Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Кредит оформлено на вас?
- Ні, на холодильник.

Google рекомендує
Весілля

Гуляємо весілля


 Перефразовуючи народну мудрість, стверджуємо: кому весілля, а кому передвесільні клопоти. Інколи саме через них найромантичніша подія у житті перетворюється у справжнє випробування здоров’я та нервів. Як же організувати весілля з найменшими психологічними і фінансовими втратами поговоримо сьогодні.



Весільні символи

Нехай вже вибачать нам чоловіки, але основним символом і окрасою весілля є наречена. Тому саме її зовнішності й весільній сукні приділяється підвищена увага.

Загалом сукню можна або придбати, або взяти на прокат, який в середньому коштує половину вартості сукні. Хоча все дуже індивідуально й залежить від багатьох чинників: якої шикарності сукню хотіла б мати наречена, чи має вона бути новісінькою чи такою, що вже виконувала своє призначення й скільки разів, де саме ви її шукатимете — на базарі, у салонах чи за газетними оголошеннями. Мабуть, саме за оголошенням можна придбати сукні найдешевше, оскільки їх пропонують колишні наречені, які не прагнуть заробити на продажу, а лише позбавитися за розумну ціну зайвої жительки у шафі. Якщо не полінуватися й з’їздити подивитися усі сукні, котрі пропонуються за оголошеннями, то можна віднайти ту, яка вам і сподобається, і буде по кишені. Ціни — від 100 гривень до 200 у. о. Також за оголошеннями можна взяти сукню й напрокат — за 200-300 гривень, причому окремі прокатники навіть не обмежать вас у термінах.

Якщо ж ви не надто обмежені в коштах або вважаєте, що весілля буває раз у житті і не є приводом для економії — зверніться у спеціальні салони весільних суконь. Ціни в них вищі, але сукні трапляються дійсно шикарні. На весільні сукні, як і на всі інші, існує своя мода, і в цьому сезоні актуальні відкриті, сміливо декольтовані, більш прилягаючі до фігури моделі. Натомість сукні на «кільцях» виходять з моди. Також дуже сучасними є кольорові сукні — блакитні, рожеві, бежеві й навіть яскраво-червоні. До речі, попит на неординарні сукні є. Придбати сукню виробництва Польщі, України можна за ціною від 300 до 1500 гривень залежно від фасону і багатства оздоблення. Прокат нової сукні коштує половину її вартості (подальші прокати — дешевші) і передбачає укладення угоди-зобов’язання, в якій обумовлюються умови прокату, а також санкції у випадку незворотного пошкодження сукні. Якщо наречена, наприклад, мала необережність поставити на сукні пляму, котра не виводиться — доведеться заплатити штраф у розмірі 15-50 відсотків від вартості прокату. Сукня звичайно береться на кілька днів, її післясвятковим пранням займається салон.

Також перевагою хорошого салону є великий вибір суконь, різноманітність розмірів і кольорів, а також можливість підібрати усі необхідні аксесуари в комплекті до сукні. Орієнтовні ціни: віночки коштують 12-35 гривень (у комплекті з квітками для наречених), діадеми — від 80 гривень, фата — від 80 гривень і вище. Є у продажу також прикраси на машину, обручки на машину (можливий прокат 50-150 гривень), сумочки, рукавички, різноманітні прикраси.

Що ж стосується середньої суми, за яку можна одягнути наречену з прикрасами й аксесуарами, то вона становить близько ста умовних одиниць.

Іншою невід’ємною частиною образу нареченої є весільна зачіска, яку перукарні й салони беруться створити за 30-70 гривень, залежно від рівня перукарні, складності зачіски та довжини волосся. Приватні перукарі зможуть приїхати до вас додому і зробити зачіску з макіяжем у середньому за 60 гривень. Потурбуватися про замовлення перукаря варто принаймні за тиждень, попередньо узгодивши з ним модель зачіски.

Заради справедливості варто згадати і про одяг нареченого. Як розповів мій знайомий, котрий одружився місяць тому, весільне екіпірування обійшлося йому: костюм — 100 у. о., сорочка й краватка — по 60 гривень, туфлі — 250 гривень. Ціни — середні, можна одягнутися й за меншу суму, максимум, як відомо, обмежується лише конкретними фінансовими можливостями.

Інший неодмінний атрибут весілля — обручки, кожний купує залежно від уподобань та можливостей. В ювелірних магазинах один грам золота в середньому коштує 125-150 гривень, вага обручок — 1,5-2,5 грама. Можна виготовити ексклюзивні обручки на замовлення — до ціни самого золота додається вартість роботи, близько 50 гривень.

Вінчання, яке проводиться по понеділках, середах, п’ятницях і неділях, залежно від обраного храму і задіяного хору коштує від 100 до 250 гривень.

Організація весілля

Найважчим процесом є підготовка весільної вечірки. Якщо ви людина заможна і зайнята, можна перекласти частину або й усі турботи на плечі агентств, котрі пропонують послуги з організації різноманітних святкувань. Вартість організаційної роботи, коли ви приходите на власне весілля як гість і не переймаєтесь його організацією, коштує в середньому 300-1500 гривень плюс вартість самих послуг — роботи відеооператора, музикантів, тамади та всього іншого, чого ваша душа забажає.

Якщо ж організовувати весілля вам доведеться самим, то зважайте на те, що розпочинати це робити варто якомога раніше, як мінімум за 2-3 місяці до його дати. Інакше вам дуже важко буде знайти весільних професіоналів, вже зараз їхній робочий графік розписаний до вересня.

Якщо святкування проходитиме у кафе чи ресторані, доведеться зробити замовлення з розрахунку від 60 гривень на людину, все інше можна принести своє.

Дешевше винайняти приміщення і готувати всі страви самостійно, проте мороки буде значно більше. Доведеться потурбуватися про послуги кухаря — вартість його роботи найчастіше залежить від кількості гостей. Він допоможе вам скласти меню, прорахує усі калькуляції й кількість необхідних продуктів. Можливо, доведеться взяти напрокат посуд — фірми пропонують цю послугу за ціною 8% від його вартості за добу. Саме застілля, з досвіду вже відбувших цей процес, може обійтися у тих же 60 - 150 гривень на брата, але у цю суму входитиме усе — від алкоголю до солодкого — все залежить від обраних страв і напоїв, а також від масштабу вечірки.

Весільні музики радуватимуть вас за 50-150 доларів за день, залежно від їх кількості, мистецького рівня та популярності.

Тамада організує гуляння за будь-яким, попередньо обумовленим, сценарієм, з конкурсами, обрядами, піснями й забавами за 40-60 умовних одиниць. Кажуть, серед сучасних тамад багато жінок й зустрічаються досить відомі люди.

Вартість відеозйомки залежить від професійності майстра та обладнання, режисури зйомки та якості монтажу. Найдешевше відео коштує від 250 гривень за день, середня ціна — 20 у. о. за годину відзнятого матеріалу, високоякісна зйомка і складний монтаж на професійному обладнанні обійдеться у 30-40 у. о. за відзняту годину. Щоб бути впевненим у професійності відеомайстра, обов’язково перегляньте його попередні роботи і зверніть увагу на тип камери. Звичайно, краще, якщо відео чи фотозйомка проводиться на цифровому обладнанні. Що стосується фотозйомки, то співвідношення ціни й якості аналогічні — в середньому від 300 гривень за день роботи до 1500 гривень за повну зйомку.

Весільні короваї коштують 10-15 гривень за один кілограм. Якщо у наречених чи їхніх родичів немає представницьких автомобілів, служби таксі пропонують свої послуги за 40-150 гривні за годину. Можна навіть придбати справжній святковий феєрверк — від 90 гривень за 16 пострілів до 130-140 у. о. за сотню.

Безпосередня організація конкретного весілля, можливо, внесе певні корективи у наведені ціни, адже інколи допомога родичів, друзів та знайомих може значно зменшити ваші витрати. Тож вдалої організації й многії літа усім молодятам!
http://www.rivnepost.rv.ua

Дата публікації: 15.08.2007
Прочитано: 8165 раз



Додатково на дану тему
Підготовка до весілляПідготовка до весілля
Розрахування витратРозрахування витрат
Річниці весілляРічниці весілля
Дівоча вечіркаДівоча вечірка
Весільний букетВесільний букет
Весільні обручкиВесільні обручки
Как не ошибиться с выбором свадебной прически?Как не ошибиться с выбором свадебной прически?
Что НЕ дарить на свадьбуЧто НЕ дарить на свадьбу
Обязанности свидетелейОбязанности свидетелей
Перша шлюбна нічПерша шлюбна ніч
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Дружина накупила в косметичному салоні всяких засобів, цілий день ними натирається.
Увечері приходить чоловік з роботи, вона його питає:
- Нумо глянь на мене. Скільки років мені даси?
- Ну, обличчя - років на 20, волосся - на 18, руки - ну, 25...
- Ох, підлабузник.
- Почекай, я ще не підсумував.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до організації свят "під ключ"?

Позитивно, маю бажання скористатися цією послугою
Ще не визначився, але скоріш позитивно
Звик(-ла) все робити сам(-а), так надійніше
Негативно, такі фірми приречені на провал



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 319
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 118 | користувачів сьогодні: 2242 | переглянуто сторінок сьогодні: 21677 | всього сторінок переглянуто: 106752071




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.039 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.033 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.