Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Буратіно тиждень поспіль брехав тату Карлу. Від цього у нього ріс ніс, який тато Карло періодично спилював. Стос дров ріс-сім'я готувалась до зими...

Google рекомендує
Спорт і фітнес

10 помилок новачків у тренажерному залі


 Хто з чоловіків хоч раз у житті не мріяв зайнятися своїм тілом, накачати м'язи, а то й стати професійним бодібілдером? І ось одного дня ви твердо вирішуєте відвідувати тренажерний зал. Що варто робити, а чого слід уникати, щоб це заняття принесло користь, а не шкоду?



Розглянемо десять типових помилок, яких припускаються новачки, що вперше прийшли до тренажерного залу.

1. Програма чемпіона

Багато хто проходить «теоретичну підготовку», яка полягає в тому, щоб узяти книгу відомого атлета (Шварценегера, наприклад) і займатись виключно згідно з рекомендаціями її автора. Логіка проста: якщо допомогло йому – допоможе й мені. Однак, при цьому не беруть до уваги те, що кожен організм має свої особливості. До того ж, всі ми знаємо, що абсолютна більшість професійних бодібілдерів – «хіміки», які застосовують свою програму в поєднанні зі стероїдною терапією. Тому саме по собі дотримання їхніх рекомендацій не дасть бажаних результатів.

2. Чим більше – тим краще

Під час тренування ви піднімаєте велику, не властиву вам у звичайному житті, вагу. Це викликає мікротравми м'язів – мікроскопічні розриви волокон. Звідси й біль, адже будь-яка рана – це боляче. Під час сну організм заживляє пошкоджені волокна амінокислотами та білками, отриманими з їжі. Волокна заростають і товстішають, відповідно й м'язи зростають в об'ємі. 
Однак організм повинен встигати заживляти рани. Якщо мікротравми почнуть з'являтись занадто часто, то вони не встигатимуть заростати. Організм, який не в змозі вилікувати сам себе, впадає в стресовий стан з усіма наслідками: поганий настрій, хронічна втома, збій основних функцій, і головне – ніякого росту м'язів! 
Оптимальна кількість тренувань – 2-3 в тиждень, більше вже буде перебором, який у даному випадку значно гірше, ніж недобір.

3. Після тренування корисно пити пиво 

Ходить міф, що пиво треба пити через те, що воно містить багаті енергією вуглеводи. Так, вуглеводи в пиві дійсно є. Але от біда – вони складні, і розщепити їх організмові непросто. Не довго думаючи, він відправляє складні елементи в запас (тобто в жир), замість того, щоб отримати з них енергію. Тож результатом ваших виснажливих тренувань може стати пивний животик. 
Але основне не це. Головний фактор ризику – це те, що під час тренування ваше серце переносить величезне навантаження. І необхідність щось робити ще з алкоголем після такого стресу лише збільшує навантаження. Тому пиво після тренування – це прямий шлях на лікарняне ліжко.  

4. Головне – заняття в залі
Ні, за тренажерами ви отримуєте лиш 30% від загального успіху в рості. Решта залежить від сну та їжі, тому не забувайте нормально харчуватися та багато спати.

5. Від протеїнів, креатинів та анаболіків стають імпотентами

Для початку слід відрізняти стероїди від харчових добавок. Останні (протеїн, креатин, амінокислоти) входять до складу т.зв. спортивного харчування і діють опосередковано, забезпечуючи організм додатковим матеріалом для зросту та джерелом енергії для тренувань. 
Стероїди (вони ж анаболіки) «б'ють в лоб», підвищуючи рівень чоловічого гормону тестостерону. Чим вищий його рівень – тим швидше йде зріст.
 Так от, якщо з опосередкованими добавками в організму не виникає особливих проблем (він їх або засвоїть, або просто пропустить через себе), то з «лобовою атакою» все набагато складніше. Анаболіки збивають гормональний фон, і в організму починаються проблеми. Не в усіх і не завжди. Але буває часто, причому проблеми різного характеру, в тому числі й з потенцією.

 6. Головне – не техніка, а вага!

Часто новачки нехтують технікою виконання вправ у гонитві за штангою з більшою вагою. Але ж техніка існує якраз для того, щоб навантажувати саме ті м'язи, які цього потребують, і зняти зайве навантаження з таких вразливих місць як спина чи коліна.

7. Зі штангою я впораюся сам!

Новачки часто соромляться просити когось підстрахувати їх зі штангою під час жиму лежачи, наражаючи себе на небезпеку отримати травму, якщо раптом не вистачить сил. Крім цього, атлет без під страховки завжди залишає запас сили для того, щоб, принаймні, покласти штангу на місце, не маючи при цьому змоги «викластись по повній», що дуже важливо.

8. Секс напряму заважає тренінгу 

Помилка базується на тому, що кількість тестостерону, який, крім росту м'язів, відповідає ще й за потенцію, в організмі обмежена. З цього роблять висновок, що, не займаючись сексом, можна зекономити більше потенціалу для тренажерного залу.
Справа в тому, що гормональний фон організм підтримує більш-менш рівно на заданому рівні. Якщо виникає необхідність, організм відразу поповнює запас із резерву. А за умови збалансованого харчування, хорошого сну та здорового способу життя резерви завжди будуть. І навпаки, якщо сексом не займатись, то загальний рівень тестостерону піде на спад, з огляду на непотрібність. А нам якраз цього й не треба. Висновок: займайтесь сексом на здоров'я!

9. Щоб схуднути, треба мало їсти 

Актуальне питання для людей черевного типу та на т.зв. стадії сушки. 
Коли організмові не вистачає ресурсів, він відразу гальмує обмін речовин для економії. Ви відразу стаєте в'ялим, апатичним, хворобливим (оскільки імунна система також потребує ресурсів). Більш того, їжа, яку ви все ж їсте, тут же намагається піти в запас – на всякий випадок. А раптом попереду голод? Отримуємо результат, протилежний до бажаного. 
Їсти потрібно, але обдумано, переважно низькокалорійні продукти, овочі. Тоді все буде в роботі, а в черевце відкладати буде нічого. 

10. За місяць я стану Шварценегером!
Тих, хто хоче «багато і зразу» чекає розчарування. Бодібілдінг – спорт для терплячих. Не слід чекати моментальних результатів, вони з'являться лише наприкінці першого року тренувань. Головне, щоб був прогрес. Якщо вага штанг і маса тіла хоч повільно, але впевнено зростають – це основна ознака того, що ви робите все правильно і рухаєтесь вперед. 

http://mirsovetov.ru/

Дата публікації: 09.09.2008
Прочитано: 23119 раз



Додатково на дану тему
ФристайлФристайл
 Пейнтбол Пейнтбол
Більярд - інтелектуальна гра?Більярд - інтелектуальна гра?
Де народився футбол?Де народився футбол?
Snowboarding – вид спорту чи стиль життя?Snowboarding – вид спорту чи стиль життя?
Ранкова пробіжка – робимо правильноРанкова пробіжка – робимо правильно
Як правильно вибрати взуття для тренуваньЯк правильно вибрати взуття для тренувань
Як навчитися правильно дихати під час плаванняЯк навчитися правильно дихати під час плавання
Як почати займатися спортомЯк почати займатися спортом
Як правильно харчуватися до, після і під час фізичних навантаженьЯк правильно харчуватися до, після і під час фізичних навантажень
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Вчитель (на батьківських зборах) :
- Вовочка не тільки поводить себе гірше всіх.
Він практично не пропускає жодного заняття.

Реклама
Опитування
Де Ви плануєте провести весільний банкет?

вдома
в кафе
в ресторані
в готельному комплексі
арендувати їдальню
арендувати залу



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 183
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 105 | користувачів сьогодні: 1518 | переглянуто сторінок сьогодні: 4779 | всього сторінок переглянуто: 106757651




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.045 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.040 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.