притримуючи кулі руками. Але як тільки музика закінчиться, пара повинна обнятися, щоб кулька лопнула. Пара, якій вдасться це першій, перемагає.

Новорічні пісеньки

Наперед приготуйте і покладіть в коробку або капелюх записки з яким-небудь одним словом: ялинка, борулька, Дід Мороз, мороз, Снігуронька... Кожен учасник по черзі дістає записки і береться виконати пісню - обов'язково новорічну або зимову, в якій зустрічається це слово.

Вискакуємо в Новий рік

Це конкурс, в якому можуть брати участь окремо чоловіки, і окремо жінки. Після перших новорічних тостів запропонуйте учасникам вишикуватися в одну лінію. Потім по команді вони повинні "вискочити" в Новий рік. Перемагає той, хто стрибнув далі за всіх. Якщо у вас внизу зустрічають Новий рік сусіди, то продовжувати цей конкурс дуже довго не варто.

Мотоцикл

Виберіть вдалий момент і запропонуйте кому-небудь з чоловіків пройти тест на координацію (тверезість, спритність і т. п.). Поясніть, що для цього потрібно спробувати підняти коробку сірників зі столу, використовуючи всього два сірники. Сірники потрібно тримати за головки двома пальцями кожну, вперти їх з різних боків в центр коробки і таким чином підняти її. Після декількох спроб це зазвичай вдається. Далі пропонується ускладнити завдання. В мить, коли коробка вже піднята і утримується на витягнутих руках, запропонуйте учаснику кілька разів топнути ногою. Якщо коробка у цей момент падає, то можна повторити спробу. Коли учасник, нарешті, виконує все без утруднень, ви повертаєтеся обличчям до глядачів і голосом конферансьє оголошуєте: "От так в дурдомі мотоцикл заводять".

Танець з чарівною паличкою

Учасники танцю стають в круг, чергуючись, чоловік - жінка. Ведучий дістає "чарівну паличку" (це може бути, наприклад, порожня пластикова пляшка) і, затиснувши її колінами, здійснюючи танцювальні рухи під музику, передає її наступному учасникові, обернувшись до нього обличчям. При цьому руками допомагати собі не можна. Так "чарівна паличка" переходить від одного учасника танцю до іншого по кругу. Завдання можна поступово ускладнювати: спина до спини, спина до обличчя і т.д. Кожен сам може вибирати партнера, зовсім не обов'язково слідувати по кругу. Ті, у кого "паличка" випала, віддають свою річ-фант для подальшого розиграшу.

Домальовуйте

Грати можна прямо за святковим столом, але необхідно наперед приготувати однакові, але нескінчені малюнки на новорічні теми (розмножте наперед приготовані малюнки на принтері). Завдання тих, що грають - домальовувати малюнки так, як вони їх собі уявляють. Перемагає той, хто не тільки вгадав, що повинне бути зображене, але і краще за всіх справився з творчим завданням.

Тверезість і координація

Беруть участь всі. Ведучий показує першу позицію: права рука тримає мочку лівого вуха, а ліва рука - кінчик носа. По команді ведучого - удар в долоні - всі повинно поміняти позицію на другу: права рука - кінчик носа, ліва рука - мочка правого вуха. Темп ігри помалу збільшується. Виграє той, хто довше за всіх правильно виконуватиме рухи.

Яблука

Учасники, декілька пар, встають один проти одного із зав'язаними очима. У кожного в руці по яблуку, яким вони повинні щонайшвидше нагодувати один одного.

Принцеси на горошинах

У грі беруть участь 3-4 жінки. Потрібно поставити в ряд табуретки (або стільці без м'якої оббивки) по кількості передбачуваних учасниць. На кожен табурет кладеться певна кількість круглих карамельок. Наприклад, на перший табурет - три цукерки, на другу - дві, на третю - чотири. Зверху табурети накриваються непрозорими поліетиленовими пакетами. Учасниці конкурсу, сидячи на табуреті, повинні визначити, скільки під ними цукерок.

П’ять прищіпок

Беруть участь пари. Обом зав'язують очі. Потім на обох вішаються по п'ять прищіпок. Вони повинні щонайшвидше позбавити один одного від них. Природно, уболівальникам здається, що вони б все це виконали швидше. Тоді готують двох добровольців, зав'язують їм очі, але "забувають" причепити по п'ятій прищіпці. По чотири прищіпки вони знаходять, при цьому всі присутні допомагають їм, голосно рахуючи: "Одна, дві, три... чотири!" Але п'яту знайти ніяк не можуть.

Художники

Ведучий викликає дві-три пари гравців. Гравці кожної пари сідають за стіл поряд один з одним. Одному зав'язують очі, кладуть перед ним лист паперу і дають ручку або олівець в руку. Всі решта присутніх задають кожній парі завдання - намалювати новорічну картинку. Гравець в кожній парі, у якого очі не зав'язані, уважно стежить за тим, що малює його сусід і говорить йому, куди вести ручкою, в яку сторону. Той слухає і малює те, що йому говорять. Виходить дуже смішно. Перемагає пара, яка швидше і краще виконає малюнок.

Побачити дно

Гра унікальна і смішна і азартна, спробуйте — не пошкодуєте! Беремо два столики і набираємо дві команди по 4 людини (тільки не три!), на кожен столик ставимо такі предмети: 1. Пляшку будь-якого спиртного напою., 2. чарки., 3. Тарілку із закускою. Правила такі: перший учасник біжить до столика бере пляшку, наливає в чарку вміст і тікає! Повторяю-тікає! Другий біжить — випиває, третій біжить — закушує, четвертий знову наливає і т.д. Переможе та команда, у кого пляшка буде порожня! Настрій забезпечено і сміх теж!

Знайди місце

У ряд, ставлять стільці, сидіннями по черзі в різні боки. Ведучий бере в руки довгу палицю і починає обходити сидячих на стільцях. Якщо біля когось він стукне палицею об підлогу, то цей грає повинен встати із стільця і піти слідом за ведучим. Ведучий ходить навколо стільців, стукає то тут, то там, і ось за ним слідує ціла свита. Ведучий починає віддалятися від стільців, ходить кругами, змійкою; інші повторюють все за ним. Раптом, в несподіваний для всіх момент, ведучий, двічі стукає по підлозі. Це сигнал до того, щоб всі негайно зайняли свої місця. А це тепер не так-то просто, оскільки стільці дивляться в різні боки. Ведучий прагне зайняти місце одним з перших. Тепер водить той, кому не дісталося місця

Подарунки Діда Мороза

Створюються три команди по 5-6 чоловік - матусь, татусів, дітей. Їх завдання - ілюструвати розповідь ведучого.

«Під Новий рік Дід Мороз приносить в сім'ю подарунки. Тату він подарував гребінець. Нехай всі правою рукою покажуть, як тато причісується. Синові він подарував лижі. Прошу вас, покажіть, як син йде на лижах, але не припиняйте причісування. (Надалі кожен новий рух додається до попереднього.) Мамі він подарував м'ясорубку - потрібно зобразити обертання м'ясорубки лівою рукою. Дочці він подарував ляльку, яка моргає віями і говорить «мама». А бабусі він подарував китайську статуетку, яка хитає головою».

Прикрасьте ялиночку

Роблять декілька іграшок з вати (яблучка, груші, рибки) з дротяними гачками і вудочку з таким же гачком. Потрібно за допомогою вудочки повісити на ялинку всі іграшки, а потім тією ж вудочкою зняти їх. Виграє той, хто зуміє зробити це за встановлений час, наприклад, за дві хвилини. Ялиночкою може служити укріплена на підставці ялинова гілка..

Гра "Танець з ялиночкою"

Для проведення гри необхідно подбати про реквізит - маленьку штучну ялиночку (її можна замінити ялиновою гілочкою). На стільці в центрі залу сідає дівчина з ялиночкою в руках. До неї одночасно підходять два молодих хлопці і кивком голови (поклоном) запрошують на танець. Дівчина робить свій вибір, вручаючи перехідну ялинку одному з кавалерів, а з іншим йде танцювати. Тепер на стільці в очікуванні запрошення сидить хлопець з ялиночкою в руках. До нього підходять двоє дівчат, і він запрошує одну з них на танець, залишаючи новорічний талісман її подружці. По подібній схемі гра повторюється кілька разів, поки звучить музика. Кількість танцюючих пар швидко збільшується.

Гра "Новорічні молекули"

Ця гра хороша для танцювальної частини новорічного вечірки, особливо якщо ваше новорічне свято багате гостями. Щоб вони і не мріяли понудьгувати, відразу розвеселіть їх цією масовою грою. Для цього розпорядник свята пропонує танцюючим виконувати різні команди. Наприклад: «Утворіть молекулу з трьох атомів (людей), спосіб з'єднання - "підліктевий". Реакція пішла!» або «Створіть молекулу з п'яти атомів, спосіб внутрішньомолекулярного зв'язку - "права рука - коліно правого (лівого) сусіда". Реакція почалася!» Природно, що утворення кожної нової молекули супроводжується загальним сміхом. Кожна нова молекула деякий час існує в просторі танцювальних рухів до перетворення в наступне з'єднання.

Конкурс "Найзагадковіший гість"

Напишіть текст загадок на ажурному полотні паперових сніжинок. Влаштуйте справжній новорічний снігопад, упустившись сніжинки з якого-небудь підвищення. Нехай кожен гість постарається на льоту зловити сніжинку і розгадати написану на ній загадку. Найспритніший і ерудований учасник цього снігопаду буде удостоєний титулу «найзагадковіший гість».

Передбачите призи всім учасникам.

Веселої вам новорічної вечірки на Новий 2008 рік!

http://jeybeauty.com.ua

Дата публікації: 28.12.2007
Прочитано: 35727 разДодатково на дану тему
Скільки в році Нових років?Скільки в році Нових років?
Корпоративная новогодняя вечеринкаКорпоративная новогодняя вечеринка
Ёлка-ёлочкаЁлка-ёлочка
2007 год для знаков Зодиака2007 год для знаков Зодиака
Год СвиньиГод Свиньи
Рождественские гаданияРождественские гадания
Рождественские традици разных странРождественские традици разных стран
Как оригинально вручить подарокКак оригинально вручить подарок
Выбираем подаркиВыбираем подарки
Подарки знакам зодиакаПодарки знакам зодиака
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Мужик сидить удома. У двері стукають, відчиняє: на порозі - жираф, папуга і хом'ячок.
Мужик:
- Е!?
Вони:
- До нас надійшла інформація, що тут зловживають галюциногенами.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до організації свят "під ключ"?

Позитивно, маю бажання скористатися цією послугою
Ще не визначився, але скоріш позитивно
Звик(-ла) все робити сам(-а), так надійніше
Негативно, такі фірми приречені на провалРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 319
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 93 | користувачів сьогодні: 428 | переглянуто сторінок сьогодні: 29632 | всього сторінок переглянуто: 107226405
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.028 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.014 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.