Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Це ви дали оголошення про винагороду за зниклого собаку?
- Так, а що, ви її знайшли?
- Ще ні... Але я б дуже хотів одержати аванс!

Google рекомендує
Таємне та невідоме

Які таємниці бережуть перли?


 З давніх пір перли високо цінувалися за ніжні переливи кольору. Його рідко можна зустріти в природі. Його знаходять в тропічних морях, а також в холодноводних річках, струмках і озерах.



Виникнення перлини схоже на утворення раковини. Молюск чутливо реагує на проникнення стороннього предмету в мантію. Клітики мантії починають обволікати чужорідне тіло, утворюючи «перловий мішок», який вдавлюється в тканину тварини. При цьому організм виділяє перламутр. Згідно старовинній індійській легенді, перлина – це застигла в раковині крапля води, яка туди потрапила. Диво народження перлини сприяло створенню світової слави самоцвіту.

Індійці називають його «маньяра» – бутон квітки, а греки – «маргаритес». Саме слово «перли» в староруській поезії позначає «дорогоцінний». Синонім перлів – перл. Так називають його європейці. У їхньому розумінні камінь є символом довговічності. У Індії з ним пов'язують процвітання і благополуччя.

Якість перлів характеризують 4 ознаки: блиск, колір, форма, розмір. Зустрічаються самоцвіти з сильною грою кольору. Їх називають вогняними. Вони високо цінуються. Найдорожчі перли молочно-білого, ясно-сріблястого блиску. Менш цінними є блакитні, зеленуваті, оранжеві і коричневі перли. Чорні перли цінуються незвичайним відблиском – світлою плямочкою відбитого світла. Вважається, що за кольором перли повинні бути близькі до кольору шкіри людини, яка їх носить.

Білий колір і веселковий блиск роблять їх символом чистоти. Тому на Русі перлини прикрашали одяг наших далеких предків. У царицинських майстернях Кремлю створювалися чудові твори перлового шиття. Вони вважалося найскладнішим видом рукоділля. Перлами шили по льону, парчі, оксамиту, шкірі. Нимм розшивали палітурки книг, домашнє начиння, зображення святих.

Перли використовували в медицині. Терті перли, змішані з цукром, використовували як зміцнюючий засіб. Дрібномелені перли приймали всередину, щоб укріпити силу і угамувати серцебиття. Цей камінь вмирає і блякне від людського поту. Але, міняючи колір, він приносить людині здоров'я. Його рекомендують носити в намистах.

У Китаї він служив одним з атрибутів табелі про ранги. Перлину на своєму головному уборі носив самий високопоставлений чиновник. У Стародавньому Римі перлами прикрашали не тільки одяг, але і взуття, меблі. В давнину існувало повір'я, що перли блякнуть на людині, яка може піти на операцію з совістю, зробити підлоту і зрадити своє слово. Таким чином, перли виступали як суддя вчинків людини.

Перли – це застава вірності і любові, захист вірності. Вони укріплюють шлюбний союз і будинок. У Стародавньому Римі нареченим дарували перлові намиста – символ подружньої вірності. Камінь поганий для любовних пригод.

В той же час цей камінь є нещасливою коштовністю. У ньому міститься негативна сила Місяця. У астромінералогічному словнику перли визначаються як самоцвіт, з яким треба бути обережним. Вони приносять господарю сльози, втрату надій і ілюзій. Вони можуть зробити з Вас повністю розчаровану, дезорганізовану людину.

Перли – небезпечний і злобний камінь. Його рекомендується носити тільки людям, упевненим в собі. Вони дістануть можливість різного вибору розвитку подій. Камінь відверне їх від фанатизму, дасть можливість міркувати об'єктивно. Їм буде легше зрозуміти іншу людину. Камінь збиває гординю, пихатість, дає шанс озирнутися назад, щоб виправити свої помилки. Особливо погано впливають перли на мандрівників і артистів. Їх він позбавляє можливостей.

Чудодійна сила і пишність перлів дотепер привертають до себе увагу. Тому треба бути обережним при виборі свого каменя.


www.ualady.net


Дата публікації: 03.09.2007
Прочитано: 5097 раз



Додатково на дану тему
Пятниця 13. Чергова вигадка людства чи нерозгадана таємниця чиселПятниця 13. Чергова вигадка людства чи нерозгадана таємниця чисел
Летючий голландець та інші загадкові видінняЛетючий голландець та інші загадкові видіння
Велика Китайська Стіна або шлях до Бермудського трикутника...через 30-ту паралельВелика Китайська Стіна або шлях до Бермудського трикутника...через 30-ту паралель
Про що мовчать велетні острова Пасхи?Про що мовчать велетні острова Пасхи?
Скарабей. Таємниці ЄгиптуСкарабей. Таємниці Єгипту
СтоунхенджСтоунхендж
У чому подвійна сила дзеркала?У чому подвійна сила дзеркала?
Великий Зміїний НасипВеликий Зміїний Насип
Магічний рушникМагічний рушник
Витончені духи природиВитончені духи природи
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Познайомилися хлопець і дівчина. Ну, чай-кава-капучіно... потанцюємо й т. п. Після кохання лежать у ліжку задоволені.
Дівчина:
- Хм-м-м... Нарешті в мене є молодий чоловік!
Хлопець:
- Так? І як його звати?

Реклама
Опитування
Ви любите фотографуватись?

люблю
фото без мене - то не фото! :)
я люблю фотографувати
фотографія - це моя робота
ні
я собі на фото не подобаюсь
я люблю і фоткатись, і фоткати! :)



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 366
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 44 | користувачів сьогодні: 1194 | переглянуто сторінок сьогодні: 3847 | всього сторінок переглянуто: 106725292




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.051 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.044 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.