Букет

Фестиваль татуювань
Дата: 20.05.2008
Тема: Різні новини


 У Нью-Йорку відбувся одинадцятий за рахунком тату-фестиваль.

Цього року одне із найбільш масштабних у мистецтві натільного малюнку дійство відвідала чи не найбільша кількість учасників. Понад 80 художників із усіх куточків світу мали нагоду не лише продемонструвати свої навики та досягнення, але й поділитися досвідом.

Мейці (тату-майстер із Китаю): “Мені до вподоби малювати. Гадаю, увіковічувати свої твори на тілі - це найвище мистецтво. До того ж, клієнт запам'ятає тебе назавжди“.

Мистецтво тату сьогодні набуває небаченої досі популярності, кажуть майстри. Тепер це частина мейнстріму, який захопив не лише Америку, але й європейські країни.

Полако Ельсіо Сеспеде (тату-майстер із Бразилії): “Завдяки таким акціям татуювання стало поширеним явищем у Бразилії. Фестивалі тату, що відбуваються в нас вдома, допомагають популяризувати це мистецтво“.

Та навіть попри це, майстрів натільних розписів й досі асоціюють із стереотипними образами байкерів та рок-музикантів. А тату - це серйозне мистецтво, каже Леслі Рісен.

Леслі Рісен (тату-майстер із Амстердаму): “Чимало молодих майстрів закінчували художні школи та університети; суспільство це не розуміє. Мене й досі часто запитують "Чим ви насправді заробляєте на хліб?"“.

Та навіть попри чималу популярність, тату - мистецтво далеко не для кожного. Більшість людей все ще лякає перспектива носити малюнок на власному тілі усе життя.

http://www.24tv.com.uaЦе стаття опублікована на сайті: https://buket.ck.ua
Посилання на цю статтю: https://buket.ck.ua/index.php?name=News&op=article&sid=502