Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Гумор

Завтра до нас приїде моя мама!
... Мовчання.
- Ненадовго, всього на пару тижнів!
Мовчання.
- Ти чув, що я сказала?
Мовчання.
- От і добре! Я знала, що ти не розсердишся!
Зітхання.
- Тільки не треба на мене кричати!

Google рекомендує


Секрети материнства

Допомога при народженні та по догляду за дитиною


 Перелік документів,які необхідно подати для призначення державних допомог сім'ям з дітьми.



Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами.
1. Листок тимчасової непрацездатності, виданий лікувально-профілактичним закладом А також довідка:
а) з основного місця служби, навчання, про те, що жінка служить,навчається;
б) ліквідаційної комісії, про те, що жінка звільнена по ліквідації;
в) державної служби зайнятості, про те, що жінка зареєстрована в ДСЗ, як безробітна;
г) довідка ЖЕКу, що жінка не працює.

Одноразова допомога при народженні дитини,
1. Заява, паспорт, ідентифікаційний номер, ощадна книжка.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Копії трудових книжок обох батьків.
4. Довідка з місця служби (навчання).
5. Довідка про склад сім'ї батьків, про те що не працюють.

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років.
Призначається з дня звернення.
1. Заява матері, паспорт, ідентифікаційний номер, ощадна книжка.
2. Виписка з наказу за місцем служби про надання відпустки.
3. Копія свідоцтва про народження дитини.
4. Довідка з місця проживання заявника про те, що з ним проживає дитина.
5. Копія трудової книжки матері.
6. Довідка з місця навчання - для осіб, які навчаються.
7. Непрацюючі особи подають довідку ДПА, про те, що не займаються підприємницькою діяльністю, а також довідку з
державного центру зайнятості, про те, що не перебувають на обліку.У разі перебування на обліку в ДЦЗ - довідку, про те, що виплатадопомоги по безробіттю не проводиться, а також довідку з місця проживання, про те, що заявник не працює, видана ЖЕКом.

Розмір допомоги при народженні дитини у 2007 році залишається майже без змін (у порівнянні з 2006 роком). Єдиною суттєвою зміною є те, що фінансування цієї допомоги (та й допомоги по догляду за дитиною) вже здійснюватиме не Фонд соцстраху. Це помітно навіть по тому, на скільки зменшено ставку внеску до цього Фонду.

Так, відповідно до ст. 56 Державного бюджету - 2007 допомога при народженні дитини та по догляду за нею до досягнення трирічного віку здійснюватиметься за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у таких розмірах:

1) допомога при народженні дитини — у розмірі 8500 грн. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні дитини в сумі 3400 грн, решта — протягом наступних 12 місяців рівними частинами у порядку, встановленому КМУ в Постанові №315. Як бачимо, порядок і сума виплати залишилися ті самі, тільки вже не з коштів Фонду соцстраху, а з державного бюджету;

2) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку — у розмірі, не меншому від 23% прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для застрахованих осіб (не менше 120,75 грн), у порядку, встановленому КМУ. Зауважимо, що такого порядку поки що немає1. А отже, невідомо, в якій сумі виплачуватимуть допомогу по догляду за дитиною. Мінпраці дуже вчасно затвердило Наказ від 06.12.2006 р. №453 «Про передачу функцій призначення та виплати допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам від страхувальників та робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його відділень органам праці та соціального захисту населення», відповідно до якого:

1) з 1 січня 2007 р. виплата допомоги при народженні дитини та по догляду за нею до досягнення трирічного віку (на підставі відповідних документів) здійснюватиметься органами праці та соціального захисту населення. Причому у І кварталі 2007 р. орган соцзабезпечення перераховуватиме кошти не безпосередньо застрахованим особам, а на розрахункові рахунки страхувальників-роботодавців, які й виплачуватимуть ці кошти. З ІІ кварталу 2007 р. вищезазначені соціальні допомоги заплановано виплачувати безпосередньо фізособам.


Оплата лікарняних та декретних «новачкам»

Вперше в історії України держбюджетом передбачене обмеження в розрахунку суми лікарняних і допомоги по вагітності та пологах не тільки для найманих працівників, але й для фізосіб-СПД. Так, відповідно до ст. 112 Держбюджету-2007 допомогу з ТВП та по вагітності та пологах застрахованим особам (крім добровільно застрахованих), які сплачували страхові внески менше шести місяців протягом останніх 12 місяців перед настанням страхового випадку, виплачуватимуть виходячи з фактичної зарплати, з якої було сплачено страхові внески, але не більше за розмір мінімальної зарплати1, встановленої на час настання страхового випадку.

Особи, застраховані на добровільних засадах у Фонді соцстраху, та фізособи-підприємці, які сплачують єдиний податок, мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за умови сплати страхових внесків (встановленого розміру єдиного податку) не менше шести місяців протягом календарного року перед настанням страхового випадку.

Про що це говорить? Все просто: якщо застрахована особа часто змінює роботодавців (як мінімум один раз на рік), «мало» працює або розпочинає офіційні трудові відносини перед настанням страхового випадку, то отримувати лікарняні і допомогу по вагітності та пологах таким особам буде невигідно.

http://pregnant.com.ua

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 3709 раз





Додатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
Готуємося до пологівГотуємося до пологів
У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка


[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Наступний! Хворий! Hу як ви зайшли? Ви хворий, чи думаєте, що ми тут жарти жартуємо? Вийдіть і зайдіть, як годиться - ноги зігнуті, рука на животі, з рота енергійний стогін!

Реклама
Опитування
Скільки часу необхідно для підготовки до весілля?

мінімум шість місяців
три місяці вистачить
один місяць
неділя. До чого тут готуватись
а що потрібно готуватись? Одяглися і пішли



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 178
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 26 | користувачів сьогодні: 530 | переглянуто сторінок сьогодні: 6495 | всього сторінок переглянуто: 58894739





Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.010 сек. і 10 запитів до бази даних за 0.002 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.