Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Дорогий, я сподіваюся, ти пам'ятаєш, що у моєї мами завтра день народження?
- Блін, ну щороку одне і теж, одне і теж!

Google рекомендує
Здоров'я та краса

Алергія


 Алергія сьогодні це буквально "бич цивілізації". За статистикою алергією страждають сорок відсотків населення земної кулі. Які "чинники ризику" - основні причини виникнення і розвитку алергії, перші симптоми захворювання, на якій стадії захворювання необхідно звертатися до лікаря, діагностика і методи лікування? На ці і багато інші питання відповідає лікар вищої кваліфікаційної категорії сімейного медичного центру "Імма" Владімірова Ніна Петрівна...



- Які Ви могли б назвати основні причини розвитку алергії?
- На сьогоднішній момент велика роль генетичної залежності і поганого стану навколишнього середовища. Глистові інвазії теж викликають алергічну реакцію організму, вони є однією з основних причин появи алергії, на яку в даний момент чомусь не звертають уваги.

- А якщо усунути паразитів?
- Алергічна реакція йде, але при тривалій сенсибілізації запускаються необоротні механізми, які дуже важко ліквідовувати. Всі вище перераховані причини приводять до порушення в імунній системі людського організму. А алергія - це імунне захворювання.

- Як можна діагностувати алергію на ранніх стадіях?
- В першу чергу, це анамнез, зокрема сімейний анамнез. Чи є алергія у батьків, чи був діатез і інші алергічні висипання в ранньому дитинстві. Потім дивимося, як протікає саме захворювання, за яких умов: як сезонний прояв реакції, на цвітіння ця реакція, на пил або на харчові продукти. Звичайно, необхідний і клінічний огляд. Наприклад, при алергічних ринітах слизиста забарвлена певним чином: набряклість, рідкі прозорі рясні виділення. Якщо проблема стосується шкірних покривів, то на них є специфічний висип. Далі йдуть лабораторні дослідження: аналіз крові, де ми дивимося кількість еозинофілів, визначаємо кількість іммуноглобуліна-Е, зміст якого при достатньо сильній алергічній реакції підвищений. Беремо мазок із слизистої або мокроту на еозинофіли. Але не треба забувати про те, що це додаткові методи, головне - піти до лікаря на первинний огляд, а лікар вже визначить, чи потрібно здавати аналізи.

- А які симптоми вказують на те, що пора звертатися до лікаря з приводу алергії?
- В першу чергу, це шкірний висип, який потрібно диференціювати: алергічна або інфекційна.
Якщо у вас тривала нежить з рясним виділенням прозорого слизу без підвищення температури, чхання, свербіння носа, кон'юнктивіти, утруднене дихання, поверхневий кашель - це все ознаки алергії.
Напади задухи, раптовий кашель в районі п'яти годин ранку без підвищення температури - також можуть бути проявом алергічної реакції. Якщо після того, як Ви з'їли якийсь продукт, з'явилося висипання, причому необов'язково відразу після прийому продукту, а навіть на третій-четвертий день - теж є сенс звернутися до лікаря.

- Які Ви могли б дати рекомендації, що полегшують життя алергіка?
- Перш за все, це профілактика, яка включає створення певних соціально-побутових умов.
По-перше, спальня повинна відповідати гіпоалергенним вимогам: необхідно повністю замінити постільне приладдя з натуральних волокон: пуха, шерсть - на синтетичні, які легко обробляються, тобто піддаються пранню при температурі не менше 60°C, тому що якраз при цій температурі гинуть і грибки, і кліщі. Оскільки ці всі наповнювачі можуть теж засмічуватися, ми рекомендуємо проводити прання ковдр і подушок не менше одного разу на місяць. Матраци, природно, прати неможливо, можна порадити використання миючих пилососів з протиалергічними фільтрами і синтетичних покриттів: вінілових і звичайних поліетиленових. Синтетичні наповнювачі можуть бути екологічно несприятливими і випаровувати деякі речовини, до таких наповнювачів відноситься, зокрема, і поролон. Він, по-перше, швидко зношується при обробці, сипется швидше. Cинтепон - непоганий варіант наповнювача, але з часом він зношується і втрачає форму. Синтепонові ковдри доводиться часто прати і замінювати.

Є гіпоалергенні подушки з наповнювачем з гречки, але з своїх пацієнтів, я нікому їх не рекомендувала, і хороших відгуків я про них не чула. Я собі придбала подушечку з нового матеріалу, холофайбер. Його структура дозволяє виносити достатньо тривале навантаження і відновлюватися, як він поводиться в обробці, я ще не пробувала, тобто не прала його, але, у всякому випадку, він утримує форму достатньо довго. Мені подобається: це достатньо м'яка приємна на дотик подушечка, комфортна і не виділяє ні запахів і не вбирає їх. Якщо подушка пір'яна, то вона вбирає запахи. До того ж, перо і пух складніше обробляти, процедура хімчистки не проводиться в домашніх умовах. Ці наповнювачі швидше засмічуються пилом, де активно розмножуються кліщі. Хоча вони м'які, теплі, але для алергіків використання такого постільного приладдя неприйнятно. Раніше матраци робили ще і із стружки, але дерево - це теж алерген. До того ж, воно дуже швидко збирає вологу, унаслідок чого підвищується ризик розвитку цвілевих грибків. Приміщення треба регулярно провітрювати. Раз на день проводите вологе прибирання. Рекомендуються зволожувачі і очищувачі повітря. Вологість повітря в квартирі повинна складати 30-50%, оскільки в сухому повітрі знаходяться пил, кліщі. І, природно, атмосфера в будинку не повинна бути і дуже вологою, оскільки підвищена вологість сприяє розвитку цвілевих грибків. Прагніть більше знаходитися на повітрі, якщо, звичайно, у Вас немає алергії на пилок. Інакше треба знаходитися в приміщенні.

Друге, харчування. Треба дотримуватися гіпоалергенної дієти.
З харчування повинні бути виключені продукти, до яких підвищена чутливість. Найпоширеніші з них: шоколад, закусочні консерви, цілісне коров'яче молоко, полуниця, копченина, спеції і червоні продукти, наприклад, червона риба, помідори. Потрібно обмежувати сири.

У організмі повинна бути достатня кількість рідини, тому що брак води посилює накопичення токсинів, порушує процес їх виведення з організму. Важливу роль грає і температурний режим: алергія не терпить жару. Санація осередків інфекції теж не повинна бути залишена без уваги. Якщо Ви маєте постійний алергічний контакт, пов'язаний з трудовою діяльністю, треба вирішувати питання про професійну придатність. Тому що, не усунувши контакт з алергеном, ми не можемо перервати цей ланцюжок. Найголовніше - це відрегульований режим сну і відпочинку. Нервова система контролює весь організм, і її нестабільний стан приводить до загострення алергії. Перевантаження сприяють накопиченню втоми і загостренню алергічних реакцій. Приступіть до своєчасного лікування алергії. Пам'ятайте, що первинні алергічні комплекси скупчуються або на слизистій кишечника, або на слизистій верхніх дихальних шляхів. Їх тривале перебування викликає сеснсибілізацию всього організму. Якщо не лікувати алергію верхніх дихальних шляхів, то процес опускається нижче і приводить до бронхіальної астми.
http://ualady.net

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 4475 раз



Додатково на дану тему
Про що розповість ваше обличчяПро що розповість ваше обличчя
Макіяж від А до ЯМакіяж від А до Я
Секрети манікюру та здорових нігтівСекрети манікюру та здорових нігтів
Профілактика раку грудейПрофілактика раку грудей
Вчимося правильно обирати крем для обличчяВчимося правильно обирати крем для обличчя
Волосы - уходВолосы - уход
Уход за губамиУход за губами
Витамины и их роль в нашей жизниВитамины и их роль в нашей жизни
Уход за кожей вокруг глазУход за кожей вокруг глаз
Уход за ресницамиУход за ресницами
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Чоловік ніяк не може набратися сміливості і признатися жінці в коханні:
- Дорога, мені так важко знайти потрібні слова...
- Нічого, милий. Головне - знайти потрібну суму.

Реклама
Опитування
Як часто ви заходите на наш сайт?

Частіше ніж один раз на день
Кожного дня
Не менше одного разу на тиждень
В перше потрапив



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 127
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 41 | користувачів сьогодні: 1725 | переглянуто сторінок сьогодні: 5007 | всього сторінок переглянуто: 106801499




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.040 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.035 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.