Букет

Ані Лорак вийшла до фіналу "Євробачення"
Дата: 23.05.2008
Тема: Різні новини


 Визначилися переможці другого півфіналу музичного конкурсу "Євробачення", представниця України Ані Лорак вийшла до фіналу конкурсу.

Як повідомляє сайт конкурсу, голосування за конкурсантів завершилося в ніч проти п’ятниці в Белграді.

У результаті до фіналу вийшли Україна, Хорватія, Албанія, Ісландія, Грузія, Данія, Швеція, Латвія, Туреччина й Португалія.

Раніше, у вівторок, 20 травня, у результаті першого півфіналу конкурсу до фіналу змагання потрапили Росія, а також Греція, Румунія, Боснія та Герцеговина, Фінляндія, Ізраїль, Азербайджан, Вірменія, Польща й Норвегія.

Загалом у кожному півфіналі - у першому й у другому - брали участь представники 19 держав, дев’ять переможців кваліфікації кожного півфіналу визначалися шляхом голосування телеглядачів, а ще по одному учаснику фіналу визначило спеціальне журі.

Як передає "Інтерфакс-Україна", фінал "Євробачення" відбудеться в суботу 24 травня в Белграді. В ньому візьмуть участь 25 країн, по десять переможців півфіналів і п’ять країн, що отримали право брати участь у фіналі без проходження кваліфікації - Іспанія, Німеччина, Франція, Великобританія й Сербія.

Згідно з даними голосування, проведеного телеканалом BBC, найбільші шанси на перемогу мають Швеція, Україна, Швейцарія, Сербія й Росія.

Як відомо, у першому півфіналі, 20 травня, виступили Чорногорія, Ізраїль, Естонія, Молдова, Сан-Марино, Бельгія, Азербайджан, Словенія, Норвегія, Польща, Ірландія, Андорра, Боснія та Герцеговина, Вірменія, Нідерланди, Фінляндія, Румунія, Росія й Греція.

У другому півфіналі, 22 травня, за вихід у фінал боролися Ісландія, Швеція, Туреччина, Україна, Литва, Албанія, Швейцарія, Чехія, Білорусь, Латвія, Хорватія, Болгарія, Данія, Грузія, Угорщина, Мальта, Кіпр, Македонія й Португалія.

В "Євробаченні-2007", що проходило в столиці Фінляндії Гельсінкі, перше місце посіла Марія Шерифович із Сербії. Український виконавець Андрій Данилко (сценічний образ Верка Сердючка) став срібним призером "Євробачення-2007".

http://ictv.uaЦе стаття опублікована на сайті: https://buket.ck.ua
Посилання на цю статтю: https://buket.ck.ua/index.php?name=News&op=article&sid=505